cam tavannn

@theGenius

@enpisagor

@Yunus Emre

ben de 1970, fark yok değerli kardeşlerim... :)

şu pasifik maviye boyanmış golf, yaş farkı gözetmeden nasıl avucuna alıyor herkesi  8D

ona kavuşacağım günü iple çekiyorum :mad:

not: şimdi diyeceksiniz ki "yuh babam yaşında adam hala golf peşinde, gitsene abi passat'a sen"... ama öyle olmuyor işte...

enpisagor dedi:
@MSE  Muhammed kardeşim bu detaylı fotolar için çok teşekkür ederim, hakkını nasıl ödeyeceğim? Maşallah aracına.
Sağolasın dostum. Adana'ya geldiğimde Golf R yerine benim arabaya binersen ödeşiriz. Hem Golf R'da CAN tavan yok  8D 8D

@Umut

@magic

Passat bana hiç hoş gelmiyor golf kullandıktan sonra ;) Muhtemelen golf ile devam uzun bir süre ;)

yusuf dedi:
@magic

Passat bana hiç hoş gelmiyor golf kullandıktan sonra ;) Muhtemelen golf ile devam uzun bir süre ;)
belki 60 yaşında alırım ben de... öncesinde çok zor  :D

yusuf dedi:
@magic

Hocam bizde 2005 model bi Passat var sıfır almıştık 10 senedir bizde kendisi, ben şöförlüğümü falan onunla geliştirdim doğal olarak. Mart ayında Golfü alınca şimdi gerek model yılının eski olması gerek Golfe olan sevgimizden dolayı ilgimi çekmiyor kendileri yokluğunu hissettiğim tek şey soğuk havalardaki koltuk ısıtması ve bagajın büyüklüğü. Şimdi yeni kasası olsa başka olur belki bilinmez :D

enpisagor dedi:
@theGenius

Hüseyin Abi, detaylı bilgi için çok teşekkür ederim, seramik koruma fiyatı ile bizi aşar, ben şimdilik meguiars liquit wax ile idare edeyim, su kaydırma ve baloncuk oluşumunu sağlıyor, tabii çizilme karşısında bir faydası yok.

Film konusunda da atr sersi için 2 kat para istemişti bu nedenle Atc yaptırmıştım, bakalım yeni için ne yaparım.

Bu arada Abi diyorum ama tamamen saygı kelimesi olarak kullanıyorum, yanlış anlaşılma olmasın. yaşını bilmediğim için :) hoca kelimesinden daha samimi geliyor .
Can merhaba,

http://www.dokuotostudyo.com/

Bir çok konuda tatminkar cevap alabileceğin bir yerdir,sadece işlerinde değil modifiye konusunda da gayet bilgilidirler bilgileri karşısında şaşırabilirsin.Şayet serviste seramik kaplama yapılmamış olsaydı R ı onlara teslim edecektim.Doğukan'a selamımı söylersen ilgilenecektir...Aklının bir kenarında bulunsun...

@Yunus Emre  @magic

Yaş  fark etmiyor, hepimiz kardeşiz ve golf tutkunu, golf her yaştan kişinin birşeyler bulabileceği bir otomobil, ilk reklamı hatırlarsanız, çok farklı tarzdan insanlar people are people şarkısını söylüyordu.

@MSE  Seve seve dostum, yalnız CAN Tavandan kafamı çıkarabilirim, kendime güvenmiyorum da, sen sonra biliyydim böle olacağını diyebilirsin.  :D :D Umut Abinin arabasının testini çekerken binmiştim, çok şanslıyım sanırım.

@Umut  Doğukan Abiyi biliyorum, sanırım, DSİ nin orada idi yeri, şimdi değişti sanıyorum, Araba bir gelsin, ne yapacağız bakalım.

@enpisagor Valla çıkarabiliyorsan çıkar dostum pek kolay olmuyor :)

Umut abi ile ilk buluşmamızda muhabbet faslından sonra arabaya bindik. Bir iki tur atalım dedik. Ben sakin kullanırım telaş yapma falan dedi. Tamam abi dedim. Sakin sakin sağdan sağdan gideceğiz sanmıştım [emoji16] sonrasını hatırlamıyorum... @Umut

Sent from my iPhone using Tapatalk

MSE dedi:

Umut abi ile ilk buluşmamızda muhabbet faslından sonra arabaya bindik. Bir iki tur atalım dedik. Ben sakin kullanırım telaş yapma falan dedi. Tamam abi dedim. Sakin sakin sağdan sağdan gideceğiz sanmıştım [emoji16] sonrasını hatırlamıyorum... @Umut

Yavv limitlerde kullanmam demek istemiştim :D  

Arabayı günlük kullandığımı söylemiştim ki zaten başka aracımız yok..Yol müsait olduğunda, hatun ve çocuk arabada iken uyarırım,biraz basacağım korkmayın Eeee yol müsaitken basmayacaksak bu arabayı niye aldık di mi!Benim ufaklığın cevabı hı hııııı haklısın baba oleeeeey.... :D

Umut dedi:

Arabayı günlük kullandığımı söylemiştim ki zaten başka aracımız yok..Yol müsait olduğunda, hatun ve çocuk arabada iken uyarırım,biraz basacağım korkmayın Eeee yol müsaitken basmayacaksak bu arabayı niye aldık di mi!Benim ufaklığın cevabı hı hııııı haklısın baba oleeeeey.... :D
Abi daha önce bu tarz bir aracın içinde bulunmayınca neler olabileceği konusunda fikrim yoktu. Tamam dedim sana güvendim ama beni adrenalin manyağı yaptı senin araba [emoji23]

@Umut hocam aman dikkat insanin bastikca basasi geliyo araclarimiz yaptigimiz hizlarida bize hissettirmiyolar

Yunus Emre dedi:
@Umut hocam aman dikkat insanin bastikca basasi geliyo araclarimiz yaptigimiz hizlarida bize hissettirmiyolar
Anlık tüketim ya ortalama tüketim ekranı açık gezin basmanıza engel olur :)

Umut dedi:

Umut Hocam merhaba. Sizin R da ön sis farı mevcutmuydu?

Geri
Üst Alt