Benzin olarak hangi istasyonu tercih ediyorsunuz.

@Jesi Ne demek Adnan hocam ben teşekkür ederim siz isteyin her zaman

Ben araci sifir aldigimdan beri opet alıyorum.1.0 dsg.Koc ailemede yüzde 5 indirim yapıyor.Gayet hoş:)

1.4 tsi manuel, genelde shell istasyonlarını tercih ediyoruz.  :)

uzun yillardir pb yi tercih ediyorum. Farkli markalarda olsa tum araclarimda memnun kaldim.

Ben yıllardır indirim kartım olduğu için BP'den alıyordum benzini fakat son zamanlarda rolantide titreme yaptığı için SHELL'e geçtim titreme belli miktarda azaldı...

bence markadan ziyade istasyona dikkat etmek lazım, bizim burada shellin kendi istasyonu var mümkün olduğunca oradan almaya çalışıyorum. Onun haricinde yine shell tercih ediyorum.

Daha Demin Shell'den Aldım. Aracın Shell Dışında Başka Biryerde Göre Kaydı Yok  :lol:

@cengiz74 hocam bahsettigim üzere eski kullandıgım araç forget motordu piston vs oyüzden töleransları farklıydı yazılım vs ona göreydi standart araçlarda normal kullanımlarda gereksiz olacagını düşünüyorum

Kendi aracıma shell den ( zorunlu haller de opet)
Evin ikinci aracına opet
Aslında hakkaten opet de menzil daha fazla oluyor, ( benzin)

Shell in denetimleri yaptırımları daha sıkı olur diğer markalara göre. Ama ben Opet'i tercih ediyorum istasyon dan dolayı güvenip alıyorum.

@ByHG Bildim bileli Shell V-Power kullanıyorum, İstanbul içi 1 depo ile ortalamam 700 km, şehir dışı ise 960 km yi gördüm. bence en güzel yakıt.

Saygılar.

Geri
Üst Alt