Allstar donanım seviyesinin özellikleri

@Skywalker hocam bu saydiklarinizi highline donanıma eklerseniz arada çok az fiyat kalıyor. Highline donanımda bundan çok daha fazla özellik var. Bu donanım seviyesi az maliyet ile çok para kazanmak için çıkan bir donanım seviyesi benim gözümde. Süsle çok kâr et donanım seviyesi. Yine de zevkler ve renkler tartışılmaz ;)

@Skywalker Bende görüşünüze saygı duymakla beraber, Yusuf hocama katılmaktayım. Fazladan olan u led ve sürüş profili eklendiğinde highline ile fiyat farkı aşırı değil.

Ayrıca aracın anahtarı midline plus model gibi tamamen plastik, metal detay yok, iç aydınlatmalar led değil, led far var ama içte yok? Ambiyans aydınlatma gibi bir güzellik eksik.

En önemlisi yağmur far sensörü, oto kararan ayna yok. Pedal takımları Çin'de 15-16 dolar civarına takılabiliyor. Koltuk döşemeleri güzel gözükebilir ancak, highline gibi alcantra yok, ben kumaş kalitesi daha iyi diyemem bu nedenle.

Allstar tek mantıklı olduğu yer 1.2 motor çünkü 1.2 highline model yok.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Skywalker

Bi-xenon Plus ve U LED 3.315 TL değil 1600Tl civarı. Basic xenon fiyattan düşülür. 

Madrid Jant 1.160 TL değil - djon fiyatı düşülür

Spor Pedaller 424 TL - çinden 60TL'ye alınıyor

Driving Profile Selection HIGHLINE'da opsiyonel olarak bile alınamıyor. 5 farklı sürüş modu harika fark yaratıyor. -> Opsiyon listesinde var bakınız... Kaldıkı bu opsiyon sadece 1.2 TSİ DSG all star donanımda var. 

Allstar logoları ve Pentastripe döşemeler  Highline'da imkansız. -> Göz boyama için koyulmuş bir şey. Yanal desteği olmayan dandik midlineplus koltuğu üzerine sadece çizgi ve birkaç dikiş.

Far sensörü, yağmur sensörü katlanır ayna ise paket halinde 460 TL --> allstar için cam tavan ve metalik renk harici opsiyon alınamıyor diye biliyorum. Ayrıca hadi alındı diyelim bu dediğiniz paketi biz neden bilmiyoruz :)  Katlanır ayna tek başına 1000TL civarı zaten.

Bu opsiyonlarla (Bazı donanımları Highline ile almak İMKANSIZ) Highline yaklaşık liste fiyatı 108.000 TL'yi bulurken Allstar sadece 101.000 TL liste fiyatına sahip.

Yazdıklarınızdan belli ki golf ile alakalı öğrenmeniz gereken çok şey var. Forumda biraz zaman geçirin sonra tekrar tartışırız. Şu halinizle tartışmanın bir manası yok.

Higline donanımda Allstar'a ek olarak

- Ön koltuk altlarında eşya gözü

- Ambiyans aydınlatması

- Elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar

- Renkli Yol bilgisayarı

- Spor yanal destekli ön koltuklar

@skywalker

Highline da alkantara spor koltuklar var kalitesiz degil hatta kat ve kat kalitelidir allstar a göre.

Dış ta allstar ama ic te kesinlikle highline derim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@SİNAN2016 bende highline ile allstar arasinda kararsiz kaldim ancak ergoactive koltuklu bir araca binince allstarin koltugu cok eksik geldi gozume dis gorunus olarak ta highlinedan tek farki u-led olmasi bence cunku madrid janti 250tl gibi bir rakama ekletebiliyorsun ki bence geneva jant hem ender olmasi hem karizmatik bir hava katmasi sebebiyle daha guzel geldi bana ben de highline araca geneva jant ve ergo active ekleterek alma karari verdim , beni allstardan en cok sogutan ise icindeki bana uyumsuzluktu cunku orta konsol pianoblack iken yolcu onu degildi ve hosuma gitmedi ancak u-led ve madrid kombinasyonu vazgecilmez ise tabiki allstarda alinabilir zevkler ve renkler misali

@Skywalker vw konfiguratore girip bakmanizi tavsiye ederim madrid janti yer tasarruflu stepne ile alinca 250 tl gibi bir rakam cikiyor ayrica u-led kendi gorusume gore cok elzem bir opsiyon degil onun yerine ergo koltuklar alinir bence ki allstarin koltuklarindan cok daha ustundur , ufak gorsel detaylari olan bir arac bence ancak highline daha iyi donanim olarak , tabiki alinabilir nihayetinde o da bir golf ancak ergolu ggk li bir highline ki allstarda olmayanlari saymiyorum bence daha tercih edilesi bir donanim

@Skywalker http://app.vw.com.tr/ihdcc/tr/configurator.html bu adresten madrid jantli u-ledli ergolu ggk li drive profil selection ekleterek bakabilirsiniz highline donanim seviyesine bunlarin hepsi alinabilir ancak allstara hicbiri alinamaz ergo active ggk ve daha niceleri allstara alinamaz sadece dis goruntu olarak ustundur ki o eksiklikler tamamlanabilir,  allstar icte ve donanimda eksiktir ki tamamlanamaz (benim bildigim yanlisim varsa duzeltebilirsiniz)

Allstar'ı Highline ile karşılaştırmak Highline haksızlık. Bence allstar comfortline ile kıyaslansa daha doğru olur, far ve jant artısı var ambiyans ve koltuk eksisi var bana göre. standart donanım araç aldığımızda highline araçta kontağa basmaktan başka birşey gerekmezken allstar donanımda far, silecek, aynaları manuel olarak yönlendirmeniz gerekir bu da premium hissini etkileyen başlıca faktörlerdendir. U-led far kesşnlikle güzel bir opsiyon ancak estetik görüntüsü kullanım faydalarından daha çok ilgisini çekiyor insanların bu da aslında kendimize değil dışarıdakilere harcanan para gibi geliyor. Biraz karışık yazdım umarım anlaşılır olmuşumdur.

@Skywalker dikkatli bakmamisiniz siteye ustadim gonderdigim link vw resmi konfiguratorudur orada dikkatli incelerseniz highline donanimina ek olarak alinacak seyleri gorebilirsiniz. U-led 1675 tl madrid jant 205 tl (yertasarruflu stepne ile) surus profil secimi 400 tl bunlari alinca allstar donanimin dis gorunusunu ve fazlaligini tamamlar highline ancak allstara eklenmeyen bir hayli fazlalik var highline da

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Skywalker Dandik "Basic" farlar Higline'de STANDARTTIR. "Fiyatı düşülür." demeniz tamamen hayal ürünü ve mantık dışı, hiç bir dayanağı olmayan bir iddiadır.

Hocam bu idaanızla hiç bir şey bilmeden konuştuğunuzu ortaya koyuyorsunuz. 

Ekte geçen haftalarda highline için aldığım teklife bakarsanız, kendinizde bir şey bilmeden konuştuğunuzu göreceksiniz. Bilmemek suç değildir.... 

Basic farlardan 960,79 TL düştüğünü görebilirsiniz. Aynı olay jantlar içinde geçerlidir. Bence biraz araştırdıktan sonra atıp tutmakta fayda var. 

20160519_114340.jpg

@Skywalker trolmusun kardes?

Niye buyuk harfle yazıyorsun.

Trol değilsen olta mi atıyorsun millete anlamadim.

Bu arada golf highline aracim var ve sürüş profil secimi var.

Simdi ne olacak sen mi cahilsin?

Yoksa benim aracım gökten mi indi?

@Skywalker burda sana sürüş profili şeçme özelliği olan 10 tane Higline sahibi gösteririm., 1 ay önce Highline 'a sürüş profili opsiyonu ekletip şimdide kullanan arkadaşlarımız var.. Bilmeden daha fazla sıkma istersen 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Skywalker konf. Guncel degil evet ama opsiyonlarin fiyatlari gayet gercek ve hepsi highline a alinabilir ve fiyatlarida yazdigi gibi uygundur yani surus profil secimi 400 tl u-led 1675 tl dir ama allstar highlinedan eksik oldugu opsiyonlarin hicbirini alamaz.

SİNAN2016 dedi:
@ansolak hocam sürüş profil seçeneğini highline a ne kadar farkla taktırdınız ?
393 tl ile siparisle fabrikadan geliyor. Serviste takilmiyor.

@Skywalker ayrica surus profil secimi , u-led ve madrid jant fazlaligi var allstarda , highline da konfora yonelik seyler var arastirirsaniz gorebilirsiniz highlinenin opsiyonsuz fazlaligini benim dedigimde su 2500 tl gibi bir fiyatla highline allstarin dis gorunusune ulasma imkanina sahipken allstar eksik olan hicbir donanimi alamaz tabi size kalmis 100bin tl verip aynalari elle katlamak hosunuza giderse ve dis gorunus hersey derseniz allstar tercih edilebilir 

Geri
Üst Alt