Yarın Hayırlısıyla Ön Camı Değiştiriyoruz

Hocam geçmiş olsun. Daha önce aracımızda ön cam değiştirmiştik. Şiddetli yağmurda lastiğin arasından hafif damlama yapıyordu. 

İşçiliğine güvendiğiniz yerde yaptırmanızı tavsiye ederim 

Selam., camın 2019 üretim olduğunu nerden anlıyoruz..?
yU26jf.jpg

İşaretlediğim yerde ya yılın son hanesi ya da son 2 hanesi yazar. Arabadan arabaya değişir. Bizim araçlarda son hanesi yazıyor.

Edit: Arkadaşın aracındaki ilk cam 2015 üretimi. İlk sayfaya bakarak görebilirsiniz orada biraz farklı yazmışlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İşaretlediğim yerde ya yılın son hanesi ya da son 2 hanesi yazar. Arabadan arabaya değişir. Bizim araçlarda son hanesi yazıyor.
Tam şimdi forumdan konu linki paylaşmak için arıyordum, meğer daha önce açmamışız bununla ilgili bir konu. Detaylı bir konu hazırlamak iyi olacaktır sanırım. :)  

Tam şimdi forumdan konu linki paylaşmak için arıyordum, meğer daha önce açmamışız bununla ilgili bir konu. Detaylı bir konu hazırlamak iyi olacaktır sanırım. :)  
Aynen detaylı ve bilgilendirici bir konu iyi olabilir. Ben her alacağımız araçta bakarım. Mesela şu anki arabamızda sağ ön cam kırıldığı için degismistik 2017 de onda 7 yazıyor, kalanlarda 5 yazıyor. 

Aynen detaylı ve bilgilendirici bir konu iyi olabilir. Ben her alacağımız araçta bakarım. Mesela şu anki arabamızda sağ ön cam kırıldığı için degismistik 2017 de onda 7 yazıyor, kalanlarda 5 yazıyor. 
Ben de özellikle logoya bakmaya çalışırım hocam. Ekspertize sokmadan önce bakılacak şeyler top 10'da ilk sıradadır cam benim için. Yan sanayi ön camın bazen dikişi tutmayabiliyor. :)   Tabi cam önemli değil ama kaportaya bakmadan önce fikir veriyor benim gibi amatörlere.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@DuzboruDownpipe @Ahmet Tokmak Mesela yan camların ikisi birden değişmiş ise aracın büyük bir kaza geçirmiş olma ihtimalini de gösterebilir.  Kaportadan çok anlamam ama araba alırken ilk camların yılına bakarım her şey demek olmasa da :)  

@Ahmet Tokmak hocam aracınıza kasko yaptırmayı düşünmüyor musunz benimde yok ama yaptırcam :/

@Mertcan33 kaskosuz sokağa çıkmayın arkadaşlar. Yüksek meblağ hasarlarda işin içinden çıkamazsınız sonra pişman olmayın.

Geri
Üst Alt