Golf 8 İlanı Girildi (Sarı Site)

@Culture33 Şunu artık kabul etmemiz lazım. Bu ülkede Zengin ve FAKER var maalesef böyle. Life paketi 40 tane geliyor sadece Uzay bayisine 10 küsur kalıyor. Yani satılıyor biz pahali diyoruz ama 320 bin bu arabaya veren gayet güzel şekilde veriyor... Pejoya gittim 308 yok dediler demek oda satılıyor 230 bin küsur....

Şimdi Uzay otoda sd ye az yukarıdaki resmi gösterdim heryerede kayit yaptırdım dedim internet dahil . Ne arayan var ne soran ne oldu bizim bu 300 araba dedim. Abi biz galericilere satamayiz onlara satarsak isten atiliriz dedi güldüm sadece. 11 geldi hemen gitti dedi nere gittiği belli değil. Life paketler var 40 gelmiş 10 küsur kalmış 316 bine ay grisini teklif etti... Yazik ben bu parayi edeceğini düşünmüyorum. Gerçekten malzeme kalitesinden çalınmış. Torpido gözü soğutması yok kapli değil kol dayamanin malzemesi tuhaf arka kapilarin malzemeleri eskiye göre daha kötü hele arka tekerin ordan içeri bakin mesela onceki versiyonda hidrolik borulari görünmüyor du bu biraz aceleye gelmis gibi döşendi. Tuhaf işçilikleri var.
Galericilere satamayız satarsak işimizden oluruz diyorlar ama ertesi gün aynı galeride 3 tane golf 8 ilanı yayınlanıyor. 

Galeriye satıp piyasayı yükseltmek bayilerinde işine yarar duruma geldi. Galeriden liste fiyatının 20 bin fazlasına alacağına bayiden 10 bin fazlasına aldırmaya alıştırıyorlar milleti. 

Mevcut durum ve zamanda bu rakamlardan araç alınmamalı! Bırakın alan alsın :)  

Aracı almakla bitmiyor iş benzin litre fiyatı, kaskosu, sigortası, bakımı, muayenesi... 

Evet araç sahibi olmak artık bir ihtiyaç kimine göre lüks bir ihtiyaç fakat rakamlar komik.

Araç değiştirme planım vardı. 2017 40 binde leon fr ım var. Zaten yapılması gerek pek cok seyı yaptım. Asagı yukarı aracımın piyasa degeri 240-250 bin  muadil bir yeni leon almak istesem 60-70 bin, golf alayım desem en az 120 bin + üstüne eklemem gerekiyor.  Sonra dusundum ne gerek var diye 15-20 bin tl ile aracıma istedigim herseyi yapıp ( Yalıtım, muzik sistemi, hibrit turbo ) cok keyifli bir şekilde binebilirim. Üstüne koyacagım onca paraya bana vereceği şey nedir ? Ne gerek var ?

Başladılar sarı siteye ilan açmaya 1.0etsi diye sekmede gelmiş bu arada

@AhmetCakmak Hocam siteye ilan açarken araç sahibi kendi ismiyle açmadığı, araç plakasının belli olmadığı durumda firma bunu nasıl tespit edebilir acaba ?

Bayilerin  bu işin peşine düştüğünü pek zannetmiyorum ben ama  olurda böyle bir şey yapmaya çalışırlarsa hangi resmi gerekçeyi dayanak gösterirler hukuki zemine oturtmak için? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Hocam siteye ilan açarken araç sahibi kendi ismiyle açmadığı, araç plakasının belli olmadığı durumda firma bunu nasıl tespit edebilir acaba ?

Bayilerin  bu işin peşine düştüğünü pek zannetmiyorum ben ama  olurda böyle bir şey yapmaya çalışırlarsa hangi resmi gerekçeyi dayanak gösterirler hukuki zemine oturtmak için? 
Hocam devlet tarafından müdahale gelmediği sürece ilan açma konusunda takip yapılamaz, sadece bayiler sattıkları isimleri ilan sitelerinde yazılım aracılığıyla otomatik olarak denetleyebilir. 

Hukuki konuda ise bayiler istediğini araç satıp istediğine satmayabilir. Bu yüzden al satçı olduğunu farkettiği kişiye araç satıp satmaması tamamen bayinin kendi tercihidir. Ama tabiki böyle bir uygulama malesef gerçekleşmez, piyasayı yükseltenlerden kimse şikayetçi değil.

ST galerici ilişkileri irdelenmeli daha önce başka konularda dile getirmiştim.

N11 golf çekilişi yapılmadan ilan girilmesini gördü bu gözler.

Geri
Üst Alt