Ön Cam Filmi

@caglar_61 ATR50 yaptırırsanız ton farkı çok fazla olmayacaktır hocam. Ama arkalara da ATR35 yaptırırsanız ton farkı olur. Fabrikasyon karartılmış cam üzerine önler ATR35 arkalar ATR50 örnek:

IMG-20170304-WA0003.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Aliiii tamamdır bu ideal ikna oldum :) peki güneşi 35 kadar kıracak mı ? ekstra güneşlik alacam en kötü ihtimalle 

@caglar_61 Orjinalde Highline arka koyu sadece, bunda da ton farki olmasi bence abzurt durmaz, arkayada Atr35 olabilir sanki, Atr50'nin isi kesmesi yeterli degilse eger tabiiki...

@Aliiii tamamdır bu ideal ikna oldum :) peki güneşi 35 kadar kıracak mı ? ekstra güneşlik alacam en kötü ihtimalle 

@caglar_61 Orjinalde Highline arka koyu sadece, bunda da ton farki olmasi bence abzurt durmaz, arkayada Atr35 olabilir sanki, Atr50'nin isi kesmesi yeterli degilse eger tabiiki...
Valla %9 gibi bir fark görünüyor ama uygulamada nasıldır bilmiyorum. Llumar cam filmleri specleri: 

image.png

@tuncer_2632 Plasti Dip & LLumar Uygulama Merkezi

LLumar Cam Filmi İzmir Satış ve Uygulama Merkezi 406 Sk. No:7 3.Sanayi Bornova 0232 458 06 06 - 0232 458 59 01

İlgilenen kişi Tarkan/Tolga Ayter

@Aliiii hocam ben önlere atr20 arkalarada atr35 yaptırmayı düşünüyorum sizce böyle yapmama rağmen fark olur mu yinede

@CemK vw yeşili denilen lumar da kodu nedir acaba? Benim araç highline arka yan camlar Orjinal siyah. Ön yanlarında arka yanlar gibi renkte film yaptırmak istiyorum, lumar da kodu nedir bilen yardımcı olabilirmi 

Hiç merak edip karartmalı camlar ile cam filmi verilerini herhangi bi cihazla test eden oldu mu? %65 neleri kapsıyor ve özellikleri nelerdir? UV vs..

Genellikle ton uyumu ile ilgili yorumlar var ancak içeriye giren ısıyı azaltmak için karartmalı cam ile cam filmi kıyaslanınca hangisi daha iyi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@CemK vw yeşili denilen lumar da kodu nedir acaba? Benim araç highline arka yan camlar Orjinal siyah. Ön yanlarında arka yanlar gibi renkte film yaptırmak istiyorum, lumar da kodu nedir bilen yardımcı olabilirmi 
AT-35 hocam.Yalnız çoğu bayi önermiyor yada elinde ATR serisi bulunduruyor.Şahsen bende şu sıra arıyorum ama bulunduğum şehirde Lumar bayisi ATR-35 var diyor, oda hafif bi ton farkı yaratıyormuş, çektiren arkadaşlar çok dikkatli bakmadıkça belli olmadığını söylüyor.

• Beğen
Tepkiler: Cgt

Geri
Üst Alt