DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam üzülerek belirtmek isterim ki o jantlar replika, üstelik kaynaklı ve araca da hiç yakışmıyor...
Siz en iyisi bana verin onları[emoji3]
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. 
Okurken kalp hizim 150 oldu hahaha supersin hocam

Elinize emeğinize sağlık hocam. :)

Katılıyorum Ali abi. Asidik olmasa bile bu tarz şişedeki ürünleri bagajda uzun süre saklayınca sıvı buharlaşıp gidiyor. Geçen sene Adana Detailing Mahmut abiden aldığım detailing ürünlerini titizlikle kullanıyordum. Yaklaşık son 5-6 aydır bagajda durunca geçen ay baktım ki şişelerin hepsi boşalmış bir yere akmamasına rağmen. Öylece buharlaşıp gitmiş ürünler. 
Hocam iyiki akmamış da uçmuş...

Özellikle demir tozu temizleyen jant temizleyiciler normal şişeleri bile 24 saat geçmeden deliyor ve bagaja falan akmış olsaydı düşünmek bile ürpertiyor. 

@HONEY hayırlı olsun🙈 ben tepsi tepsi alınan baklavadan yiyemedim diye üzüldüm ama yenmemiş:) Rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin... golfe yakışan en güzel jantlardan birisini aldın 🧿🧿🧿🧿

[mention=11839]HONEY[/mention] hayırlı olsun[emoji85] ben tepsi tepsi alınan baklavadan yiyemedim diye üzüldüm ama yenmemiş
Rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin... golfe yakışan en güzel jantlardan birisini aldın [emoji3478][emoji3478][emoji3478][emoji3478]
Tesekkur ederim ustadim

İsallah yeriz hep beraber

Amin cümlemize

Konunun tüm sayfalarını okudum ben yeniyim formda ama süper insanlarsınız o👍 Abi bu arada hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

Geri
Üst Alt