Benzin olarak hangi istasyonu tercih ediyorsunuz.

@ByHG Selamlar, sürekli shell'den alırım, v power aldığımda 70-80 km kadar az gidiyor her 4-5 normal depodan sonra 1 depo v power kullanıyorum.  gayette memnunum.  hava basanların dışında. onları da eliyorum zaten.

Aracım benzinli, iş yerimin yanında da BP, total, shell, opet mevcut 

Bizim şirket çalışanlarına BP müdürü sağolsun %5 puan kartı tanımladı, direk %5 değerinde TL yüklüyor. 

Depoda 20TL gayet iyi bence, diğer türlü %0.5 falan puan gelmek bilmiyor. Yakıttan da memnunum, shell ve BP nin kendi istasyonlarının yakıt kalitesi genelde beğenilir. (Yazılım atanlar, dyno alanlar genelde bu iki firmayı tercih ediyor) 

genelde shell tercih ediyorum ama istasyonun sirkilasyonu da önemli yatık yakıt almamak adına

Shell istasyonlarını tercih ediyorum genelde.👍🏽

dizel ve benzinli araclarima yaklasik 5-6 senedir shellden aliyorum istanbuldayken %98 ayni istasyondan cok sukur bi sıkıntı cikmadi yakittan, ancak seneler once bu kullandiklari katkilar hakketen ise yariyor mu diye bir vidyo izlemistim (sanirsam 5th geardaki elemanlar cekmisti) orda bp nin vaat ettigini seyi yaptigini gostermislerdi (farkli iki videoda olabilir, daha fazla menzil sunanlari bos depo ile azicik yakit koyuyorlardi ve stop edene kadar geziyorlardi onu oyle test etmislerdi, daha fazla guc iddasi olanlarida dynoya cikatmislardi) 

Güç artışını test ettikleri videoyu buldum, shellde arttırıyormuş beygiri eksik hatırlamışım, 2. videoda daha sonra daha kapsamlı bir test yapmışlar ancak ülkemizdeki markalardan gene shell ve bp var sadece. 

Maalesef ekstra menzili test ettikleri bölümü bulamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz @Baho_34 @Seastar76 

Sizler nereleri tercih ediyorsunuz ? Antalya da olan diğer arkadaşlarında pek yorum göremedim, ya da kaçırdım

Hangi istasyon :)  Nokta atışı yapalım memnuniyeti, daha önce belirttiğim gibi OPET alıyorum. Mark antalya dan sonraki mezarlığın dibindeki istasyon.. Ne olarak geçiyor bilmiyorum. Lara opet memnun kalmadım, boğuldu gibi hissettim.. Özgürlük aynı şekilde..

Selamlar,

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ibrahim42 her ikisi de  95 olarak geçse de V Power katkılı olduğu için yanma oranı fazla, herhangi bir kurum vs mikarı oldukça az. hem kurum durumu az hem de daha kaliteli yanınca sistem de oluşan kurumları temizlemeye yardımcı oluyor. 

performans+temizlik karşılığı bedelini ödüyoruz :)  

@Franquaz gürsudaki oper , mark antalyanın oradaki Opet , Tedaşı geçince Hesapçıoğlunun işlettiği Opeti genelde kullandıklarım. 

Bp iyidir, shell in sessizliğini, opetin uzun menzilini veriyor bence

@Franquaz 

Şuan için motorin olarak shell kullanıyorum.

İşlek olan istasyonları tercih ediyorum. Bu biraz da sürü psikolojisi olsa da galiba işe yarayan bir yöntem diyebilirim.

Marka olarak shell bp total opet kullandım ancak bugün dün değil yarının da garantisi yok..

Yakıt tüketimi ya da alınan hizmet , bakımları düzenli araçta fark var ya da yok ayırdı tamamen kişinin kendi tecrübesine ve beklentisine bakıyor. 

%90 TOTAL
%7-8 Shell
%2-3 OPET

Almaktayım.

Geri
Üst Alt