Gönlümüzün efendisi 1.5tsi 150bg gitti, yerine geldi aslan parçası 1.6 puretech 180bg :)

Bende Golften Suva ( tiguan ) gecmis biri olarak cok rahat edeceğinizi soyleyebilirim. 3008 icin fiyat ve guncel arac olmasi cok iyi olmus.

Hayirli olsun, iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@vsoner Çok teşekkürler hocam. Her canlı birgün SUV u tadacaktır :p

@KingslayerGolf hatchback hocam? Ben de aksine sedan aracı çok kullanışsız buluyorum, o yüzden golf tercih etmiştim. 

@guvenc Çok teşekkürler ederim.

@Akif Nalca Çok teşekkür ederim hocam. Sürüş kolaylığı olarak golf den indiğimde en ufak bir adaptasyon sorunu yaşamadım, hem de hayatımda ilk defa SUV sürdüm. Aksine ufak direksiyon ve otomatik vitesin dsg den daha erken kavraması sayesinde trafikte daha kıvrak davranabiliyorum. Qashqai 2021 model full araca yolcu koltuğuna oturdum, kalite ve hissiyat olarak bana da çok zayıf geldi. Sanıyorum Avrupa araçlar sonrası japon araçlara alışmak gerekiyor. 
Evet hocam maalesef zaten golf son hatchback aracım olacak sanırım suv etrafımda da alan çok ta beni atalet noktası düşündürüyor. 

Hayırlı olsun 3008 Qasqai tahtından etti süper Seçim hocam 🙏

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erinç hocam yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza beladan korusun.
Peugeot eski kötü imajını kırdı son yıllarda umarım sizinde yüzünüz hep güler bindikçe. Tasarımı çok güzel bir araç gerçekten. Renk konusunda da hep iyi seçimler yapıyorsunuz  (y)

Hayırlı olsun hocam. 24 ay sıfır faizle gayet uygun fiyata gelmiş. Allah ağız tadıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

@tiesay çok iyi yapmışsınınz güle güle kullanın aracınızı.

merak ettim bu araçtan ve kampanyadan var mı? siz ne zaman aldınız. fiyat v.s. ilgimi çekti ciddi ciddi geçiş yapabilirim.

@agacmalzeme Çok teşekkürler hocam. @NfkÇok teşekkürler hocam, bu aracı almadan hayli fazla video inceleme izledim. Halit Bolkan gibi üstad ların beğenisini kazanmış, uzun dönem km testlerinde de hayli başarılı sonuçlar aldığını görünce eski Peugeot olmadığına kanaat getirdim.

Renk konusunda şansımız var diyelim hocam zira golf alırken de seçme şansım olmadı, stokta ne bulduysak onu almıştık atlantik mavi de çok keyifliydi. Bu da benzer şekilde yine tüm Peugeot ları arayıp, yine İstanbul dan bulduğum bir araç ve tam da istediğim renk geldi şansıma  :D

@CanKay84@CanKay84 çok teşekkür ederim.

@Franquaz Çok teşekkür ederim.

@ahmet306Çok teşekkür ederim. Eğer ciddi şekilde düşünüyorsanız satış temsilcimde bir araç vardı aynı renk, kaporası iptal olan sanıyorum. 

aracınız hayırlı olsun  , güle güle, kazasız belasız kullanın inşallah. Uzunca yazmış olduğunuz yazıyı,  zevkle okudum. Ellerinize sağlık. Yazınızı okurken  , ve bazı zamanlarda , suv  bir araç geliyor aklıma. Ondan sonra , hangi suv peki diye soruyorum kendime. Tam da o anda  , golf umü satmak gelince aklıma, sen ne yapıyorsun diyorum kendi kendime.  İnanın,  golf harici,  hiçbir  aracı kabul edemiyorum. Gerçekten,  golflerimiz efsane.  Çok  farklı model araç kullandım. Golf herseyi ile farklı. Ama  illa ki suv olacaksa,  yeni cupra formentor olabilir. Neyse , içimden geçenleri yazdım bende bu arada. Güle güle kullanın tekrar. 

@Kasabali45 Teşekkür ederim. Cupra formentor başka bir dünya  :)

Aracınız hayırlı olsun öncelikle, kendisi tasarım ve teknoloji olarak çok beğendiğim bir araç. Ama burada da yazmak istiyorum, son zamanlarda çokça yazıyorum zaten ama şöyle bir şey fark ettim.  Golf hiç bir konuda en iyisi değil ama her konuda çok iyi bir araç. Durum böyle de olunca, golften sonra geçeceğiniz araç daha iyi olmalı ki tatmin etsin bunu da yapabilecek pek bir araç yok cidden piyasada o yüzden golflere cidden sahip çıkmak gerek diye düşünüyorum. Yeni golf 8 bile bu kadar kaliteli değil çünkü gördüğüm kadarıyla. Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Geri
Üst Alt