cam tavannn

MSE dedi:
@mandufla

O onur bana ait Deniz hocam :)

Gelemeyecek olursanız bende Mersin'e gelebilirim ama siz Adana'ya gelirseniz @Umut ve @enpisagor ile de görüşme şansınız olur diye düşünüyorum :)

Bende 14.10 versiyon kablo var, sizin aracın kodlamasını yapar inşallah. Zaten bilgisayarımı yanımdan ayırmıyorum kabloyu aldığımdan beri. Sizin kablo siparişiniz ne durumda ? Yetişirse kendi bilgisayarınızı da getirin tabi :)
Gelmeye çalışacağım Muhammed hocam. Eğer gelemez isem haber veririm mutlaka.

Kabloyu cesaret edip hala sipariş edemedim. :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MSE dedi:
@enpisagor Sabah fotoğraf çekecektim unuttum Can kusura bakma ya. Bu arada 14 Aralık'ta Adana'ya geliyorum hafta içi orda kalacağım, müsait olursan görüşelim istediğin gibi incele CAN tavanı :)

@Umut @mandufla sizlere de bir çağrı olmuş olsun :)
Vallahi çok sevinirim kardeşim, hem tanışmış oluruz, golf sayesinde çok güzel arkadaşlıklar sahibi oldum, sizlerle de olacağından hiç şüphem yok, o dönemlerde arabam olmayacak ama :D :D

@KabileReisi  @mandufla @MSE

Fotolar için hepinize sonsuz teşekkürler, biraz olsun, özlem giderebildim.

CAN tavandan sonra u led xenon da araca dış görünüş olarak çok etkili olduğuna karar kıldım ama fiyatı cam tavandan yüksek ne yazık ki, şimdilik halojen ile devam bakarsınız bir daha da U led veya Bi-xenon basic için arabayı yenileme bahanesi bulurum :p

enpisagor dedi:
@KabileReisi  @mandufla @MSE

Fotolar için hepinize sonsuz teşekkürler, biraz olsun, özlem giderebildim.

CAN tavandan sonra u led xenon da araca dış görünüş olarak çok etkili olduğuna karar kıldım ama fiyatı cam tavandan yüksek ne yazık ki, şimdilik halojen ile devam bakarsınız bir daha da U led veya Bi-xenon basic için arabayı yenileme bahanesi bulurum :p
Hocam eğer imkanın var ise bi-xenon basic eklet. Fiyatı çok yüksek değil ancak seni çok Mutlu eder :)  

d83706e246d3743ba471cb26fb26afc3.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE

Biliyorum kısmet olursa benim 3. evimizin 4. golfü olacak artık özellikleri opsiyon listesini ezberledim, 1700 civarı fark ile Bi-xenon basic far eklenebiliyor ancak araç üretime planlanmış durumda herhangi bir değişiklik yapamıyorum ne yazık ki, yeniden sipariş geçersem 2016 model olup şubata sarkacak ve %6 olan Dost Drive indirimi bitecek bu şartlar da bütçemizi aşar. Şimdilik bunu göze aldım, CAN tavan beni mutlu edecek inşallah.

enpisagor dedi:
@MSE

Biliyorum kısmet olursa benim 3. evimizin 4. golfü olacak artık özellikleri opsiyon listesini ezberledim, 1700 civarı fark ile Bi-xenon basic far eklenebiliyor ancak araç üretime planlanmış durumda herhangi bir değişiklik yapamıyorum ne yazık ki, yeniden sipariş geçersem 2016 model olup şubata sarkacak ve %6 olan Dost Drive indirimi bitecek bu şartlar da bütçemizi aşar. Şimdilik bunu göze aldım, CAN tavan beni mutlu edecek inşallah.
Can bi-xenon konusunda hiç canını sıkma bence. Basic bixenon bulmak zor değil. Highline panjuru ile birlikte satanlar bile mevcut. Hele araban gelsin :)

enpisagor dedi:
@MSE

Neyse o zaman çinden çift U led alırız sana [emoji4]

Yunus Emre dedi:
@MSE hocam koltuklardan memnunmusnuz ?
Çok memnunum hocam. Akşamları LED ışıkların alcantra kumaşı aydınlatışı çok hoşuma gidiyor :) Kum bejini de çok seviyordum fakat ikinci el aldığım için çok şükür tercih şansım olmadı. Bir tercih şansım olsa kesinlikle Ergo Active koltuk alırdım.

mandufla dedi:
@mandufla

O onur bana ait Deniz hocam :)

Gelemeyecek olursanız bende Mersin'e gelebilirim ama siz Adana'ya gelirseniz @Umut ve @enpisagor ile de görüşme şansınız olur diye düşünüyorum :)

Bende 14.10 versiyon kablo var, sizin aracın kodlamasını yapar inşallah. Zaten bilgisayarımı yanımdan ayırmıyorum kabloyu aldığımdan beri. Sizin kablo siparişiniz ne durumda ? Yetişirse kendi bilgisayarınızı da getirin tabi :)
Gelmeye çalışacağım Muhammed hocam. Eğer gelemez isem haber veririm mutlaka.

Kabloyu cesaret edip hala sipariş edemedim. :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamamdır Deniz hocam. Benim kablo işe yaramazsa mecbur alacağız bir tane :) 15.7 versiyondan alırım o gelince 14.10'u satarım artık. Peynir ekmek gibi gidiyor kablolar. Tabi kâr amacıyla satmadığım için.

MSE dedi:
@enpisagor

fccd6896ea634c240762d4ebf6dcb097.jpg
c62182d69c980dbe4be45c8190b4a74e.jpg
2d980e6a929fe54d2c94aaf92c3d402a.jpg
785d58308c4ab33360ad97ca555fd234.jpg
f0e838e2336d58ec4e1ecdd92dcf99c5.jpg
d204d62aa64070fdd940b513dec7cf09.jpg
daa8f6ebedaa82c89731bf19352760e1.jpg

Değerli Muhammed Hocam,

Gerçekten çok detay ve güzel fotoğraflar bunlar.

Maşallah.

Bu fotoğrafları cam tavan opsiyonel donanımı mesajıma kopyalayabilir miyim müsaadenizle?

enpisagor dedi:
@enpisagor Sabah fotoğraf çekecektim unuttum Can kusura bakma ya. Bu arada 14 Aralık'ta Adana'ya geliyorum hafta içi orda kalacağım, müsait olursan görüşelim istediğin gibi incele CAN tavanı :)

Vallahi çok sevinirim kardeşim, hem tanışmış oluruz, golf sayesinde çok güzel arkadaşlıklar sahibi oldum, sizlerle de olacağından hiç şüphem yok, o dönemlerde arabam olmayacak ama :D :D
Ayıp ediyorsun dostum adresini ver Golf R ve Golf GTI  ile alırız evinden. Artık hangisine binmek istersen :D Bir de unutmayalım Golf GTD (1.6) var :)

@silvershadow Teşekkür ederim Murat hocam.

Ben araç bakarken böyle yakın plan fotoğraflar aramıştım, bu fotoğrafları dilediğiniz gibi kullanabiliriniz. Aslında daha çok çekecektim ama Golf 6 sahibi bir abim kodlama için yakama yapıştı :) Yarın arabayı yıkadıktan sonra da eklerim inşallah.

MSE dedi:

Ayıp ediyorsun dostum adresini ver Golf R ve Golf GTI  ile alırız evinden. Artık hangisine binmek istersen :D Bir de unutmayalım Golf GTD (1.6) var :)
Eyvallah dostum bu güzel sözleri duymak yeter, kardeşimden veya yengemden isterim arabayı, yengemde golf 5 var, test videosunu çektiğim :)

MSE dedi:

Tamamdır...Tabiki yarışırız... :D

Umut dedi:

Tamamdır...Tabiki yarışırız... :D
Ben seninle yarışmam Umut abi [emoji2]

Geri
Üst Alt