Ön Cam Filmi

ATR50 çok açık beyler, ATR35'den daha açık bir film yaptırmanızı tavsiye etmem. Yaptırdığınıza değmeli bence.

Bana ATR35 de çok açık geliyor, o ayrı. :)

@frknyldrm Evet Atr35 tahminimden açıkmış ama Beyaz'da iyi oldu. Koyu renk araba da hele içi açık renkse Atr20 yaptirmak lazım.

Daha önceki paylaşımlarda tavsiyeler üzerine atr15e karar vermiştim ama öyle bi film yok sanirim atr20 var. Atr20 kullanan arkadaşımız varsa görsel paylaşması mümkün mü acaba?

Daha önceki paylaşımlarda tavsiyeler üzerine atr15e karar vermiştim ama öyle bi film yok sanirim atr20 var. Atr20 kullanan arkadaşımız varsa görsel paylaşması mümkün mü acaba?
ATR 15 de var hocam, kim yok dedi size?

ATR15.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,
Bu cam filmi cesitlerine cok hakim degilim, bildiklerimi de bu forumda öğrendim. Sanırım her mesajı okudum, arka camlar karartmali olduğu icin sadece ön yan iki cama yaptırmayı, ve malum Adana güneşinden dolayi da ön cama yaptırmayı düşünüyorum. Okuduklarimdan yaptığım çıkarım ön cam air80, yan iki cam Atr35 güzel olacak.

Ancak dikkatimi çeken; başlık altinda sadece llumar markası serilerinin konuşulmuş olmasi [emoji2] malum bu cam filminin maliyeti biraz yüksek. Halk arasinda iyi olarak bilinen 3M vb.. gibi markalari deneyimleyen hic oldu mu? Eğer farkli markalarda güzel sonuclar alan varsa maliyet olarak daha uygun olabileceğini düşünmekteyim.

Bir de yaptığım arastirmaya göre llumar Adanada sadece Oftuning diye bir uygulama merkezine yetki vermiş. Adana’da başka uygulama merkezi varsa bildiginiz paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden herkese iyi bayramlar [emoji2325]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Hsmpsn aslında bunu ben de merak ettim, 3m ya da diğer markalar nasıldır acaba? Llumar bana biraz pahalı geldi açıkçası

Merhabalar
Ön cam air80, ön sag/sol camlar atr icin 1000 lira fiyat aldim. Fiyat sizce uygun mu? Arkalar karartılmış olduğu icin su an onlara yaptirmayi düşünmüyorum. Arkalarla uyumlu olmasi icin atr20 mi 35 mi daha iyi olur emin olamadim, renk farki disaridan cok belli olur mu? Zebra gibi dolaşmayalım [emoji2]

@Hsmpsn Aldigimiz fiyatlari paylasmistik, uygun gozukuyor. 5 cam 600 tl atr serisi On cam air 80 750-900 bandinda

Merhabalar
Ön cam air80, ön sag/sol camlar atr icin 1000 lira fiyat aldim. Fiyat sizce uygun mu? Arkalar karartılmış olduğu icin su an onlara yaptirmayi düşünmüyorum. Arkalarla uyumlu olmasi icin atr20 mi 35 mi daha iyi olur emin olamadim, renk farki disaridan cok belli olur mu? Zebra gibi dolaşmayalım [emoji2]

yanlıs hatırlamıyorsam atr35 yaparsan arkalarla uyumlu oluyor. 

Geri
Üst Alt