DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam jantı alacağın kişi benim biraderin arkadaşı, güvenilir kişi. Tuningciler öcü değil : )
Başka model jant taktığı için Dijonlar boşa çıkmış
Birader kendisini arayacak,
Golf R-Line Serkan ismini verebilirsin, gerçi siz anlaşmışsınız ama kafanda şüphe kalmasın diye yazdım.
Galiba satılmış ilandan kalkmış

WhatsApp ve sahibinden mesaj attim cevap alamadim

Hocam birader 13.30 gibi konuştu duruyordu
Bir ara istersen
Aradim konuştum adini verdim ustad

Ctesi isallah gidip alacacak Muhammed

@HONEY Bugün dijonları alacaktınız sanırım., fikir vermesi açısından sıfır dijon jantı 'nın resimlerini paylaşıyorum.

ilk resimde (sıfır jant) göreceğiniz üzere jant göbeğinin iç kısmı., çukur kısımlar "pütürlü mat boyalı" olur., yüksekte kalan diğer kısım "boyasız çıplak metal" halindedir., jant fabrikadan bu şekilde çıkar..!!

Devamındaki resimler ise 2. el ama işlem görmemiş., tamirat vs. amaçlı boyanmamış fabrikasyon boyalı jantların resimleridir; dikkat ederseniz tüm resimlerde çıplak metal yüzey kesinlikle boyasızdır..!!

Ekli dosyayı görüntüle 18196

Screenshot_2020-08-15 Dijon 5x112 17 inc Golf Jant + Nokian Kis Lastik - En uygun jant lastik ...jpg

Screenshot_2020-08-15 Volkswagen üretimi inç Otomobil Arazi Aracı Jantı 5 750 TL Mağazadan sat...jpg

Screenshot_2020-08-15 SIFIR AYARINDA TEMİZ ORJİNAL WOLKSVAGEN DİJON JANT LASTİK TAKIMI - En uy...png

Screenshot_2020-08-15 Volkswagen üretimi inç Otomobil Arazi Aracı Jantı 4 250 TL Mağazadan sat...png

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-15 ORJİNAL GOLF DİJON JANT LASTİK 17 İNÇ 6000 KM DE HATASIZZ - En uygun jan...png
    Screenshot_2020-08-15 ORJİNAL GOLF DİJON JANT LASTİK 17 İNÇ 6000 KM DE HATASIZZ - En uygun jan...png
    666.2 KB · Görüntüleme: 0
Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY Aşşağıdaki resimdeki jant ise tamirat görmüş sonradan boyanmış bir janta örnek., resimden de görüleceği üzere çıplak metal yüzeyi boyamışlar., bu şekilde jantın daha önce tamirat görüp-görmediğini sonradan boyanıp-boyanmadığını anlayabilirsiniz;

aaaaaa.png

@HONEY Dijon jantları 2 firma üretiyor., Ronal marka Polonya üretimi ve CMS marka Türkiye üretimi.,

Orjinal jantın orta yüzeyinde diğer bir değişle lastiği söktüğünüzde fabrika tarafından üretim kodu ve marka yazısı janta baskı şeklinde atıldığını görürsünüz ..,

Örnek resim;

Screenshot_2020-08-15 Volkswagen üretimi inç Otomobil Arazi Aracı Jantı 4 250 TL Mağazadan sat...png

@HONEY Dijon jantlar ET49 ve ET48 olmak üzere 2 tip tir., Türkiye'ye gelenlerin %99'u ET49 'dur., ET48 olanlar genelde yurt dışında kışlık jant opsiyonu ile alanlarda gelir., ama siz yine de aldığınız jantın ofset değeri ET49 mu kontrol edin :)  

Fabrikasyon boyalı jantın (işlem görmemiş) jantın iç kolları dış kısmına göre çok hafif mat tır fakat elinizle temas ettiğinizde pütürlü değildir., tıp ki dış yüzeyi gibi kaygan bir yüzeyi vardır., sonradan işlem görmüş jantlarda ise el ile temas ettiğinizde jantın kollarının iç kısmı mat ve pütürlü bir yapıda ise bilin ki o jant tamirat görmüş boyalı bir janttır..

Geri
Üst Alt