cam tavannn

@enpisagor yeni aşklar, yeni heyecanlar, yeni bekleyişler... yolun açık olsun :)

@KabileReisi  @maniax

Teşekkür ederim, inşallah bir aksilik olmadan alabilirim, Ötv artması vb. korkuttu, şimdilik okula otobüs ile gitcez umarım değer  :)

Bu arada can tavanlı arkadaşlar foto çekip atsa bizim gözümüz gönlümüz açılsa çok güzel olur yahu :)

enpisagor dedi:
Bu arada can tavanlı arkadaşlar foto çekip atsa bizim gözümüz gönlümüz açılsa çok güzel olur yahu :)
İstediğin CAN tavan olsun yarın çeker atarız :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

enpisagor dedi:
Buyur Can kardeşim. Beyaz renk, bej döşeme, CAN tavanlı bir GOLF :)

bb7d25f5f2c5f25e31687f7b314407fc.jpg

theGenius dedi:

Maşallah Hüseyin Abi, R ayna kapakları da yakıyor, iç foto da isterim :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor Sabah fotoğraf çekecektim unuttum Can kusura bakma ya. Bu arada 14 Aralık'ta Adana'ya geliyorum hafta içi orda kalacağım, müsait olursan görüşelim istediğin gibi incele CAN tavanı :)

@Umut @mandufla sizlere de bir çağrı olmuş olsun :)

MSE dedi:
@enpisagor Sabah fotoğraf çekecektim unuttum Can kusura bakma ya. Bu arada 14 Aralık'ta Adana'ya geliyorum hafta içi orda kalacağım, müsait olursan görüşelim istediğin gibi incele CAN tavanı :)

Bende çekerim foto. Yeni gördüm.

Muhammed hocam Adanaya geliş 14 aralık pazartesi. Dönüşün ne zaman?  Pazartesi ben full çünkü.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mandufla dedi:

Muhammed hocam Adanaya geliş 14 aralık pazartesi. Dönüşün ne zaman?  Pazartesi ben full çünkü.

Hocam 11 Aralık cuma iş çıkışı gidecektim ama aöf sınavları varmış o sebeple pazar sınav çıkışı ya da pazartesi sabah gitmeyi düşünüyorum. . Tüm hafta içi boştayım. 19 Aralık cumartesi günü Urfa'ya gideceğim kuzenim evleniyor. Aynı gün dönerim muhtemelen. Dönüş ise pazar akşam ya da pazartesiye bağlayan gece olacak inşallah :)

MSE dedi:

Hocam 11 Aralık cuma iş çıkışı gidecektim ama aöf sınavları varmış o sebeple pazar sınav çıkışı ya da pazartesi sabah gitmeyi düşünüyorum. . Tüm hafta içi boştayım. 19 Aralık cumartesi günü Urfa'ya gideceğim kuzenim evleniyor. Aynı gün dönerim muhtemelen. Dönüş ise pazar akşam ya da pazartesiye bağlayan gece olacak inşallah :)

14 ü ile başlayan hafta boyunca ordasiniz yani. Salı veya çarşamba öğleden sonra Adanaya gelme ihtimalim olabilir.

Muhammed hocam Sizdeki kablo sürümü nedir ve unutmamaniz gerekenler:

Laptop ve kablo :D

Şaka bi yana sizinle tanışmak onur olacak benim için.

@mandufla

O onur bana ait Deniz hocam :)

Gelemeyecek olursanız bende Mersin'e gelebilirim ama siz Adana'ya gelirseniz @Umut ve @enpisagor ile de görüşme şansınız olur diye düşünüyorum :)

Bende 14.10 versiyon kablo var, sizin aracın kodlamasını yapar inşallah. Zaten bilgisayarımı yanımdan ayırmıyorum kabloyu aldığımdan beri. Sizin kablo siparişiniz ne durumda ? Yetişirse kendi bilgisayarınızı da getirin tabi :)

theGenius dedi:

yav şu arabayı her gördüğümde içim kıpırdıyor. Allah nazardan saklasın bu nasil bir uyum ve estetiktir. masallah...

hele o ayna kapakları. pasifik maviye taksam sırıtır mı acaba? orjinal miydi bunlar yanlış hatırlamıyorsam?

maniax dedi:

yav şu arabayı her gördüğümde içim kıpırdıyor. Allah nazardan saklasın bu nasil bir uyum ve estetiktir. masallah...

hele o ayna kapakları. pasifik maviye taksam sırıtır mı acaba? orjinal miydi bunlar yanlış hatırlamıyorsam?
Değerli hocam

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Hepimizin arabası gözden nazardan uzak dursun. Ayna kapakları orjinal hocam. Servisten ya da Ender'den sipariş edebiliyorsunuz. Ama servis daha mantıklı çünkü kendileri montaj yapıyor kafa rahat oluyor :)

Ama öncesinde mat gümüş folyo ile kendi kapaklarınız üzerinde deneme yapın. Hoşunuza giderse sipariş edersiniz zira az para değil.

Geri
Üst Alt