2021 Yeni Leon fiyatları

3000 kişi ne ya, araba kıtlığı mı var ülkede neden bu kadar talep gördü bu leon anlamış değilim. 5 senedir bindiğimiz Golf'ümüzü 1.0 etsi dsg Leon'la değiştirme düşüncemiz vardı, ben yavaş yavaş soğuyorum bu düşünceden. 
Araba kıtlığından ziyade , aç gözlü al satçılar var. 3000 adetin rahat yarısı alıp satmak için talep göstermiştir.

Araba kıtlığından ziyade , aç gözlü al satçılar var. 3000 adetin rahat yarısı alıp satmak için talep göstermiştir.
Yarısı al sat için alsa bile 1500 kişi de çok büyük rakam hocam, araba olsa senede 30 40 bin leon satacaklar, bu gidişle önümüz arkamız sağımız solumuz mk4 Leon olacak.

2020 de 5700 adet Leon satılmış ülkemizde. yeni diye  2ye 3e de katlasa bile önemli olan üretim bizdeki talebe cevap  verecek mi... her ülkenin belli kotası vardır...

3000 kişilik liste meselesi ülke genelinde doğrudur. 

2015/16/17 model Golfe aynı parayı vermek istemeyen tabiki yeni Leona göz kırpar. 

Manuel Leondaki özelliklere bakacak olursak, içimizde de aracını gözden çıkaranlar vardır ve olacaktır. Led far ve stop tasarımı gayet başarılı, 5 yıl retrofit derdi olmaz alanın )) 

@AhmetCakmak aynen dostum katiliyorum sana elinde patlar bunun kimse 10 gun 15 gun sonra gelicek araba icin fazladan 30 bin vermez 

:O

Dün usd ve eur kurları da yaşanan geri çekilme sayesinde, dsg li aracın %50 dilimde kalma ihtimali giderek artıyor mu acaba?

Ben dsg li %80 ötv den girer diye kesin gözüyle bakıyordum doğrusu.. 

Screenshot_20210130_092306.jpg

Bu millet yemiyor içmiyor araba peşinde koşuyor heralde.Halk TV ye bakıyorsun ülke işsizlikten açlıktan kırılıyor.Diğer taraftan bayilerde araba kuyruğundaki insanlar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck bunun 2 sebebi var bence: Birincisi covid zamanı insanların toplu taşımayı kullanmaktan çekinmeleri, hemen her türlü işin bireysele dönüyor olması. İkincisi de kabul edilmese de ekonominin her geçen gün kötüye gitmesi nedeniyle "şu anki" fiyatlara bir daha erişilemeyeceği endişesi. Halk tv, A haber vs.. referans gösterilemez bu durum için.

@slck 85 milyonluk ülkede 3-5 kişi araç peşinde koşunca o ülkenin refah seviyesi iyi mi yani? gelişmiş ülkelerin emekli olmuş insanları dünyayı geziyor, bizim emekliler ucuz gıda peşinde o market senin bu market benim geziyor. İşsizlik 12.5 milyonu geçmiş, zeki gençler kurtuluşu ydışına kaçmakta bulmuş, hala Leon kuyruğuyla refah seviyesi belirliyoruz. Türkiye senin gördüğün o kuyruklardan ibaret değil.

@vsoner Ben ülkein 2 yüzünü yazmaya çalıştım.Bir yanda zor durumda olanlar bir yanda çok rahat yaşayanlar.Sanırım ifade edemedim.@Savatage hoca ne yazdı bazı forumdaşlar ne anladı,ben ne yazdım siz ne anladınız.
Yanii ne diyeyim full saptırdınız sayın hocam.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck senin iletini okuyan halktv yalan söylüyor şeklinde anlayacak. neyi saptırmışım?  herkes ahaber gibi polyanna haberleri mi yapsın?

@slck Bahse konu kişi ne yazdı ? Başkaları ne anladı açıklar mıısnız? İnsanlara hakareti aşağılamayı ters lafları normalleştirirseniz saygı ve sevgi görmeyi beklemeyin!

Ayrıca diğer konuya gelirsem yukarıda Halk tv ile alaklı bahsettiğiniz mesaj tek taraflı. Eğer dürüst ve adaletliyseniz iki ucuda dile getirin. Olayı konusu açılmışken manipüle etmeyin. 

Ayrıca @vsoner bey size katılıyorum. 

@sergentunc Hocam alıntı yaptığınız site veya grubu paylaşabilir misiniz? Özelden de olabilir şayet başka bir forum reklamı olmasın diyorsanız. 

228 e dsg çok iyi. Fr manüel de çok beğendim ancak dsg si %50lik sınırı aşacağından rakam yüksek olacaktır o nedenle style Plus dsg de mantıklı kalıyor. Donanımı da kötü değil sanırım.

Geri
Üst Alt