Kazalı araç ifşaları

Yazık yemin ederim yazık, biten el sabununa ısrarla su koyup devam kullanan bir milletten başka ne beklenir ki? Yada biten pili ısırıp çalışır kafasıyla yaşayan bir milletten.... 

Araç kaza mı yaptı

+"Getiiir biz yapar,satarız onu" 

-Abi ağır hasarlı ama nerdeyse pert

+ Yav biz bitti demeden bitmez sen güven abine...... 
Hocam merhaba, yanlış anlamayın ama verdiğiniz örnekler çok yanlış geldi, ki bu örnekleri verip belli sahtekar bir kesimi tüm millete yüklemekte çok yanlış.Ha şu var gerçekten çıkarcı, sahtekar bu tip işlerle insanları dolandıran insanlar çok ama bu her ülkede vardır.Dikkatli olmak gerekiyor.

Yoksa iki gün önce bende pili biten mouse mun pilini çıkarıp sert bir cisimle ezip  o an için geçici bir çözüm üretim kullanmaya devam ettim😊, bu işlem pilin hacmini azaltıp, basıncını arttırıyor ve bir nebze pilin gerilimini de arttırmış oluyor.

Beklediğinize değdi mi ? Dışarıdaki expertizlerden ayrıca nelere bakılıyor?
Aracın başka bir ekspertizden de raporu vardı, ikisinde de aynı çıktı ama detaylı bakıyorlar. Alt takım şasi kaporta vs baya detaylı bakıyorlar. Kendi aracınızda herhangi bir kusur olduğunu düşünmüyorsanız bence gelip sıra beklemeyin.

Aracın başka bir ekspertizden de raporu vardı, ikisinde de aynı çıktı ama detaylı bakıyorlar. Alt takım şasi kaporta vs baya detaylı bakıyorlar. Kendi aracınızda herhangi bir kusur olduğunu düşünmüyorsanız bence gelip sıra beklemeyin.
Şüphelendiğim bir iki nokta var aracın hem ön camı hem arka camı değişmiş ilk aldığımda stepnenin olduğu yerdeki döşemeyi kaldırınca takılmamış vidalar buldum vs 

Benim için airbag emniyet kemerleri orj olsun aracın şaside oynama olmasın yeter. Yok o değişmiş o boyanmış bu saatten sonra umrumda olmaz.

IMG_20200604_180408.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şüphelendiğim bir iki nokta var aracın hem ön camı hem arka camı değişmiş ilk aldığımda stepnenin olduğu yerdeki döşemeyi kaldırınca takılmamış vidalar buldum vs 

Benim için airbag emniyet kemerleri orj olsun aracın şaside oynama olmasın yeter. Yok o değişmiş o boyanmış bu saatten sonra umrumda olmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 34230
O zaman gidin derim.

Kazalı arabalara bakarken bunu gördüm. Emniyet kemeri sıyrığı diye bişey varmış. Kazanın şiddetini ve hayatı nasıl kurtardığının göstergesi olmuş. Bu paylaşım emniyet kemerini arkasından takanlar gelsin. 

Ekli dosyayı görüntüle 34230
Reis aracın camlarının değişip değişmediğini nasıl anlarız?

Kazalı arabalara bakarken bunu gördüm. Emniyet kemeri sıyrığı diye bişey varmış. Kazanın şiddetini ve hayatı nasıl kurtardığının göstergesi olmuş. Bu paylaşım emniyet kemerini arkasından takanlar gelsin. 
Off ya ne gerek var bu kadar hıza, kemer bu kadar kestiğin göre 300 e yakın sürmüş. Uçan araba henüz icad olmadı birisi şunlara söylesin. Uçmayan arabayı uçurmaya çalışıyorlar herhalde. Yazık günah ya

@Rx7 aracın orj cam üreticileri pilkington ve saint gobain bu markalardan farklıysa değişmiştir, ayrıca en altta camın üretim yılı 5....... Veya ........7 gibi olan yere bakılarak da anlaşılabilir araç 2017 dir cam ........8 ise değişmiş anlamına gelir.

Screenshot_2020-06-22-13-21-06.jpg

Instagram’daki sahibindencim sayfası malum al satçılar, galericiler ve üçkağıtçı arabacı tayfaları tarafından şikayet edilip kapatılmış sanırım. Tüm üçkağıtçıları paylaşıyorlardı. 

Instagram’da kapanan sahibindencim sayfasının yenisi açılmış sanırım. Önceki sayfayı sahtekar al satçı ve galericiler epey şikayet ettiği için kapatıldığını yazmışlardı.

Güncel ilanlardaki sahtekarlıkları görmek adına ara sıra bakıyorum.

Geri
Üst Alt