Allstar donanım seviyesinin özellikleri

cümleten selamlar, ben dün bir golf All Star teslim aldım. severek ve beğenerek kullanıyorum Pentastripe denilen özel döşemeleri de dahil olmak üzere her şeyi çok güzel, All Star hakkındaki olumsuz söylentilere kesinlikle katılmıyorum. Harika bir golf olmuş. iç ve diş tasarımını diğer donanım seviyelerinden güzel buldum. Hem High olanı hem ALL star olanı test ettim, donanım ve estetik açısından all star tercih ettim

8 sayfa yorum yapıldığını gördüm ve hepsini tek tek okuyup cevap verme ihtiyacı hıssetım.  High mı all star mı ikilemine düşen arkadaşlara önerim All star yönünde olur. Bu yüzden üye oldım
Hoş geldiniz öncelikle nickiniz de güzelmiş ilk zamanlarda bende hoca değildim sonradan bir bakmışım hoca olmuşum :D :D

Aracınız da hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. 

Allstar ismi bence kendinden daha dolu :)  Malum NBA de Allstar dediğinde tamam ama Golf ün Allstarı biraz eksik ve ara geçiş gibi bişi olmuş. bu benim şahsi fikrim ama Alan ve Beğenen arkadaşlara saygı duyarım. sonuçta talep ve zevk meselesi :)  

beyaz 1.6 TDI DSG AllStar bulsam kaçırmam alırım. 95.000 TL'ye gerçekten araç satıldıysa çok ucuz bir fiyat. 

Bir kaç bayi ile görüştüm 95.000 TL'ye Beyaz TDI DSG Golf bulamadım. Bulsam alırım.

sayın @Hoca değilim. dostum başka yazdıgınız allstar'la ilgili mesajlarıda paylasmamı istermisiniz üstteki iki satır size ait mademki aldınızmı almadınızmı karmaşık cumleler kullanıyorsunuz burada kımse sizi birşeye zorlamıyor rahatsız edici mesajlarınızla huzuru buzdugunuz için gönderildiniz 45 dakika sonra

cümleten selamlar, ben dün bir golf All Star teslim aldım. severek ve beğenerek kullanıyorum Pentastripe denilen özel döşemeleri de dahil olmak üzere her şeyi çok güzel, All Star hakkındaki olumsuz söylentilere kesinlikle katılmıyorum. Harika bir golf olmuş. iç ve diş tasarımını diğer donanım seviyelerinden güzel buldum. Hem High olanı hem ALL star olanı test ettim, donanım ve estetik açısından all star tercih ettim

8 sayfa yorum yapıldığını gördüm ve hepsini tek tek okuyup cevap verme ihtiyacı hıssetım.  High mı all star mı ikilemine düşen arkadaşlara önerim All star yönünde olur. Bu yüzden üye oldım

bu mesajla hiç birşey olmamış gibi yine geldiniz sizden ricam egerki burada doğru olanları yazmıycaksanız yine üyeliğinizi tekrar silelim yada hayal ürünü olarak degil gerçek dost olarak yazın bizlere

@Hoca değilim. yok artık yazdıklarınızı ben görüyorum üyeliğinizi açar sizede okuturum 1300 kişi görür bunu yapmayın lütfen bu tarz konuşmaları haketmiyor golf tutkusu ayıptır yahu özür dileyeceğinize yokuş yapıyorsun

@SİNAN2016 ustadim kimsenin kimseyi trolledigi yok ama baskalarinin gorusune saygi duymayan , dogru sandigi yanlislari diger uyelere dayatan bir insan turedi ondan ortalik gerginlesti biraz . Forumda allstar sahibi ilk kisi sizsiniz sanirim gule gule kullanin aracinizi birkac fotograf atarsaniz memnun olurum

@SİNAN2016 biz kimseye neden bu aracı aldın demedik. Demeyiz de. Herkesin kendi keyfi. Sadece almadan önce gerekli tavsiyeleri veririz. Biri tutar da yanlış bilgi vermeye kalkarsa uyarırız. Uyarıdan da alamazsa kendi bileceği iş. Forumun ortamını kimseye bozdurtmayiz. Memnun olmayana kapı açık. Çok üye iyi birşey değil. Az olsun öz olsun ;)

@SİNAN2016 heycaninizi kacirdirigimiz icin kusura bakma ustadim luzumsuz biri bozdu tum ortami, bende araba alma arifesindeyim ancak ankarada ev isi cikinca onla ugrasmak zorunda kaldik ankaraga gitmisken de vw bayilerine baktim ve dis goruntu olarak gayet hosuma gitti allstar ama ben ergoactive koltuk istedigimden highline a yoneldim ancak allstarda alanlari gayet mutlu edecek opsiyonlara sahip kazasiz belasiz surusler dilerim 

IMG-20160617-WA0000.thumb.jpg.543f0da98d80035e54fac22d5eb0ac60.jpg

Değerli Dostlarım 

Kendimi düzelteyim...

Allstar donanımına ait servis kitapçığının ilk sayfasında bulunan bilgi etiketi ile son noktayı koyalım. 

Allstar donanımı comfortline donanım bazlı bir özel donanım serisidir.

Bilgi etiketinde yer alan CLBM harflerinden oluşan kod Comfortline bluemotion sözcüklerinin kısaltmasıdır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
gecen hafta araci alirken uzay otoda allstar dsg tdi hazirda vardi ve 98500 fiyat verdiler,onumu alsam yoksa 95 bine comfort(Surus ve isik) mi alsam kararsiz kaldim,sonunda comfort aldim ama hala acaba hatami yaptim diye dusunuyorum,ne dersiniz aradaki farkta baya azdi aslinda ama ara donanim diye cesaret edemedim

gecen hafta araci alirken uzay otoda allstar dsg tdi hazirda vardi ve 98500 fiyat verdiler,onumu alsam yoksa 95 bine comfort(Surus ve isik) mi alsam kararsiz kaldim,sonunda comfort aldim ama hala acaba hatami yaptim diye dusunuyorum,ne dersiniz aradaki farkta baya azdi aslinda ama ara donanim diye cesaret edemedim
Sizin comfort aracınızda U led far ve led stop yoksa eğer hata olmuş diyebilirim.Sebebi sonradan eklemeye kalktığınızda aradaki 3 bin liralık farktan çok daha yüksek tutuyor.Sizin döşemeler daha güzel duruyor bana göre ama allstar donanımda U led far led stop ve jantlar güzel duruyor gayet.

@barisbenzer arada kalmayı yaşamış biri olarak ambiyans aydınlatmanızın ve koltuklarınızın keyfini sürün derim. Ayrıca sürüş konfor ve ışık paketinin led stoplardan daha çok işinize yarayacağını da söylemek isterim :)  

Merhabalar iyi aksamlar konuyu hortlatmak gibi olacak ancak merak ettigim ve bilmedigim birkac seyi sormak istiyorum. Sari sitedeki ilanlara baktigimda ayni yil ayni ozellikte (1.2 tsi,dsg) comfort ve allstar araclarin neredeyse fiyatlari ayni. Ancak donanim olarak allstar daha ustun. Hatta bir ilanda cam tavan dahil fiyat comfortlarla nerdeyse ayni. Bunun nedeni nedir ? Bu donanim icin bilmedigim bi sorun mu var tutulmuyor mu ? Arabami satip  otomatik vitesli bir golf almak niyetindeyim birkac ilan denk geldi iki tanesi allstar paketli. Gorusleriniz benim icin onemlidir tesekkurler

Geri
Üst Alt