2021 Yeni Leon fiyatları

@gkhn 

Değil rs6 rs1500 getirse hiçbir şey değeri olmayacak bayidir kendileri. Küstah tavırlar , yüzüne bakmamalar , araba kapısını kitli tutmalar( pandemi bahanesine saklanıyorlar ama doğuş esenyurtta gayette açıktı.) gittim başka bayiden aldım. Doğuş oto şu personellerine çeki düzen verse iyi olacak. Devlet zaten passattan audiden vazgeçiyor. Bu gidişleriyle bireysel müşteriyi de kaçıracaklar. 

@AhmetCakmak Ahmet hocam ekstra olarak Doğuş Oto Esenyurt şubesini aradığımda ellerinde 1.5 FR Manuel Cam Tavan araç olduğunu ve 293 bin TL’den vereceklerini belirtti. Müthiş vergi sistemimiz yine devrede! O fiyatlara manuel Leon alanı da, satanı da tebrik etmek lâzım diye düşünüyorum. 1.5 150 DSG FR’a ne isterler çok merak ediyorum. 🤦🏻‍♂️ Düşüncemi yine belirteyim o paraları Seat’a vereceğime kendimi zorlayıp çıkabiliyorsam yeni 1 kasa BMW’ye geçerim yahut daha uygun bir araç alır keyfime bakarım. Seat’ı olan arkadaşlarım kusura bakmasın ancak Seat’sın sen ya hu o manuel değil de DSG olsa bile 1.5 150’ye istediğin fiyat nedir, kendine gel. 👎

@AhmetCakmak Ahmet hocam ekstra olarak Doğuş Oto Esenyurt şubesini aradığımda ellerinde 1.5 FR Manuel Cam Tavan araç olduğunu ve 293 bin TL’den vereceklerini belirtti. Müthiş vergi sistemimiz yine devrede! O fiyatlara manuel Leon alanı da, satanı da tebrik etmek lâzım diye düşünüyorum. 1.5 150 DSG FR’a ne isterler çok merak ediyorum. 🤦🏻‍♂️ Düşüncemi yine belirteyim o paraları Seat’a vereceğime kendimi zorlayıp çıkabiliyorsam yeni 1 kasa BMW’ye geçerim yahut daha uygun bir araç alır keyfime bakarım. Seat’ı olan arkadaşlarım kusura bakmasın ancak Seat’sın sen ya hu o manuel değil de DSG olsa bile 1.5 150’ye istediğin fiyat nedir, kendine gel. 👎
Evet hocam vergi üst dilime geçince kesinlikle 290 bin tl etmez manuel. Zaten bunun farkında oldukları için sınırda geldi fiyat. Açıkçası sıfır ve yeni teknolojili araç olduğu için 230 bin TL'ye güzel bir manuel araç almış oluyorsunuz, sunroof olmayıversin. Ötv sınırlarına düzenleme gelse de bu saçma fiyatlandırmalar ortadan kalksa. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fr manuel beyaz renk alinir keyiflede binilir hocam. Piyasaya gore cok iyi sayilir.

Dolar düşmeye devam ediyor. Daha da düşecek deniliyor. Inşallah 6.90 lara kadar iner :)

1.0 etsi dsg style plus bu fiyattan talebe göre getirebilirse  C segmentinde baska modelin yüzune bakmaz kimse. Focus, corolla ,civic ,megane, astra hepsi suan benzer donanımda yuzde 80lik dilimde oldugundan leon onlara gore neredeyse 50bin daha ucuz ve hepsinden gördüğüm kadarıyla daha albenili ve kaliteli. Doğuş bu segmenti Leon ile süpürür. Şahsen arac sahibi olmasam adımı yazdırırdım. B segment mecburen 200binin altina inecek. Tekrar olacak ama Troc şuan sadece highline 1.5 150dsg ile geliyor . Eger orta paket 130luk versiyon yada yurtdısındaki gibi 1.0 motorla getirip yuzde 50lik dilime sokarsa  satışların yogun oldugu SUV pazarını da süpürür ve Peugot a ikinci darbeyi indirir. İlk darbeyi 208e karşılık leonla vurmuş oldu

Birkaç gündür denk geliyorum, bugün de yürüyüşe giderken denk geldim yine ve fotoğraflayayım dedim. Sahibi de kusura bakmasın izinsiz paylaşım yapıyorum ama neyse ki normal kullanıcılara da satıyorlarmış, en azından o sevindirici bir durum 😊

E8B674CD-7AB5-4579-A656-F0A4D723EAE9.jpeg

Geri
Üst Alt