Kim Nerede, Nasıl Ceza Yedi ?

Cam filminden ceza yemiştim. Sökersen şimdi yazmam dedi. Söktüm gene yazdı şerefsiz :D

dün gece Kayseri Asri mezarlık yolunda radar a düştüm.en son cezamı 2003de park yeri cezası olarak yemiştim

hızım 100-105 arasıydı

yolun hız limitini bilmiyorum 70 ise iyide

50 ise 750lira ceza yemiş olacağım  :)

çorlu İstanbul yolunda değirmenköy güney kuzey opet 50 imiş galiba sınır  235 lira ceza yedim:)

2004'ten beri ehliyetim var, ilk cezami gecen sene yedim, Ezine'nin girisine E87'de sabit radar koymuslar, köylüler perisan olmus, bende yakalandim, ezine peyniri bayagi pahaliya geldi malesef

Moderatör tarafında düzenlendi:
üç kere araç çektirdim(ikisinde sadece çekme parası ödedim park cezası gelmedi), bir kere dönülmezden döndüm diye ceza yedim.

Uşak / Banaz :) Sanırım orada yemeğen yoktur :D

ankara il jandarma komutanlığının orada emniyet kemerinden

Karaköy Perşembe pazarı cep telefon 

tekirdağ altınova 58 km radar limit 55

TomTom Speed camera'yı kullanmadan önce çok sık hız cezası yiyordum.
işte 50'lik yolda 60 ile gitmişim 70'lik yolda 80 le gitmişim vs....

Baktım bunların önüne geçemiyorum bende artık Anti-radar programları aramaya başladım.
Sonunda En sağlıklısı Tomtom Speed camera'yı keşfettim. Şükür rahat 3 aydır beni her türlü mobil radarlardan ve fix radarlardan kurtardı...Sadece geçen hafta park yeri bulamadığım için yasak bir yere park etmişim,halbuki levha falanda yoktu.
Ceza kağıdı arabadaydı fakat fatura olarak henüz gelmedi, gelirsede sanırım bi 15€'luk cezam var  =)

dün gece Kayseri Asri mezarlık yolunda radar a düştüm.en son cezamı 2003de park yeri cezası olarak yemiştim

hızım 100-105 arasıydı

yolun hız limitini bilmiyorum 70 ise iyide

50 ise 750lira ceza yemiş olacağım  :)
cezam geldi limit 70olan yerde 90 ile girmişim 

%25 indirimli 175lira ile kurtardım (y)

Hayırlı geceler önümüzdeki hafta başı RİZE’den İZMİR’e  nasip olursa yola çıkacam bu güzergahta dikkat etmem gereken noktalar nerelerdir bilgisi olan paylaşabilirmi

11 ekimde aracımı çektiler ve otopark ve çekici ücretini ödedim ama trafik cezası gelmedi. E devletten bakıyorum görünmüyor. Aracı sattım ve cumartesi teslim edeceğim devir işlemi için bu ceza engel teşkil eder mi cumaya kadar gelmezse hızlandırma imkanım ya da gelmeden ödeyebilme imkanım var mıdır? Şimdiden teşekkürler 

@Wyt23  Araya haftasonu girmis, muhtemelen memurun elindeki dosyalardan sira gelmemistir. Ceza yemeyi hizlandirma ya da onden ceza odeme diye bir sey teklif ettiginde emniyetten tebrik alir misin bilmiyorum :)  ben bir kere arkamda trafik polisi oldugunu farketmeden U donusu yasak olan yerden donmustum, eve gider gitmez e-devletten bildirim gelmisti.

Cezan sisteme dusmezse satisa engel olmaz. Dustuyse de internetten aninda odeyip satisi yapabiliyorsun. Kendi cezani satacagin kisiye yuklemek istemiyorsan onceden bilgilendirebilirsin, satis tarihinden onceki cezalar bana ait diye...

1 ay önce Limit 55 km olan yerde 56 km ile girmişim yedik cezayı

Geri
Üst Alt