Allstar donanım seviyesinin özellikleri

@Ayberk080808  hocam allstar dış görünüş olarak cok guzel bir arac ancak gerek koltuk kalitesi, gerek konfor ekipmanlari bakimindan eksik, mesela koltuklari midline araclarla ayni desen farki haric , isik far ve yagmur sensorleri yok vs. Ama bana kalirsa kesinlikle comfortlineden daha alinasi bir donanim, biz araci alirken 100 bin TL ye dizel manuel highline uled ve cam tavanli aracla 111 bin TL ye dizel dsg allstar vardi gokmen otomotivde , cok arada kaldim ancak highline ek opsiyonlarla iyice one ciktigindam otomatik vitesi gormezden gelerek highljne almistik. Bence standart bir comf. Aractan daha iyidir allstar donanim. Ama tamamen sahsi gorusum

Merhabalar iyi aksamlar konuyu hortlatmak gibi olacak ancak merak ettigim ve bilmedigim birkac seyi sormak istiyorum. Sari sitedeki ilanlara baktigimda ayni yil ayni ozellikte (1.2 tsi,dsg) comfort ve allstar araclarin neredeyse fiyatlari ayni. Ancak donanim olarak allstar daha ustun. Hatta bir ilanda cam tavan dahil fiyat comfortlarla nerdeyse ayni. Bunun nedeni nedir ? Bu donanim icin bilmedigim bi sorun mu var tutulmuyor mu ? Arabami satip  otomatik vitesli bir golf almak niyetindeyim birkac ilan denk geldi iki tanesi allstar paketli. Gorusleriniz benim icin onemlidir tesekkurler
Allstar daha üstün demek biraz yanlış olur bazı ek donanımları var ama aynı zamanda bazı özelliklerde kısılmıştır.. Cam tavan tüm Golf donanımlarında opsiyoneldir., İnsanlar genelde Allstar yerine daha çok Comfortline tercih ediyorlar..

peki soyle bi kiyas yapilacak olsa.

1.2 tsi dsg her iki aracta. Comfortline da ek konfor ve surus paketi var allstarda ise led far,surus konfor paket,cam tavan var ve fiyatlari arasinda cok az bi miktar var. hangisi secilmeli?

peki soyle bi kiyas yapilacak olsa.

1.2 tsi dsg her iki aracta. Comfortline da ek konfor ve surus paketi var allstarda ise led far,surus konfor paket,cam tavan var ve fiyatlari arasinda cok az bi miktar var. hangisi secilmeli?
Allstarın koltukları çok kötü , ambiyans aydınlatma yok ve çok bilinen bir model olmadığı için ikinci eli zayıf . Fakat aynı fiyata comfortline göre fazladan cam tavan , led stop . xenon far,medya ünitesi alınıyorsa bence allstar tercih etmek daha mantıklı .

Allstarın koltukları çok kötü , ambiyans aydınlatma yok ve çok bilinen bir model olmadığı için ikinci eli zayıf . Fakat aynı fiyata comfortline göre fazladan cam tavan , led stop . xenon far,medya ünitesi alınıyorsa bence allstar tercih etmek daha mantıklı .
Tesekkurler hocam

Geri
Üst Alt