Golf 8 İlanı Girildi (Sarı Site)

ilan silinmiş, kimin hanesine hayırlı olsun diyelim :)

satan kişi buradaki yorumları gördüyse fiyat revize ediyor olabilir :)  

hem burada hem DH'de fiyatı üzerinden yorum yapılıyor, yok o paraya şunu alırım bunu alırım.

yahu adam sırf siz konuşun diye ilk getirip fiyat yazmış, onun için yorum kasıyorsunuz. oraya 1milyon yazsa gidip o paraya volvo xc90 alırım diye yazarsınız artık.

Yorumlarda hepiniz haklısınız, ben de katılıyorum size fiyatlandırma konusunda, alma konusunda ama sırf ilk olmak için caddelerde ilk görünmek için alacak çok kişi vardır İstanbul'da. Bu ilan belki biraz pazarlıklı falan olur ama çok uzun sürmeden satılır. İstanbul'da her çeşit insan var. Alır biri bunu.

İlandaki resimlerden koltuklu olana dikkatinizi çekmek isterim :) , Golf'te sunulan ErgoActive koltuklar yıllar sonra sonunda Passat'da olduğu gibi elektrikli ve hafızalı hale gelmiş. Daha önce tanıtım, resimlerde benim görmediğim bir detay idi.

İstediği kadar fiyat yazsın satılmadıktan sonra sadece pr çalışması yapmış olur. 

Gerçi şöyle bi durum da yaşanıldı, bayiler de araç olmadığından sebep sarı sitede 2017 highline'a 420 bin tl yazıldığını gördü bu gözler..

yolda bulsam bu paraya almam fiyatlar çıldırdı üstelik manuel o paraya onlarca alternatif var elimizdeki kasalar altın gibi olacak benden söylemesi 

İlana mı Şok olsak Yaşadığımız bu günlerde ki olan hayat pahalılığına mı yoksa araç tutkumuzun son zamanları yaşandığınamı? ....

Güzel Ülkemiz de  Güzel Şeyler Yaşaması artık geldi de geçiyor.... Artık bitmeli bu olumsuzluklar.

Manuel bir Golf bu paralara ilana çıkabiliyorsa , 

1.5TSI DSG GOLF STYLE herhalde 500 bin bandından başlarlar ilanlarında :)  

Allah Bu günlerimizi Aratmasın inşalllah. Araçlarımızın kıymetini bilelim.

Herkese Keyifli forumlar

İlan yeniden yayında :)  

ilan no: 896201258

manuel olarak revize edilmiş ama fiyat aynı  :D

Geri
Üst Alt