Golf 8 İlanı Girildi (Sarı Site)

@Neogolf61 sogan patatesi yurt dısından getirdiler orda ıhale yemek vardı. E Wv zaten dogusun elınde dıger markalarda büyüklerin elinde dogus gıbı onlara devlet dokunmaz biz ne vergiler silindi gördük onların ekmeğini kesersen hemen işçi çıkartırım modundalar ... 

Abi şimdi mantıken 300 araba geldi lansman fiyatına taşradaki bayiler 2-3 kota vermişlerdir. Belki hatırlı müşteriye vermişlerdir gerçek kullanıcıya fakat satış danışmanın öyle müşterileri var ki 10 adet araba alıyorlar gelip galerici  doktor müteahhit vs. bunlara yine vermişlerdir.Adamlar satışın hiç olmadığı dönemlerde 10 ar 10 ar araba aldılar 2019 senesinde ve 2020 nin başında. Ayrıca yaşadığım şehirde dod bayisi de vw skoda seat bayisi de aynı şahısın 3 tane arabası geldiyse vurur plakayı arabaya çeker Dod da satar 223 bin sıfırıysa 213 bine satar yine 196 ya vermez :)  Zaten böyle yaptıklarını da biliyorum. Duyanlar olmuştur.

@VendeTTa Öyle şeyler yapıyorlar mı bilmem ama araba konusunda zevklidir kendileri

WhatsApp Image 2021-03-17 at 19.16.43.jpeg

@IBS6134 araç fabrikaları kapalı, üretimi yapamıyorlar sebepi kart üreticisinin büyük fabrikasının yanması. bundan dolayı şubat-mart-nisan fabrikalar kapalı mayıs ayında açık haziran tmmuz tekrar kapalı. bunu otomobil distribütörleri biliyor ve fiyatları tavana çektiler. alanlara gelecek olursan bir kahve için 20 tl verip x cafeye gidenler kahve tadına değil orada oturmuş olmak için gidiyor. gücü yeten ilk bunlar almış dedirtmek için alıyor. istisnalar kaideyi asla bozmuyor. onlar çok pişman olacaklar. demedi demeyin.

300 araçtan birisi sarı sitteye düşmüş -> 914422261

@yer_ucagi_34 Bundan iki tane var dedi bayideki st arkadaşım plakaları seri bir İstanbul'da bir Çorum'da oğlunda tesla pd100 ve Q7 var öyle benim çenemi yoruyorlar :D  Fortune 500 de 8. sıradaydı nerden nereye işte devrin adamı diyeyim daha fazla konuşmayım. 

Bizzat gittim gördüm, alana bir şey demem ama ben bu arabaya elimi sürmem. içi de oyuncak gibi her şey minyatür. hele ki hayalet ekran için büyüteç lazım. bu dijital araca geçiş araba deneği gibi olmuş. 

Geri
Üst Alt