DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

Ustadim kartal arkasi sadece@muhammedakgunes için geçerli çünkü o cezalı beni masrafa soktu

Tesekkur ederim para toplama teklifin için ama olay o değil jant için çok para vermek istemiyorum
4000 tl vermem bir dijon için

Kırmızı cizgim 3500 tl dijon da ciziksiz ve yeni lastik olursa

Herkesi kurtaracam dijon olayi kapanacak
Haydaaaaa :)  bi şeyleri aklına sokunca biz masrafa sokmuş olup kartal arkası baklavaya mecbur kalıyoruz   :)  bu iş kötüymüş :D   tepsisi 30 lira mıydı onların neydi? :)  

@HONEY satıcı lastiksiz satmaya yanaşır ise öyle almak daha mantıklı olur., ne olduğu belirsiz lastik alacağınıza semperit alırsınız.. :)  

Hocam yüksek suratlara çıkmıyorsunuz zaten bence alın hayırlı olsun şimdiden 🙏

Bu takım bence gayet mantikli rakamlarda, Cintirato P7 de iyi lastikler arasında. Al adam akilli bi conrinental Michelin vs bayiine git, 50-100 arasi biseye balans som tak yaparlar, balans yaparken zaten sıkıntısı varsa görürler, soyle ozellikle kirik kaynak catlak vs iyice bi bak hocam diye. Bem aldigimda lastikci takarken bakti, cok az abi salinimi bunun, bişey olmasi mumkun değil, islemli jant bu kadar az salinmaz dedi, orasini burasinida kontrol etti. Zaten ufak tefek cizik iyidir, cizik vs olmamasi mumkun değil, yoksa suphelen boyanmistir :)  Daha da emin olacaksan soktur tekerleri bi hem icten de bakarlar hemde sadece jant salinimina bakarlar. Kaçırma bence fiyat bu seviyede lastiklerle gayet uygun.

Bu takım bence gayet mantikli rakamlarda, Cintirato P7 de iyi lastikler arasında. Al adam akilli bi conrinental Michelin vs bayiine git, 50-100 arasi biseye balans som tak yaparlar, balans yaparken zaten sıkıntısı varsa görürler, soyle ozellikle kirik kaynak catlak vs iyice bi bak hocam diye. Bem aldigimda lastikci takarken bakti, cok az abi salinimi bunun, bişey olmasi mumkun değil, islemli jant bu kadar az salinmaz dedi, orasini burasinida kontrol etti. Zaten ufak tefek cizik iyidir, cizik vs olmamasi mumkun değil, yoksa suphelen boyanmistir [emoji4] Daha da emin olacaksan soktur tekerleri bi hem icten de bakarlar hemde sadece jant salinimina bakarlar. Kaçırma bence fiyat bu seviyede lastiklerle gayet uygun.
Sagol ustadim Muhammed vakti olursa bakacak kismet artik

@HONEY Muhammed'e Kartal Arkasi yerine GaziBurma'dan 2 Porsiyon Sobiyet yedir vakit olmasa da gider alir Jantlari enerjiyi bosaltmak için 😂

@HONEY hocam jantı alacağın kişi benim biraderin arkadaşı, güvenilir kişi. Tuningciler öcü değil : )

Başka model jant taktığı için Dijonlar boşa çıkmış

Birader kendisini arayacak,

Golf R-Line Serkan ismini verebilirsin, gerçi siz anlaşmışsınız ama kafanda şüphe kalmasın diye yazdım.

[mention=11839]HONEY[/mention] Muhammed'e Kartal Arkasi yerine GaziBurma'dan 2 Porsiyon Sobiyet yedir vakit olmasa da gider alir Jantlari enerjiyi bosaltmak için [emoji23]
Hadi bugün iyi günümdeyim gazi burma olsun seni de alırım ustad

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam jantı alacağın kişi benim biraderin arkadaşı, güvenilir kişi. Tuningciler öcü değil : )
Başka model jant taktığı için Dijonlar boşa çıkmış
Birader kendisini arayacak,
Golf R-Line Serkan ismini verebilirsin, gerçi siz anlaşmışsınız ama kafanda şüphe kalmasın diye yazdım.
Oooo super ustadim ok dir

@muhammedakgunes top sende

Geri
Üst Alt