Gönlümüzün efendisi 1.5tsi 150bg gitti, yerine geldi aslan parçası 1.6 puretech 180bg :)

hayırlı olsun,güzel ve mantıklı bir seçim olmuş

bende yeni 2008 gt line 1.2 eat8 kullanıyorum,10 ay oldu çok memnunum

bu arada peugeot dada retrofit işleri başladı,hatta rifter a hayalet ekran taktılar,kodlama ile otomatik parkı açıyorlar,3008 e sonradan oem focal bile taktılar

instagramda @peugeotcitroen_kodlama diye birisi baya bir iş yapıyor 

@lions_coach Hocam çok teşekkür ederim, özellikle bu retrofit bilgisini paylaşmanız da çok iyi oldu. 

@Musaaksoy Sattığım aracı alan arkadaşa da aynan şu ifadeyi kullanmıştım:

"Golf hiçbir konuda en iyisi değil ancak her konuda çok iyi"

Kesinlikle katılıyorum. 

3008 e gelirsek, sokağa çıkma yasağı nedenli şöyle bir gezme fırsatı bulamadık. Ancak şehir içi kullanım keyfi çok iyi, ergonomisi de bizim  aile için tam. 

hayırlı olsun,güzel ve mantıklı bir seçim olmuş

bende yeni 2008 gt line 1.2 eat8 kullanıyorum,10 ay oldu çok memnunum

bu arada peugeot dada retrofit işleri başladı,hatta rifter a hayalet ekran taktılar,kodlama ile otomatik parkı açıyorlar,3008 e sonradan oem focal bile taktılar

instagramda @peugeotcitroen_kodlama diye birisi baya bir iş yapıyor 
@tiesayErinç Abi, "Golf'ü sattık, retrofit işlerinden kurtulduk" diye düşündüyseniz geçmiş olsun. :D  

@frknyldrm Hahaha, kanımız kaynadı hemen Furkan'cım sorma... 😄 

Hayırlı olsun yeni aracınız. Güle güle kullanın. Merak ettiğim bir araç 3008. Güzel bir karşılaştırma yapmışsınız. Umarım memnun kalırsınız uzun vadede. =) 

@tiesay Hayırlı olsun Erinç hocam. Kazasız, belasız kullanmanız nasip olur umarım. Çok yakışıklı duruyor onu da belirteyim ayrıca 😎

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sanırım dünyada SUV'ları sevmeyen tek insan ben kalacağım.
Hayır Soner bey ben de SUV asla düşünmüyorum. Çünkü dağ bayır gitmiyorum yakıtı da cabası.

Ama bu Golfü de sevdiğim anlamına gelmez. Golf ü satarsam Toyota dışında sedan olacak sonraki aracım.

Çünkü Golfün yol tutuşunu ve fren performansını sevmedim. Önceki aracım Jetta bile daha iyiydi fren ve yol tutuş ta.

@tiesay Hocam hayırlı olsun yeni aracınız. Kazasız belasız sürüşleriniz olsun. Benim merak ettiğim benzer faiz kampanyaları ve fiyat skalası varken neden tiguan tercih etmediniz? Biraz spontane gelişmiş anladığım kadarıyla. 

EAT8 için bile değer... Yeni aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız binmeniz dileğiyle...

@Holigan Teşekkür ederim. 

Aldığım dönemde Tiguan da faizsiz kredi kampanyası yoktu. (12 ay faizli 100.000tl vardı sanıyorum.)

Bir de tiguan fiyat/donanım olarak daha zayıf kalıyordu. 

Diğer bir konu tabi göreceli ancak makyajlı 3008i, makyajlı Tiguan dan daha çok beğeniyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@smhk Çok teşekkür ederim. 

@Terms Evet sizin fren konusunda yaşadığınız memnuniyetsizliği ben de hatırlıyorum hocam, halbuki ben o konuda hiç sorun yaşamadım.  (Bir kişi daha vardı geçmiş zamanlarda benzer şekilde aracı durmayan, kazaya sebep olan sanırım) 

Hiç başka bir golf tecrübe etme şansınız oldu mu? 

@tiesay Değerli Hocam, kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Hayırlı olsun. Tasarımı ile hayran olunacak bir araç. 

Geri
Üst Alt