Allstar donanım seviyesinin özellikleri

Allstar alana saygı duyarım ama kimseye allstar donanım al demem. 
Yusuf hocam all star yorumlarını okudum  bende  senle  aynı fikirdeyim all star  alana  saygı duyarım ama  al demem çünkü bu all star vw in geçmiş senelerde ürettiği golf  goal gibi  . Alımı satımı sıkıntılı ara  seçenek kimsenin umursamağı bi tip diyelim. Bana kalırsa all starın sonununda goal gibi olacağını düşünmekteyim.bide  ek olarak şunu belirteyim golf all starı @maniax@burak_@jajajahocalarımla  canlı olarak inceledik koltuklarının çöp olduğna  karar verdik bi golfe hline  donanım seviyesine yakın araca o koltukları yakıştıramadık

Allstar varken Highline alana saygı duyarım ama kimseye Highline donanım al demem. 
Hocam tercih gönül meselesi diyelim seninkisine  ancak iletinden  anlaşıldığı üzere golf le çok zaman geçirmemişsin geçirseydin all stara yanaşmak istemezdin  alacaksan da allstarı şimdiden hayırlı olsun saygılar 

İsteyen istediğini alsın, merak edende sorsun cevabını alsın.

Bu kadar uzatmaya ne gerek var ? Ortam gerilmesin..

AllStar satılırken Highline olarak satılır.

Bayideki tüm Dizel Otomatik AllStar araçlar satılmış.

Alım satımı Highline'dan kolay olacaktır. 

1.6 Dizel Otomatik Beyaz AllStar olduğu sürece çok kolay satılır.

Highline almam, kimseye tavsiye etmem, al demem. AllStar bulamayıp da mecburen Highline alanlara saygı duyarım.

Olumsuz yorum sahipleri Highline'a yüksek para sayan körü körüne fanatik eski Highline taraftarları.

AllStar donanımı eski Highline sahiplerini rahatsız etti. Olumsuz yorumlar bu yüzden.

Highline almayın AllStar alın.

Bayide Beyaz Dizel Otomatik AllStar Beyaz kaldıysa söyleyin ben de alayım. Yok satıyor. 

Highline almayın AllStar alın.
Madem allstar hıghlıne donanım sevisinden çok daha iyi ve gösterişli daha almadan satarken hıghlıne diye satmayı neden düşünüyorsunuz?Demek ki sizde hıghlıne donanımın vw de en üst donanım olduğunu kabul ediyorsunuz?Rahatsız olacak birşey yok herkes istediğini almakta özgür sonuçta ama kendi aracımı alırken bayide kırmızı allstar mevcuttu Altur'da sırf o döşemeleri gördükten sonra kapıma sokmam bu donanımı tercih meselesidir alana saygı duymak gerekir.

Madem allstar hıghlıne donanım sevisinden çok daha iyi ve gösterişli daha almadan satarken hıghlıne diye satmayı neden düşünüyorsunuz?Demek ki sizde hıghlıne donanımın vw de en üst donanım olduğunu kabul ediyorsunuz?Rahatsız olacak birşey yok herkes istediğini almakta özgür sonuçta ama kendi aracımı alırken bayide kırmızı allstar mevcuttu Altur'da sırf o döşemeleri gördükten sonra kapıma sokmam bu donanımı tercih meselesidir alana saygı duymak gerekir.
Hocam sırf o döşemeler  insanı golften soğutur sizinde dediğiniz gibi kapının önüne  konulmaz  :'(

@Skywalkergolflerin hepsi iyidir sizin amacınız ne madem çok özenli araştırıyorsunun golf binicisimisiniz onu bilelim o kütü bu kötü mantıgını bırakamadın haaala :-

Ben de U LED ve AFS Akıllı Far olmadığı sürece Highline farlarının çöp olduğuna karar verdim.

Sen de Highline Golf ile çok vakit geçirdiğin için körü körüne Highline iyi olduğunu iddia edecek kadar Highline fanatiği olmuşsun. 

Ben Highline Golf'e de bindim Passat'a da 520i de kullandım ve değiştirdim. 

AllStar alacağım ve satarken de Highline olarak ilan verip karlı satabilirim.

Aynı özelliklerde Highline fiyatına kıyasla uygun ve Highline'a Extra donanımlar var. 

Olumsuz yorum beyan edenlerin yorumları taraflı ve gerçeği yansıtmıyor. 

Olumsuz yorum gönderen 1-2 kişinin AllStar yokken Highline alan ve yüksek para ödeyen arkadaşların karnı kurtlanıyor o kadar. 

Ben Highline araç sahibi olsaydım AllStar donanım çıktığında ben de üzülürdüm.

AllStar için kimse Highline'dan kötüdür diyemez. 
Hocam  sen önce  forumumuzdaki golf ile ilgili yazılanları golfün özelliklerini paket seçeneklerini iyice bi oku sindir ondan sonra  burdaki arkadaşlara  ahkam kes bence. All star araç alıpta  hline  diye satmazsın anca  bilmeyen çok çok nadir denk gelen adama  satarsın onada denk gelirsen. Bizim forumda  bi kaide  vardır Eğer ki 1.4 araç alacaksan ve comforline almaya niyetin varsa bi kaç özellikte doldurma gibi bi amacındaysan aracı boşa doldurma, dolduracağına  hline  al geç deriz. Ha 1.2 motorda  hilne paket seçeneği yoktur onun comfortline seçeneğini doldur deriz. eğer ki 1.2  alınacaksa. Yani uzun lafın kısası kimseye  all starı h line  diye  veremezsin. Ayrıca  ben de hline  golf sahibiyim all star aracım yok diye ne hayıflanıyorum ne de üzülüyorum. Senin amacın burda  heralde  üzüm yemek değil bağcıyı dövmek zira yazdıklarında  o anlaşılıyor

@Skywalker allstar ne demek golf olarak düşünürsek en bostan enn doluya olan donanımları bir araya getirilmesi bunu üretende gelip bize soracak degil sonuçta

kendileri belirliyor

allstar olarak en dolu tüm opsiyonları koyupta 120 bin tl diyerek satsa bence daha iyi olurdu bunu  söyleseniz saygı duyar herkes ama burada tartışma ortamı yaratıpta diğer dostlarımızında moralini bozmaya gerek yok

@Skywalker  Araba alma arifesindeyim şu anda fakat allstar yerine highline tercih edeceğim,herkesin zevkine göre seçimleri vardır ve ben allstar koltuklarına oturmam fakat bu onları çöp yapmaz beğenen böyle tercih eden o arabayı alır ve keyifle biner...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkesin zevkleri ve ihtiyaçları farklıdır öncelikle bunun kabul edilmesi gereklidir. Ne Allstar çöptür ne de Highline yaptığınız tartışma sadece donanım tartışmasıdır iki aracın da alt yapısı motoru şanzımanı aynıdır. Acayip şekilde içi boş bir tartışma bana göre. Donanımların üstünlüğü tartışılabilir ancak şu bir gerçek ki Allstardaki eksiklikleri tamamlamaya kalkarsanız highline parasını geçeceğiniz kesin. Subjektif yorumlarıma gelince bence de koltuklar şık değil, o kadar para ödediğim bir araçta kararan dikiz aynası nasıl olmaz 30 bin liralık arabalarda bile var, (üstelik bir de benim gibi astigmatınız varsa o arkadan gelen ışığın dağılması resmen sizi kör ediyor) teknoloji harikası U-Led adaptif far var ama far sensörü yok bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. O katlanır aynanın kaldırım kenarına park ettiğinizde (elle kapatmayı unutmadı iseniz tabiki) geri geldiğinizde tersine dönmüş şekilde gördüğünüzde ne işe yaradıklarını gayet iyi anlarsınız. O yağmur sensörünün sağnak yağışta bir aracı sollarken kalkan sprey etkisinde ne işe yaradığını çok iyi anlarsınız. Benim hayatımı tarçın dikişler değil o küçümsenilen donanımlar daha güvenli hale getiriyor. Bu durumlar Allstar ı kötü bir araba yapmıyor yalnızca BANA UYGUN OLMAYAN ARABA YAPIYOR şimdi yine bayiye gideyim yine HIGHLINE alırım.

Highline fanatiği ne demek, abiyane tabirle gerçekten ayıp. Araç almak en başta objektif bir değerlendirme (zevk, beğeni, ihtiyaçlar) ve sonrasında bütçe gibi bir gerçek sonucu karar verilen bir durumdur. Midline Plus alan bir hocamızla R alan bir hocamız arasında zerre kıyas yapılmaz ve buna göre değer verilmez. Herkesin değerlendirmesine saygı duymak esastır, tekrar uyarmak zorundayım. Unutmadan kimin ne araç kullandığı veya neye sahip olduğu forum mensupları açısından değerli tecrübeleri haricinde birbirleri arasında bir değer veya üstünlük sağlamaz. Alın allstar ınızı güle güle kullanın, tecrübelerinizi de bizlerle paylaşın. Alacak olan hocalarımız da bu bilgiler doğrultusunda kendi kararlarını versinler ya da vermesinler. Tartışmak nedir?

iPhone using Tapatalk

Benim siparisin son 2-3 haftasi . Arac gelince detayli paylasirim burada . Gectigimiz 8 sayfadan cikardiklarim VW nin keisnlikle ulkeye gore farkliliklar cikardigi.

Cunku bizde kararan ayna , koltuk alti cekmece , katlanir isitmali ayna , park pilot vs all star ozellikleri icinde geliyor. Neyse gelsin tekrardan yazariz burada. Ayni zamanda app ozelliklimi gelicek medya araci onuda merak etmekteyim.

@olimpiodegerli hocam çok doğru buradaki opsiyonlar yurt dışında standart ülkeye göre tabiki :'(

@Skywalkerkımsenin moralini birşey bozmadı sen tofaş'a biniyorsun galiba bizim gizli özelliklerimiz yeter 

heey amigoo  :- dostlar arasında trole yer yok

@Skywalker Hocam amacınız nedir? 

Donanım seçimi zevklere göre değişir. Allstar size göre mükemmelken bana göre sırf koltukları için alınmaz bir donanım olabilir. Bunu tartışmanın anlamı yok.

Allstarın çıkmasıyla kimsenin moralinin bozulduğu yok bunu nerenizden çıkardınız anlamadım. Herkes aracını gayet severek kullanıyor. 

Sözlerinize dikkat etmezseniz gerek işlem yapılır. 

Aracınızı alın, gelin burada bizimle izlenimlerinizi paylaşın, ama gelipte "Bazılarınjn morali bozulmuş" tarzı cümleler kurmanız hoş değil. 

Geri
Üst Alt