Jump to content

fatihmyigit

Üye
 • İçerik sayısı

  54
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

12

fatihmyigit Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Fatih
 • Yaşadığım Yer
  Bursa

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. fatihmyigit

  Kararan iç dikiz aynası

  Merhabalar kararan çerçevesiz iç dikiz aynası satan arkadaş var mı Golf 7,5 için forumda ?
 2. Ben zaten yorumlarımı bitirmiştim ama sizin devam ettirmeniz trajikomik maalesef, iyi günler. Lütfen siz de daha fazla yazmayın ki konu kapansın.
 3. Üslubu sıkıntılı olan insanların iletişimi de maalesef aynı oluyor ne diyeyim. Bence de konu kilitlensin ki daha fazla yorum görmemiş oluruz.
 4. Hakareti kinaye ile basitleştirmeseydiniz keşke. Senin seviyen belli diyerek kendisi başlattı ben sadece yorum yazdım, lütfen daha dikkatli olursanız kimin hakaret ettiğini aslında anlamış olursunuz ama yine de daha fazla yorum yapmayacağım çünkü durumu anlamak istemiyorsanız ben size be desem işe yaramayacak. O yüzden bu konuyu burada kapatalım herkes işine gücüne baksın lütfen. İyi günler.
 5. Hakaret eden insanlar nasıl barınıyor bu forumda anlayamadım. Başka birşey demiyorum. Satışımı yapmaya çalışıyorum evet fiyatı yüksek koymuşum farkettim doğrudur düşürdüm zaten. İşk defa satışını yapıyorum yazıyorum safa yatıyorsun diyor bu şahıs. Bilmeden yargılayan, forumda hakaret edebilen şahıs ve şahıslar olacaksa o zaman ne anlamı kaldı aile kavramınızın ?? Asıl bu şahsın yaptığı ayıptır. Uyarmak farklı hakaret etmek farklı.
 6. @krym kusura bakmayın sizin hakaretlerinize ve seviyenize düşürmem kendimi...
 7. @coskun023 hakaret olarak algılamak hakaret etmeyi gerektirmez.Aile formu ise o zaman böyle davranmamayı da öğrenmiş olması gerekirdi açıkçası bana garip geldi. Verdiğimiz bilgi için teşekkür ederim düşünceniz sizde kalsın ben duruma göre hareket edeceğim, olmazsa inerim fiyatı sıkıntı değil. Sıkıntı olan forumdaki hakaret etmenin meşrulaşması. Cidden ilginç
 8. Yorumlarınız için teşekkür ederim eleştiriye açığım tabiki de. İlk defa satışını yapıyorum ancak yapılan alaycı yorum cidden soğuttu... O şahsın seviyesine inmektense üslubumu korumayı tercih ederim.😉 Hayırlısı olsun alan kişi çıkarsa satarım yoksa durur zaten.
 9. @krym 3 katı fiyat belirlemedim almak isteyen alır zaten almak istemeyen de tabiki almaz. Ciddi alıcı çıkarsa zaten fiyatı düşürürüm diye belirttim ayrıca kapak yok diye 500₺ yazmışsınız kime göre neye göre referansınız nedir? Bu hayatta üslubun ne kadar önemli olduğunu sayenizde görmüş oluyoruz, sizin de üslubunuza dikkat etmenizi öneririm. Alaycı tavırlarınızı da geri size iade ediyorum. İyi günler.
 10. 3 katı fiyat belirlemedim almak isteyen alır zaten almak istemeyen de tabiki almaz. Ciddi alıcı çıkarsa zaten fiyatı düşürürüm diye belirttim ayrıca kapak yok diye 500₺ yazmışsınız kime göre neye göre referansınız nedir? Bu hayatta üslubun ne kadar önemli olduğunu sayenizde görmüş oluyoruz, sizin de üslubunuza dikkat etmenizi öneririm iyi günler.
 11. Oem katlanır ayna takdırdığım için fiyatı bu şekilde tuttum.
 12. @krym Katlanır ayna takdırdım masrafını çıkarmaya çalışıyorum. Ciddi alıcı çıkarsa fiyatı duruma göre değerlendiririm. Herkes ihtiyacı ölçüsünde bir miktar belirliyor takdir ederseniz 😉
 13. Ürün Adı: Isıtmalı Ayna takımı ( katlamasız ) Detaylar: Aynalar katlamasız, ısıtmalı olanlardır. Her iki dış kapağı hariç satılacaktır. Konum: Bursa Fiyat: 750₺ Fotoğraf: Görsel temsilidir.
 14. Golf 7,5 için hangi pretoria jant önerirsiniz. Müsait olduğumda değiştirmeyi düşünüyorum ama tam karar veremedim açıkçası yazılanları okuyunca
 15. @ogzogz Bilgi için teşekkür ederim ona göre hareket edeyim peki.👍🏽
×
×
 • Yeni Oluştur...