Jump to content

yer_ucagi_34

Üye
 • İçerik sayısı

  1174
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  26

yer_ucagi_34 last won the day on 11 Ocak

yer_ucagi_34 en çok beğenilen konuya sahip!

8 Takipçiler

yer_ucagi_34 Hakkında

 • Derece
  Usta Üye

Bilgiler

 • İsim
  Ömer
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul, Malatya

Güncel Profil Ziyaretleri

2084 profil görüntüleme
 1. yer_ucagi_34

  GOLF TUTKUSU STEAM EKİBİ

  Sistem deyip geçmek olmaz hocam uzay mekiği bu.
 2. yer_ucagi_34

  GOLF TUTKUSU STEAM EKİBİ

  @Emynation @AhmetCakmak @yunusaktas91 Ekibimize hoşgeldiniz hocalarım. @SCC Yeni bilgisayarınız ile sizleri de bekliyoruz hocam. Şu sıralar yoğunluktan dolayı foruma fazla giremiyorum haftaya'dan itibaren oyunlara başlayabiliriz herkes müsait olursa. İlk olarak ETS 2 konvoyu harika olur bence.
 3. 150'lik ACT motor şuana kadar sadece B8 kasanın Trendline donanımında geldi diye biliyorum hocam. Civic gibi vututututu da yapabiliyorsa eğer harika.
 4. yer_ucagi_34

  dostlarımıza üye sticker mı hazırlasak?

  Tamamdır hocam sizden haber bekliyoruz.
 5. yer_ucagi_34

  dostlarımıza üye sticker mı hazırlasak?

  @AhmetCakmak Sticker ne durumda hocam ?
 6. İstanbul'da bildiğim iki yer var hocam Anadolu Yakası'nda, Maltepe Altayçeşme'de Ender Elektronik. Avrupa Yakası'nda da Bahçelievler'de olması lazım Vural Elektronik.
 7. Aynen öyle hocam bilinen modeller her yerde var. 3 senedir 19'' Sebring peşindeyim bi türlü istediğim fiyata düşüremedim aynı şekilde.
 8. Elinize sağlık hocam fena durmuş.
 9. Mümkün diye biliyorum hocam. Düzeltme: Araç Highline değilse parça değişimi gerekli.
 10. Yapılabiliyorsa photoshop ile bi bakmak lazım hocam ama güzel durabilir bence.
 11. Aracınızda Dinamik Uzun Far Asistanı Opsiyonu bulunmakta hocam. Ondan dolayı araç fotoğrafta göründüğü şekilde ön camında kameralı olacak şekilde gelmiş. Aracınıza gizli özellik ile Şerit Takip Sistemi ve Trafik İşareti Tanıma Sistemi özelliklerini açtırabilmeniz mümkün.
 12. Kablo aldığınız takdirde kendiniz kolayca yapabilirsiniz hocam. Forumumuzda tüm kodlamalar için ayrıntılı anlatımlar bulunmaktadır. Bunun dışında birçok kodlamanın YouTube'da videosu da bulunmaktadır. Yine forumumuzun eski üyelerinden olan @mehmetmert Hocamızın Smokemotion isimli YouTube kanalından da birçok kodlamanın nasıl yapıldığına dair videolara ulaşabilirsiniz. Aracınızın model yılına uygun Vag Com isimli kablodan almanız gerekmektedir. Kabloyu aldıktan sonra başka bir masraf gerekmez.
 13. @firatkavcu @emreusta_ist Değerli hocalarım fotoğraftaki ekran dışarıdan normal 8'' Highline ekranı olan Composition Media gibi gözükse de bu ekran nadir bulunan Discover Media'dır. Discover Pro'nun bir alt modeli olarak gelmektedir ve yine aynı onun gibi navigasyona sahiptir. Dikkat ederseniz bu ekranda NAV tuşu yer almakta, standart 8'' Highline ekranında bu tuş yer almaz. Yanlış hatırlamıyorsam onun yerinde SOUND tuşu bulunur.
 14. Yeni aracınız her şeyiyle harika hocam, hayırlı olsun güle güle kullanın. Sizin dokunuşlarınız da eklendiğinde iyice göz alan bir araç olacağı kesin. Hayırlı satışlar ayrıca.
 15. yer_ucagi_34

  KAZA

  Geçmiş olsun hocam.
×
×
 • Yeni Oluştur...