Allstar donanım seviyesinin özellikleri

istediğiniz donanımı ekletirsiniz highline'a o konuda sıkıntı yok.

Zevkler ve renklerde tartışılmaz ama dandik xenon, dandik, küflenen çin malı pedal falan hoş olmayan tabirler

Öncelikle Golf için 15 TL değerinde çakma yan sanayi çin malı hemen küflenip deforme olacak dandik pedaller ve aksesuar kullanacaksanız bence lütfen Megane tercih ediniz.

Orijinal Volkswagen Ürünü pedaller 424 TL'dir.

Alakantara "kaliteli" dediğiniz koltuklar Comfortline'da standart olalarak sunulmakta olup, nubuk kısımları gerçek nubuk değil suni emitasyon nubuktur.

Ayrıca VW Sitesini iyi okursanız Madrid Jantları "Higline donanımına opsiyonel olarak" eklenerek 1.160 TL Extra ödenerek alınır. Dijon jantlar Higline'da STANDARTTIR. Parası düşülmez.

Dandik "Basic" farlar Higline'de STANDARTTIR. "Fiyatı düşülür." demeniz tamamen hayal ürünü ve mantık dışı, hiç bir dayanağı olmayan bir iddiadır.

Anlaşılan VW DONANIM LİSTESİNİ OKUMADAN YORUM YAZIYORSUNUZ.

Driving Profile Selection 1.2 TSI "HARİÇ" Allstar'da STANDART.

1.6 TDI olan versiyonda DRIVING PROFILE SELECTION STANDARTTIR.

Highline'da "DRIVING PROFILE SELECTION" DONANIMI OPSİYONEL OLARAK DAHİ YOKTUR!

Far sensörü, Yağmur sensörü, Ambiyans Aydınlatması, Kararan Ayna vs. ise opsiyon listesinde 460 TL'dir. Fakat Allstar'da eklenemez.

ALLSTAR'IN HIGHLINE DAN SADECE YAKLAŞIK 1.000 TL EKSİĞİ OLMASINA RAĞMEN 5.000 TL FAZLASI VARDIR.

DRIVING PROFILE SELECTION HIGHLINE'DA YOKTUR.

Bunları neden bilmiyorsunuz sorusuna gelince, VW sitesindeki Golf Broşürünü indirip dikkatli okursanız ve VW Golf opsiyon fiyatlarına bakarsanız öğrenirsiniz. 

Pentastripe koltuklara daha oturup yolculuk yapmayan insanların bu koltuğu beğenmemesinin bir anlamı yok. Bu koltuklar İDDİA EDİYORUM ALACANTARA KOLTUKLARDAN ÇOK DAHA SPOR GÖRÜNİMLÜ VE ÖZEL ÜRETİLMİŞ KOLTUKLAR OLUP, ALACANTARA'DAN HİÇ BİR EKSİĞİ OLMADIĞI GİBİ ÇOK DA RAHATTIR.

Kumaş kalitesi de ALACANTARA'DAN yüksektir.

SADECE DRIVING PROFILE SELECTION İÇİN DAHİ ALLSTAR TERCİH EDİLEBİLİR.

Bu donanım BAŞKA HİÇ BİR GOLF'TE YOKTUR. HIGLINE PASSAT'TA OPSİYONEL OLARAK SUNULMAKTA OLUP DEĞERİ 5.000 TL CİVARINDADIR.
@Skywalker Caps Lock Amca öncelikle fontlarınızı düzeltirmisiniz ? Forum ortamında gerginlik yaratmanın lüzumu yok. Burayı okuyan bir sürü insan var, üslup önemli, kimse bunları okumak zorunda değil, forum selameti için PM'den devam edin.

Allstar alana saygı duyarım ama kimseye allstar donanım al demem. 

Bundan 5 sene sonra aracı satarken highline donanım dedinmi olay biter allstar dedinmi gelde açıkla alacak olana dil dök dur işte şusu var busu var şöyle iyi böyle iyi akıl fikir almak istemeyen insanın forumda ne işi var anlamıyorum burası paylaşım platformu karşındaki insanı dinlemeyip kendi bildiğini direteceksen ne işin var forumda git bayiye al geç

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Skywalker Dandik "Basic" farlar Higline'de STANDARTTIR. "Fiyatı düşülür." demeniz tamamen hayal ürünü ve mantık dışı, hiç bir dayanağı olmayan bir iddiadır.

Hocam bu idaanızla hiç bir şey bilmeden konuştuğunuzu ortaya koyuyorsunuz. 

Ekte geçen haftalarda highline için aldığım teklife bakarsanız, kendinizde bir şey bilmeden konuştuğunuzu göreceksiniz. Bilmemek suç değildir.... 

Basic farlardan 960,79 TL düştüğünü görebilirsiniz. Aynı olay jantlar içinde geçerlidir. Bence biraz araştırdıktan sonra atıp tutmakta fayda var. 

Ekli dosyayı görüntüle 4171
Araştırıp ondan sonra forum ortamında aktardın. Doğru bildikleriniz yanlış olabilir @Skywalker

istediğiniz donanımı ekletirsiniz highline'a o konuda sıkıntı yok.

Zevkler ve renklerde tartışılmaz ama dandik xenon, dandik, küflenen çin malı pedal falan hoş olmayan tabirler
Şahsen bende orjinalciyim @Skywalker hocam ancak Golf'e daha fazla masraf etmek istemediğim için bütün birikimi bir sonraki aracıma yapıyorum. Pedal seti içinde gidip orjinal olanı almam. Kaliteli replika alırım, sonuçta bu jant ya da hayati birşey değil. Her Çin malı kötü müdür ? Ezbere konuşmayalım.

Bundan 5 sene sonra aracı satarken highline donanım dedinmi olay biter allstar dedinmi gelde açıkla alacak olana dil dök dur işte şusu var busu var şöyle iyi böyle iyi akıl fikir almak istemeyen insanın forumda ne işi var anlamıyorum burası paylaşım platformu karşındaki insanı dinlemeyip kendi bildiğini direteceksen ne işin var forumda git bayiye al geç

Sent from my iPhone using Tapatalk
@erkanwrc katılıyorum hocam. ilan veriyorsunuz AllStar diyorsunuz, adam highline mı yani diyor açıklama yapıyorsunuz anlamıyor vs.. gibi durumlar olabilir.

kesinlikle katılıyorum.

Caps lock açık kalmış ve belli ki ezber bilgilerle ve gereksiz üste çıkma çabaları burası gibi nezih ve herkesin birbirine karşı saygısızlık yapmaktan imtina ettiği bir ortamda hiçbir zaman zemin bulamaz. Burada hiç kimse bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup üstüne bariz yanlış bilgileri empoze etmeye kalkışmaz. O sebep sizden ricam bugüne değin yazılan çizilenleri uygun vaktinizde lütfen gözden geçirin. Üslup, üslup, üslup...

iPhone using Tapatalk

Caps lock açık kalmış ve belli ki ezber bilgilerle ve gereksiz üste çıkma çabaları burası gibi nezih ve herkesin birbirine karşı saygısızlık yapmaktan imtina ettiği bir ortamda hiçbir zaman zemin bulamaz. Burada hiç kimse bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup üstüne bariz yanlış bilgileri empoze etmeye kalkışmaz. O sebep sizden ricam bugüne değin yazılan çizilenleri uygun vaktinizde lütfen gözden geçirin. Üslup, üslup, üslup...

iPhone using Tapatalk
duygularıma tercüman oldunuz @erkanz hocam.

Highline'dan eksiği sadece far yağmur sensörü katlanır ayna ve aydınlatma bunlar çok büyük teknoloji ürünü olağanüstü özellikler değil.

Highline'ı Allstar farklarını ekleyip satın alındığında arada büyük fiyat farkları ortaya çıkıyor. 

Yaklaşık  5.000 TL gibi daha fazla para verip Higline almaktansa daha uygun fiyata Allstar almak daha mantıklı.

Bir kaç bayi ile görüştüm 95.000 TL'ye Beyaz TDI DSG Golf bulamadım. Bulsam alırım.

Satarken de Highline olarak işaretlersin gereken izahatı yaparsın. Sonuçta satılmayacak bir araç değil alırsa alır almazsa başkası alır. 

Highline'dan artısı da var basit eksikleri de var.
hah şimdi oldu hocam, ne kadar kolaymış düzgünce yazmakta. ;)

@Skywalker bu şekilde golfü kütü lanse etmeye devam ederseniz hayatınızda hiç kullanmadığınızı farkedicez 

bunu geçtim golfün mıdlıne modeli bile yok satan bir araç degerli dostlarımız almak istediği aracı bizle paylaşıyor 

bizde tavsıyelerde bulunuyoruz o alınmaz bu böyle şu şöyle kötü opsiyon olarak kimseye aracı kötülemiyoruz golf herzaman baştacıdır bunu kımse inkar edemez 

14 yıllık meslek hayatımda diğer markalardan vw grubuna geçen o kadar çok müşterim oldu ki ben vazgeçemem vw'den diyorlar 

fiyatmış opsiyonmuş bunlar küçük şeyler 

@Skywalker durum tam olarak bu ustadim sonunda orta yol bulunabildi :) golf golftur sonuc olarak herkes istedigi donanimi opsiyonu alir burada sadece tavsiyelerde bulunulur yanlislar duzeltilir 

Highline'dan eksiği sadece far yağmur sensörü katlanır ayna ve aydınlatma bunlar çok büyük teknoloji ürünü olağanüstü özellikler değil.Highline'ı Allstar farklarını ekleyip satın alındığında arada büyük fiyat farkları ortaya çıkıyor. 

Yaklaşık  5.000 TL gibi daha fazla para verip Higline almaktansa daha uygun fiyata Allstar almak daha mantıklı.

Bir kaç bayi ile görüştüm 95.000 TL'ye Beyaz TDI DSG Golf bulamadım. Bulsam alırım.

Satarken de Highline olarak işaretlersin gereken izahatı yaparsın. Sonuçta satılmayacak bir araç değil alırsa alır almazsa başkası alır. 

Highline'dan artısı da var basit eksikleri de var.
Neymis sadece internet değil sadece dogus değil sadece kulaktan dolma bilgiler değil. Bu bilgilerin hicbiri yeterli olmayabiliyor.

Surus profili denen opsiyon cok basit olmakla birlikte golfe ekletebilirsiniz 393.5 tl gibi bir rakama. Sadece passat a eklenenilen, opsiyon olarak bile golfe alinamayan demissiniz. Bunun gibi yanlis bir bilgiyi yaymak yerine

Biraz daha arastirip gelmek veyahut emin olmadiginiz iddialarda "yanlisim olabilir ama bu opsiyon sadece passatla alınabiliyor" demek ne kadar medeni ve usturuplu degil mi?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

önemli önemsiz kısmı kişiye göre değişir tabi ama benim için far/yağmur sensörü ve kararan dikiz aynası ve katlanır yan aynalar önemli artılar hatta anahtarsız girişi ne kadar özlüyorum anlatamam. metal pedal, allstar logolu kapı içi çıtalar paslaslar, tarçın dikişler falansa benim için tamamen anlamsız.

uled güzel, madrid yerine durban tercih ederim, sürüş profili hiç kullanmayacağım bir özellik. 

Yani size göre allstar mantıklı bana göre highline. Çeşitliliğin amacıda bu zaten.  Allstar highline'ı mantıksız kılmaz sadece farklı bir alternatif olur.

iyi güzel diyorsunuz da siz far/yağmur sensörü, alkantra döşeme, spor koltuk, katlanır ayna, kararan ayna önemsiz diyince sorun olmuyorda biz metal pedal, allstar logosu, tarçın dikiş, madrid jant önemsiz deyince neden çamut atan çekemeyen insan oluyoruz anlamıyorum.

Herkesin öncelikleri ve zevkleri farklıdır aksi olsaydı zaten bugün highline donanımı kaldırırlar sadece allstar donanım satarlardı.

Geri
Üst Alt