DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun @HONEY 

kurtulduk dijon sevdasından :)   Jantlar dıştan baya temiz bu arada. 3 tanesi baya baya temiz. Birinde bi kaç çizik var. Lastikler de çok yeni... :)  baya bi trafik çektim gelirken ama değdi bence :)  yeniden hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun Bülent Bey’e :)  yalnız bi iç yıkama borcu var artık :D   :D   :D  

Ekli dosyayı görüntüle 36609
Forum olarak gözümüz aydın. :D

Emeğinize sağlık @muhammedakgunes hocam.  (y)

@HONEY Bülent Abi hayırlı uğurlu olsun, herkes ayrı baklava listesi tutuyor şu an ve bütün listelerde en baştasın bence abi.  :D

Hayırlı olsun güle güle kullansın bülent abi :)  foruma üye olmadan önce bilgi için girdiğim zamanlarda da görürdüm çok muhabbeti geçiyodu dijon sevdasının sonunda bütün forum rahatlamıştır   :lol:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forum olarak gözümüz aydın. :D

Emeğinize sağlık @muhammedakgunes hocam.  (y)

@HONEY Bülent Abi hayırlı uğurlu olsun, herkes ayrı baklava listesi tutuyor şu an ve bütün listelerde en baştasın bence abi.  :D
Eee o kadar baklava.xls yorumunun sonucu bu olacaktı tabii , tahmin etmesi gerekirdi :D  

Sağolun tekrardan [emoji4] lastik değişme 50₺ görünce zor tuttum kendimi, kendi aracıma taktıracaktım valla [emoji4] [emoji3] 
Hahaha al tak kullan dedim benim için sorun yok sok tak parası benden daha köydeyim

Herkese öncelikli geçmiş olsun

Millete maydanoz oluyordum Dijon diye kurtuldunuz

Ilginizden ve yardimlarinizdan dolayi ayrı ayrı herkese teşekkür ederim
@muhammedakgunes hocamı çok ugrastirdim Fatih den Avcılar a trafik de git gel taşı çok ugrastirdim çok sagolunsun kebap ismarlarim artık

İçine sinerse al dedim bastan zaten lastikciye gösterip onay almış bana ulasamayinca

W Y olmasi cok sıkıntı olmaz sanirim ikisi de yük endeksi benim için yeterli

Bugun Azdavay ilica şelalesi ve horma kanyonundaydim tel hiç cekmedi tabi ulasamamasi normal

Ben simdi mangal & raki ile bir dijon kutlaması yapayım
44d706b8ef1ac15c1d6641afe7f092ee.jpg

Herkese öncelikli geçmiş olsun

Millete maydanoz oluyordum Dijon diye kurtuldunuz

Ilginizden ve yardimlarinizdan dolayi ayrı ayrı herkese teşekkür ederim
@muhammedakgunes hocamı çok ugrastirdim Fatih den Avcılar a trafik de git gel taşı çok ugrastirdim çok sagolunsun kebap ismarlarim artık

İçine sinerse al dedim bastan zaten lastikciye gösterip onay almış bana ulasamayinca

W Y olmasi cok sıkıntı olmaz sanirim ikisi de yük endeksi benim için yeterli

Bugun Azdavay ilica şelalesi ve horma kanyonundaydim tel hiç cekmedi tabi ulasamamasi normal

Ben simdi mangal & raki ile bir dijon kutlaması yapayım
Estağfurullah, ne demek :)  forum böyle zamanlar için var :)  

afiyet olsun :)  

😁 konu başlığı "Dijon", en çok kullanılan kelime "baklava"
Google a baklava yazınca bu başlığı gösterecek yakında  :D

Baklava Dijon yazınca çıkıyor şuan 

Screenshot_2020-08-15-20-40-25-40.png

@HONEY Bugün dijonları alacaktınız sanırım., fikir vermesi açısından sıfır dijon jantı 'nın resimlerini paylaşıyorum.

ilk resimde (sıfır jant) göreceğiniz üzere jant göbeğinin iç kısmı., çukur kısımlar "pütürlü mat boyalı" olur., yüksekte kalan diğer kısım "boyasız çıplak metal" halindedir., jant fabrikadan bu şekilde çıkar..!!

Devamındaki resimler ise 2. el ama işlem görmemiş., tamirat vs. amaçlı boyanmamış fabrikasyon boyalı jantların resimleridir; dikkat ederseniz tüm resimlerde çıplak metal yüzey kesinlikle boyasızdır..!!

Ekli dosyayı görüntüle 18196

Ekli dosyayı görüntüle 36556

Ekli dosyayı görüntüle 36561

Ekli dosyayı görüntüle 36558

Ekli dosyayı görüntüle 36559
Değerli bilgileriniz için teşekkürler hocam

Birgün jant alıcak olursam ben de dikkat edeyim bunlara...

3100 tl teklif ediyorum hocam jantları bana gönderin  :p

Aracınızı da bana getirin mis gibi yapayım iç dış , dayanamaz bir iki tur sürerim ama  :D

@HONEY

Hayırlı olsun Bülent hocam, güzel günlerde kullanın. Dover dan dijona araç çağ atlayacak 

Geri
Üst Alt