Allstar donanım seviyesinin özellikleri

5f8233f4abaf0644fa6a774947d4fc41.jpg
c8f588cb1a4af035848e8ed71be87dd3.jpg

@hak hocam direksiyon ve vites rahat görülüyor
emoji5.png
emoji848.png
tarçın detay çok hoş direksiyon dikişi de olsa cuk olurmuş bence
emoji106.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
Can Hocam, bildiğim kadarıyla ALLSTAR donanımlı araca opsiyon ilavesi yapılamıyor değil mi? Az önce Can tavan eklenmesinden söz etmiştiniz kafam karıştı şimdi. ?  Mesela GGK eklenebiliyorsa mu ALLSTAR'a?

Saygılar...

@silvershadow 

Murat Abi Golf tutkunu olmak kolay değil, st aradı can Allstar geldi diye dayanamadım, okul dönüşü koştum gittim, 77 km de idi araç daha. Bu da hepimiz içindeki dedektifliği çıkarıyor.

Araca gelecek olursak tarçın renk detay hoş, koltuklarda var, ayrıca aracın orijinal paspasları da tarçın renk dikişli, u led, madrid ve Can tavan benim favori hayalim, bu nedenle çok yakışıklı araç dış tasarım olarak. 

İç mekanda koltukların yanal destekleri benim şahsi fikrimce midline plustan iyi, ama bizim spor koltuklar kadar sağlam değil, sünger biraz zayıf geldi, kumaş kalitesi ciddi anlamda vasat,  ön kısım piano black ama yan ve yolcu önü gri, ambiyans uyumsuzluğu var. 

Anahtar ve auto hold kromları da olmaması biraz can sıkıcı, ayrıca iç kısım aydınlatmalarının tamamı sarı midline plus ışığı.

Abi dedim saygı ve samimiyeti olduğu için kızdıysanız özür diler, affınıza sığınırım. Teşekkürler.
Estağfurullah Değerli Can Hocam, kesinlikle mahsuru yok.

Gayet güzel detaylar yakalamışsın her zamanki gibi.

Harikasınız 

Daha önce eksiklerini yazdım ancak mesajımı bulamıyorum. Araçta bir çok eksik var. Mutlaka ekletilmesi gerekiyor. O zaman da zaten highline parası oluyor. 

Otomatik kararan dikiz aynası

Yağmur ve far sensörü 

Ambians aydınlatma

vs gibi donanımlar yok. 

Bunlara rağmen yine de almak isteyen varsa saygı duyarım ancak highline parası verip bunlardan eksik kalmak sonra sizi üzebilir.

@HaK 

Her opsiyon eklenebiliyor, sadece ilk gelen lansman araçları diye hazır üretime planlı gelmişti, 

VW sitesi zaten baştan aşağı yanlış dolu, ama konumlandırma olarak comfortline ve highline arasında, çünkü led stoplar zaten var ama all stara ek olarak diyor?  6,5 ekran zaten var allstar da ?  highline de + gibi bi-xenon basic gösterilmiş tam komedi :D

@forzaGilles Teşekkürler hocam, Auto hold kromaj kısmını @ansolak hocamız söyledi, bir an bende öyle sandım. bu detayı atlamaz oluşunuz süper, teşekkürler, ama anahtar çok belli :D

@forzaGilles Teşekkürler hocam, Auto hold kromaj kısmını @ansolak hocamız söyledi, bir an bende öyle sandım. bu detayı atlamaz oluşunuz süper, teşekkürler, ama anahtar çok belli :D
Evet anahtar kötü olmuş.. Bu arada dikkatimi çeken diğer resimde Allstar da değişik bir kauçuk paspas gözüküyor farkettiniz mi? Paspasın altında fabrika da koydukları mavi naylon var.. Kauçuk paspas ile birlikte geliyorsa iyi bişey 185 lira serviste.. gerçi bunlar biraz farklı..

Ekli dosyayı görüntüle 3800

Moderatör tarafında düzenlendi:
 Evet anahtar kötü olmuş.. Bu arada dikkatimi çeken diğer resimde Allstar da değişik bir kauçuk paspas gözüküyor farkettiniz mi? Paspasın altında fabrika da koydukları mavi naylon var.. Kauçuk paspas ile birlikte geliyorsa iyi bişey 185 lira serviste.. gerçi bunlar biraz farklı..

/monthly_2016_04/e3ff02684fb78ffe21d0fdb2998aafed.jpg.2fc3b78494e2441688bfa8293898a7ac.jpg
2a3ec87265d4eeb77a254bfca544d0ae.jpg

Orijinal tarçın dikişli paspas bagajdaydı hocam bunlar doğusun tr de yaptırdığı oem tam uyumlu paspaslar [emoji5][emoji106] ben her detaya dikkat etmeye çalıştım [emoji41]

Maalesef ben bu donanimi bir turlu sevemedim ya ozellikle ici uyumsuz geldi bana bir kismin pianoblack olup bir kismin metal gorunumlu olmasi hos durmamis bence highline alinip u-led ve madrid jant almak cok daha mantikli geliyor bana cunku highlinenin.artisi daha cok

@forzaGilles Teşekkürler hocam, Auto hold kromaj kısmını@ansolak hocamız söyledi, bir an bende öyle sandım. bu detayı atlamaz oluşunuz süper, teşekkürler, ama anahtar çok belli [emoji3]
Golf gercekten kaliteyi hissettiren bir arac. Cok bakmadigimiz için olabilir kromaj park freninin ucunda ama sanki ordaymis hissi veriyor[emoji16] [emoji41]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

81d59ecc3616b07fb71288d2ae95328e.jpg
41b1d1373605fcd2f623a6fc9a274f53.jpg
2c9f6883d5ec225d70890436d0c60fae.jpg

Acarlar otoda çektim. Koltuk döşemesi çok vasat. Orjinal comfort döşeme çok daha iyi.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendi aracımı bu ocak ayında almıştım sıfır km olarak.Ben aldıktan bir ay sonra all star donanım olarak yeni bir donanımın geldiğini duymuştum.Özelliklerine bakınca epeyi üzülmüştüm niye comfort aldım diye.Ama arabayı inceleyince iyiki comfort almışım dedim.Koltuklar, ambiyans aydınlatma,krom detaylar yanı donanım listesine bakınca belli olmayan ama ince düşünen detaylara önem veren biri için gerekli parçalar all starda yoktu.

Tabiki bu donanım golf almayı düşünenler için bir zenginliktir.U led, geniş ekran ekleten comfort sahipleri aracı beğendilerse beklemeden alabilirler.

Arkadaslar vwnin sitesine girince golf allstar kesfete tikladim ve renkler arasinda "KARBON CELIK GRISI" gordum gercekten bu siparis verilebiliyor mi ayrica golf allstar da opsiyon yok sadece metalik renk ve cam tavan var sitede

Geçen hafta vardı bayide inceleme şansım oldu dışına lafım yok ama içi yani koltuklar hiç hoş değil ben tercih etmezdim ne yalan söyleyeyim koltuklar midline'dan bozma resmen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt