DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

@muhammedakgunes danışıklı dövüş olmasın kontrol için satıcının tanıdık lastikçisine götürmediniz değil mi..? :)

2 tane 91Y olan karşılıklı takılır., diğer 2 tane 91W yine karşılıklı takılırsa sorun olmaz., muhtemelen 2 lastik x bir sebebten hasar aldı değiştirdiler.,

Çok fazla balans kurşunu izi var., muhtemelen jantlar 1-2 kez el değiştirmiş ondan dolayıdır., jantlarda eğik kaynak vs.. yoksa çok kafaya takılacak bişey değil.. zift/yapışkan sökücü ile o izler kolayca temizlenir..

@HONEY hocam hayırlı olsun., güzel günlerde kullanın.. takmadan önce demirtozu temizleyici ile güzelce temizleyip., balans kurşunu yapışkan izleri için de zift-yapışkan sökücü ürün., tertemiz mis olur.. bir de takmadan önce makinası düzgün olan bir yerde balans ayarı yaptırın..

@muhammedakgunes danışıklı dövüş olmasın kontrol için satıcının tanıdık lastikçisine götürmediniz değil mi..? :)

2 tane 91Y olan karşılıklı takılır., diğer 2 tane 91W yine karşılıklı takılırsa sorun olmaz., muhtemelen 2 lastik x bir sebebten hasar aldı değiştirdiler.,

Çok fazla balans kurşunu izi var., muhtemelen jantlar 1-2 kez el değiştirmiş ondan dolayıdır., jantlarda eğik kaynak vs.. yoksa çok kafaya takılacak bişey değil.. zift/yapışkan sökücü ile o izler kolayca temizlenir..

@HONEY hocam hayırlı olsun., güzel günlerde kullanın.. takmadan önce demirtozu temizleyici ile güzelce temizleyip., balans kurşunu yapışkan izleri için de zift-yapışkan sökücü ürün., tertemiz mis olur.. bir de takmadan önce makinası düzgün olan bir yerde balans ayarı yaptırın..
Valla hocam inşallah öyle bi düzene düşmemişizdir :D   :D  baya yakındı yer ile lastikçi ama satan kişinin genel olarak jant lastik satmakla alakası yoktu, sanmıyorum öyle bi şey olacağını :)  varsa da geçmiş olsun :D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla hocam inşallah öyle bi düzene düşmemişizdir :D   :D  baya yakındı yer ile lastikçi ama satan kişinin genel olarak jant lastik satmakla alakası yoktu, sanmıyorum öyle bi şey olacağını :)  varsa da geçmiş olsun :D  
Çok evham yapmamak lazım., zaten bişey olsa jantlar montaj yapılmadan önce her türlü balans a girecek..

Çok evham yapmamak lazım., zaten bişey olsa jantlar montaj yapılmadan önce her türlü balans a girecek..
Ustadim aynen varsa kumpas çok da kafaya takmam hayat kisa

Montaj da balans ve rot ayarinida yaptiracagim artik o zaman netlesir

Balans etiketleri temizlerim ama kil mill detailing işlerine pek girmem sıkılıyorum

Hocam dikkat etmeni öneririm, orjinal diyip kaynaklı boyalı jantları satmaya çalışan çok insan var.
Tesekkur ederim hocam dikkat ederek aldıgımızı düşünüyorum

Iyi bir lastikcide tekrar rot balans ayari ile taktiririp kontrol ettireceğim

Olumlu ve olumsuz durumu paylasacagim

Ustadim aynen varsa kumpas çok da kafaya takmam hayat kisa

Montaj da balans ve rot ayarinida yaptiracagim artik o zaman netlesir

Balans etiketleri temizlerim ama kil mill detailing işlerine pek girmem sıkılıyorum

kil falan uğraşmanıza gerek yok hocam., demirtozu temizleyici ile (hani şu sprey ile sıkınca) moraran ürün ondan uygularsanız jantın içi-dışı cillop gibi tertemiz olur..

@HONEY Hocam üzülerek belirtmek isterim ki o jantlar replika, üstelik kaynaklı ve araca da hiç yakışmıyor...

Siz en iyisi bana verin onları :D

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. 

Elinize emeğinize sağlık hocam. :)

Montaj öncesi şiddetle öneririm., jantlara hamamda kese atılmalı :D :D ***yalnız bu ürünü uyguladıktan sonra bagajda falan saklamayınız mazallah sızıntı yaparsa büyük sıkıntı çıkarır..!!

https://www.hobiotom.com/valet-pro-demir-tozu-sokucu-dragons-breath-bolunmus-500-ml
Katılıyorum Ali abi. Asidik olmasa bile bu tarz şişedeki ürünleri bagajda uzun süre saklayınca sıvı buharlaşıp gidiyor. Geçen sene Adana Detailing Mahmut abiden aldığım detailing ürünlerini titizlikle kullanıyordum. Yaklaşık son 5-6 aydır bagajda durunca geçen ay baktım ki şişelerin hepsi boşalmış bir yere akmamasına rağmen. Öylece buharlaşıp gitmiş ürünler. 

Geri
Üst Alt