cam tavannn

Negatiwe dedi:
@enpisagor Valla çıkarabiliyorsan çıkar dostum pek kolay olmuyor :)

Umut abi ile ilk buluşmamızda muhabbet faslından sonra arabaya bindik. Bir iki tur atalım dedik. Ben sakin kullanırım telaş yapma falan dedi. Tamam abi dedim. Sakin sakin sağdan sağdan gideceğiz sanmıştım [emoji16] sonrasını hatırlamıyorum... @Umut

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yavv limitlerde kullanmam demek istemiştim :D  

Arabayı günlük kullandığımı söylemiştim ki zaten başka aracımız yok..Yol müsait olduğunda, hatun ve çocuk arabada iken uyarırım,biraz basacağım korkmayın Eeee yol müsaitken basmayacaksak bu arabayı niye aldık di mi!Benim ufaklığın cevabı hı hııııı haklısın baba oleeeeey.... :D
Umut Hocam merhaba. Sizin R da ön sis farı mevcutmuydu?
Sis farı yok hocam, alengirli bişeyler var içinde [emoji4]

2fe776fdfb56530d3deca9e6cf914ddb.jpg

MSE dedi:

Umut abi ile ilk buluşmamızda muhabbet faslından sonra arabaya bindik. Bir iki tur atalım dedik. Ben sakin kullanırım telaş yapma falan dedi. Tamam abi dedim. Sakin sakin sağdan sağdan gideceğiz sanmıştım [emoji16] sonrasını hatırlamıyorum... @Umut

Arabayı günlük kullandığımı söylemiştim ki zaten başka aracımız yok..Yol müsait olduğunda, hatun ve çocuk arabada iken uyarırım,biraz basacağım korkmayın Eeee yol müsaitken basmayacaksak bu arabayı niye aldık di mi!Benim ufaklığın cevabı hı hııııı haklısın baba oleeeeey.... :D

Şu resim dikkatimi çekmişti;

maxresdefault.jpg

Negatiwe dedi:

Şu resim dikkatimi çekmişti;

maxresdefault.jpg
Sonradan takılmış gibi duruyor hocam :) belkide opsiyondur :)

@Negatiwe

Sis farı yok, soğutma amaçlı hava giriş yerleri,paylaştığınız resimde muhtemelen sonradan takılmış

Yunus Emre dedi:
@Umut hocam sizde taksaniz yakisir yani
Açıkçası çok doğru bir yaklaşım olduğunu düşünmüyorum,orayı kapatmak soğutmayı bir tık da olsa engeller.Modifiye araçların ön tarafında kocaman intercooler lar vardır(daha iyi soğutma için),mümkün olduğunca önündeki engeller kaldırılır ki soğutma performansı artsın dolayısıyla da araç performansı artsın.....

Umut dedi:
@Negatiwe

Sis farı yok, soğutma amaçlı hava giriş yerleri,paylaştığınız resimde muhtemelen sonradan takılmış
Doğrudur hocam, sis farı hiç kullanmıyorum yakma merakımda yok. Merakımdan sordum.  :'(

@Negatiwe replika bende istiyom ama siz memnun kaldınız mı bende R jantının replikasını buldum

Yunus Emre dedi:
@Negatiwe replika bende istiyom ama siz memnun kaldınız mı bende R jantının replikasını buldum
Hocam ne olursa olsun görsel olarak sizi tatmin etse de orijinal jant gibi olmaz. Üretici firma çok önemli, çin malından uzak durun mümkünse yerli üretim olsun. Kırılma riski olabilir.

Bendeki Durbanlar da replika. Araç Dijon jant ile gelmişti. Dijonla 210 kmhızda direksiyonu bıraktım gram sapma yoktu. Şimdi yüksek süratte titreme var balansı çabuk bozuldu.

@Negatiwe anladım hocam CMS jantlarına bakıyom sağlam diyorlar fabrikasıda burda

Negatiwe dedi:
Hocam ne olursa olsun görsel olarak sizi tatmin etse de orijinal jant gibi olmaz. Üretici firma çok önemli, çin malından uzak durun mümkünse yerli üretim olsun. Kırılma riski olabilir.

Bendeki Durbanlar da replika. Araç Dijon jant ile gelmişti. Dijonla 210 kmhızda direksiyonu bıraktım gram sapma yoktu. Şimdi yüksek süratte titreme var balansı çabuk bozuldu.
Değerli Serdar Üstadım;

Güzel bir poz yakalamışsınız. :'(

Geri
Üst Alt