Ön Cam Filmi

@Cgt Arkadaşlar yazmış ama benim okuduklarımdan bildiğin AT35GN Olan orjinal VW yeşili ile oldukça yakın bi ton.

Ancak ATR serisi daha kaliteli ve performanslı bir film olduğu için onu yaptırmak daha iyi olur sanki. Orjinal karatmalar koyu ton dışında ciddi bir ısı ve uv koruması sağlamıyor diye biliyorum. Arkaların daha koyu olmasında sizce sorun yoksa, aynı filmden mesela ATR35 hem öne hem arkaya yaptırabilirsiniz bence.Aynı ton olsun diyorsanız konularda arkadaşlar yazmıştı, arkaya biraz daha açık bi ton, öne biraz daha koyu bi ton ile aynı tonlama yakalanıyor diye biliyorum. ATR35 oldukça açık aslında, araç rengine göre öne ATR20 bile düşünebilirsiniz, sanırım o zaman arkada ATR50 ile ön arka tonları ayrt edilmez hale geliyordu. Bunu yanlı hatırlıyo olabilirim, aynı tonları veren kombinasyon daha önce arkdaşlar yazmıştı, onları bulsanız daha sağlıklı olur.

• Beğen
Tepkiler: Cgt
Merhabalar
Ön cam air80, ön sag/sol camlar atr icin 1000 lira fiyat aldim. Fiyat sizce uygun mu? Arkalar karartılmış olduğu icin su an onlara yaptirmayi düşünmüyorum. Arkalarla uyumlu olmasi icin atr20 mi 35 mi daha iyi olur emin olamadim, renk farki disaridan cok belli olur mu? Zebra gibi dolaşmayalım [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Seyir camı Air 80, 4 kapı 1000₺

Merhabalar acaba tüm camlar için Air 80 fiyatı alan varmıdır? tahmininiz ne olur

Geri
Üst Alt