2021 Yeni Leon fiyatları

@Doctor hocam ben olumlu düşünüyorum, başımdan geçen bir olayı anlatayım, Eylül ayında 2017 yeni Polo aldım, km çok düşüktü bayileri aradım sordum sürekli olarak bana 4-5 Ay sonra aracın geleceğini 230 dan 220 den Higline modelinin fiyatını verdiler ancak herkes bana 4-5 ay sonra araç geldiğinde fiyatların çok uçuk olabileceğini 220 ye anlaştığım aracın 250-270 e kadar çıkabileceğini söyleyip 2. Ele itti. Bende gittim ikinci el aldım. Şuan piyasa sıfır Polo kaynıyor, Higlinede ne oldu fiyat değişmedi, hatta Comfourtline 0 km 2021 alanlar var 195-200 bandında. Ben gerçekten de 1.0 tsi style Plus yeni leon un bundan 1 ay sonra da 230 larda satılacağını çok olumlu yönde düşünüyorum. Hatta daha ucuza satılsın. Bu piyasa son 1 yılda yüzde yüze yakın artmadı mı? Benim gibi düşünüp bir çok kişi 2. Ele saldırdı Eylül de Ekim’de. Dolayısı ile piyasayı biz coşturduk. Zararda etsem benim aracımında fiyatı düşsün, alım gücümüz artsın.
Hocam insallah oyle olur. Bakalim önümüzdeki surecte boyle olursa %99 degisirim

@Doctor valla dostum isin sakasi bi yana araci sattik simdi özlüyorum arabami nasil alicaz onuda bilmiyorum :)

Arkadaşlar fikir olsundiye söylüyorum bende doğuş otuyu aradım subat sonu mart gibi satislar baslar ilk parti ile fiyatlarda bu aralikta olacak dendi bu paket için. Haberiniz olsun.

Arkadaşlar ben inceledim arabayı bugün beğendim koltuk döşemeler ekranlar tasarım ledler gayet iyi geldi.

Beyaz renk pek gitmemiş ama mümkünse başka renk tercih etmek lazım.

Ancak kocaelide 150kişi var listede. Kapora almadan listeye yazıyorlar bana afaki bir şey gibi geldi. Martta falan geleceği söyleniyor peyderpey araçların. Ama kendime değil kardeşim için araç bulursak alma niyetindeyiz. Arada ben de golfle değiştirip kullanırım.

Bu arada sanırım şerit takip var ama adaptif hız sabitleyici standart değil. Front asist var ise bikaç işlemle o da yaptırılır gayet iyi olur. Bir de navigasyon var mı mediada hayalet ekrana yansıyor mu deneyemedim bilgisi olan var mı?

6D11C1CA-4F16-43AB-8D94-19C28962E995.jpeg

8B91EF9C-82E8-4051-87B0-F5C4CF8AADFC.jpeg

47D2EB58-075A-4ACE-948B-789624A00ECC.jpeg

Bu araci 231 K ya kim aldi, 1 kisi ciksin göstersin?

Gelen az adet arabayi bayiler kendileri aldi. 10, 15 gune dod veya ikinci elde en az 250K dan ilan görürüz.

Kimseye bu arabayi bu fiyata vermezler, demedi demeyin bu yazi dursun burada.

Martta gelen arabalar ust limit ötv den hoopp 270, 280 K olacak.

Bu fiyata belki mauel 1.0 style paket gelebilir. Ledsiz, 16 jantli , kucuk ekranli versiyon.

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu araci 231 K ya kim aldi, 1 kisi ciksin göstersin?

Gelen az adet arabayi bayiler kendileri aldi. 10, 15 gune dod veya ikinci elde en az 250K dan ilan görürüz.

Kimseye bu arabayi bu fiyata vermezler, demedi demeyin bu yazi dursun burada.

Martta gelen arabalar ust limit ötv den hoopp 270, 280 K olacak.

Bu fiyata belki mauel 1.0 style paket gelebilir. Ledsiz, 16 jantli , kucuk ekranli versiyon.

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam Aralık sonunda mepa pejodan 229 bin olan pejo 308 ozaman dedilerki araba yeni yılda 280 bin civarına çıkacak evet 1 hafta yeni liste  belirlenene kadar o şekilde kaldı şuanda gidin aynı arabayı 229 bine peşinde belki sıkı pazarlıkla altına alırsınız çünkü satış yok krediler pahalı ve bu arabanında bu fiyatlarda kalacagını düşünüyorum bu yazıda burada kalsın :) yeterki bizim millet seat leonda oldugu gibi hemen lıste hazırlatmasın sıraya girmesin kendimizi agırdan satmayı öğrenemedik gitti :)

@IBS6134 aynen piyasasi bizler yukseltiyoruz biraz sabir bu kredi oranlariyla bu otv oraniyla kime saticaklar insanlar delicesine arac bekliyor herkes arayinca bayilari onlarda rakam yukseltiyor arz talep olayi iste 

@Tsigolf aynen öle bugun kia ceed baktım https://www.kia.com/tr/modeller/ceed.html bu arabayı perpanın ordaki kıada yeride soyluyorum :) satış danışmanı ile aramızda test surusu yaparken su konusma gecti bunun dizel ve otomatık versiyonunu 321 bindi 1 tane sattık oda vergi muhafiyeti olan raporlu bir hasta vatandaşa 180 binden satılmış :)  diyeceğim şu ben 195 bin liraya bu arabayı alsam veya birçok kişi benim gibi yapıssa bu arabaya demekki satılıyor bu devam neden fiyatı aşağı çeksinler sabır etmeye devam martta diğer modeller de gelince elinde araba olan ve satamayan adamların fiyatı artıracagınımı düşünüyorsunuz bana çok sacma geliyor zaten satılmıyor ee rakiplerinde elindeki araçlar arttı durun bır zam daha yapalımmı dicekler :)   yaw kıa ceedin 1.0 arabasının ederi195 binmi allah aşkına bu arada arabayı gömmek istemem comford donanım golfün içinden geçer o derece dolu :)  

Yeni leon aklımda "231 Leon" olarak kalacak gibi geliyor.
Daha demin eşime söyledim, Almanyadan akrabası ikinci el araç soruyormuşmuş bir ilgilensemmiş, dedim sıfır seat leon alsınlar 25 bin eyro  :D  para değil :p .

Daha demin eşime söyledim, Almanyadan akrabası ikinci el araç soruyormuşmuş bir ilgilensemmiş, dedim sıfır seat leon alsınlar 25 bin eyro  :D  para değil :p .
Yıllar sonra.. "bir leon çıkmıştı, '231 Leon'   , 231 bin lira mıydı, milyon muydu tam hatırlayamadım. Ama aklımda 231 leon olarak kalmış" gibi cümleler duyacağız, kullanacağız gibi geliyor.. :)

Geri
Üst Alt