cam tavannn

Yunus Emre dedi:
@gdervisoglu octavia nın cam tavanı dahamı büyük banamı oyle geldi ?
Hocam gerçekten ilginç bir noktaya dikkat çektiniz. Aracın boyutu itibariyle belki biraz daha büyük olabilir ama bu sadece tahmin..

@gdervisoglu yapı itibari ile aynı cam tavan ama içerden biraz daha pay vermişler sanki

@MSE  Muhammed kardeşim bu detaylı fotolar için çok teşekkür ederim, hakkını nasıl ödeyeceğim? Maşallah aracına.

@theGenius  Hüseyin Abi, eline sağlık video destekleri de çok yerinde oldu, arabayı beklerken bunları görmek çok mutlu edici, seramik koruma da CAN Tavanda çok işe yaramış yahu, servis çok para istiyor, sanıyorum sen ürünü yurtdışından getirtip, burada bilen birine uygulatmıştın? Benzer bir yol izleme şansımız var mı? Aliexpresste CeramicaPro yazınca 70 USD civarına ürünler var ama güvenemedim. Araban mükemmel bir gün yakından da görmek isterim :) Maşallah diyelim.

Bu arada cam filminin 2 kalitesi var bi atc serisi ve atr serisi, aradaki fark nedir? Cam filmi Adana için de olmazsa olmaz, ben eski araçlarıma da yaptırmıştım, ilk araçtaki 3m logolu, sonrakine anneme de aynısından sanırım Llumar Atc 35 yaptırdım, memnundum ama Atr konusunda fikrini almak isterim.

@gdervisoglu Teşekkür ederim, aracın büyüklüğü ile sanırım daha geniş bir tavan var, her hali ile çok güzel, beni mutlu ediyor, yine maşallah diyelim, Allah herkesin gönlüne göre versin.

MSE dedi:
@MSE Abi rica etsem jantlarla beraber bir iki poz alabilir miyiz, gözümüz gönlümüz açılsın :)
Eren kardeşim şimdi eve geldim ama dünden kalan bir tane fotoğraf var onu paylaşayım.

Seninle kodların dibine vururken çekmiştim. Benim mekanı da böylede öğrenmiş oldunuz :)

eb8d8460931d881d9d2fb906b9131fcc.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
16 olmasına rağmen çok iyi duruyor cidden, 18ini düşünemiyorum :)

enpisagor dedi:
@MSE  Muhammed kardeşim bu detaylı fotolar için çok teşekkür ederim, hakkını nasıl ödeyeceğim? Maşallah aracına.

@theGenius  Hüseyin Abi, eline sağlık video destekleri de çok yerinde oldu, arabayı beklerken bunları görmek çok mutlu edici, seramik koruma da CAN Tavanda çok işe yaramış yahu, servis çok para istiyor, sanıyorum sen ürünü yurtdışından getirtip, burada bilen birine uygulatmıştın? Benzer bir yol izleme şansımız var mı? Aliexpresste CeramicaPro yazınca 70 USD civarına ürünler var ama güvenemedim. Araban mükemmel bir gün yakından da görmek isterim :) Maşallah diyelim.

Bu arada cam filminin 2 kalitesi var bi atc serisi ve atr serisi, aradaki fark nedir? Cam filmi Adana için de olmazsa olmaz, ben eski araçlarıma da yaptırmıştım, ilk araçtaki 3m logolu, sonrakine anneme de aynısından sanırım Llumar Atc 35 yaptırdım, memnundum ama Atr konusunda fikrini almak isterim.

@gdervisoglu Teşekkür ederim, aracın büyüklüğü ile sanırım daha geniş bir tavan var, her hali ile çok güzel, beni mutlu ediyor, yine maşallah diyelim, Allah herkesin gönlüne göre versin.
Merhaba Can,

Bayide seramik uygulamasını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ben yurt dışından arkadaşım vasıtası ile aldırmıştım amerikadan. 180 dolar sadece bir uygulamalık şişesi. Aliexpresteki kesinlikle çakma. Yurt dışından istememin sebebi, istediğim ürünün TR'de olmaması idi. Ben Ceramic Pro 9H strog modeli getirttim. TR'de Ceramic pro 9H'ın düzü var. Strong'un farkı çizilme dayanımı daha yüksek. ben işçilikle beraber 1000'e mal ettim. Dışarda da aşağı yukarı aynı paraya yapılır, ama düz 9H kullanılır.

CAN filmi konusuna gelecek olursak, 3M logolu-logosuz farketmez. Piyasada sahte ürün kaynıyor. Çünkü çok bilindik bir marka. Llumar ciddi anlamda kaliteli ve uzun ömürlü bir film. ATC ekonomik serisidir Llumar'ın. Yine piyasadaki çoğu filmden iyidir. ATR bir tık daha kalitelidir. Işık geçirgenliği ATC serisi ile aynı olmasına rağmen ısı geçirgenliği daha düşüktür. Yani daha fazla ısı ve güneş yalıtımı.

@theGenius ben flimi vw bayiinde çektircem acaba hepsi standart bir flim mi kullanıyor yoksa kafalarına göre mi dışardan alıyolar ki

Yunus Emre dedi:
@theGenius ben flimi vw bayiinde çektircem acaba hepsi standart bir flim mi kullanıyor yoksa kafalarına göre mi dışardan alıyolar ki
Her bayinin kullandığı film farklı.

MSE dedi:
@MSE Abi rica etsem jantlarla beraber bir iki poz alabilir miyiz, gözümüz gönlümüz açılsın :)
Eren kardeşim şimdi eve geldim ama dünden kalan bir tane fotoğraf var onu paylaşayım.

Seninle kodların dibine vururken çekmiştim. Benim mekanı da böylede öğrenmiş oldunuz :)

eb8d8460931d881d9d2fb906b9131fcc.jpg

Değerli Muhammed  Hocam,

Offf o ne güzelliktir öyle?

Bir önceki alıntı sayesinde yakalamış oldum bu güzel fotoğrafı.

Maşallah

Böylece beğen butonuna basacağım bir mesajınızı daha yakalamış oldum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@theGenius

Hüseyin Abi, detaylı bilgi için çok teşekkür ederim, seramik koruma fiyatı ile bizi aşar, ben şimdilik meguiars liquit wax ile idare edeyim, su kaydırma ve baloncuk oluşumunu sağlıyor, tabii çizilme karşısında bir faydası yok.

Film konusunda da atr sersi için 2 kat para istemişti bu nedenle Atc yaptırmıştım, bakalım yeni için ne yaparım.

Bu arada Abi diyorum ama tamamen saygı kelimesi olarak kullanıyorum, yanlış anlaşılma olmasın. yaşını bilmediğim için :) hoca kelimesinden daha samimi geliyor .

@enpisagor

İstanbulda yaşamak avantaj. ATR serisini 5 cama 250 TL ye çektirdim Lumar yetkili bayisinde ;)

@yusuf

Çok iyiymiş, ben aynı fiyata atc yaptırdım, Atr 450 demişti  >:

enpisagor dedi:
@theGenius

Hüseyin Abi, detaylı bilgi için çok teşekkür ederim, seramik koruma fiyatı ile bizi aşar, ben şimdilik meguiars liquit wax ile idare edeyim, su kaydırma ve baloncuk oluşumunu sağlıyor, tabii çizilme karşısında bir faydası yok.

Film konusunda da atr sersi için 2 kat para istemişti bu nedenle Atc yaptırmıştım, bakalım yeni için ne yaparım.

Bu arada Abi diyorum ama tamamen saygı kelimesi olarak kullanıyorum, yanlış anlaşılma olmasın. yaşını bilmediğim için :) hoca kelimesinden daha samimi geliyor .
88 doğumluyum kardeşim :) içinden Nasıl geliyorsa öyle hitap edebilirsin benim için sorun değil :)

MSE dedi:
@enpisagor

Beğenmene sevindim Can kardeşim :)

Bugün araba senin şerefine yıkandı. Bir iki fotoğraf daha göndermek istiyordum ama çok kirliydi, neyse ki artık temiz :)

daf0030ccb7432641262284a667053ed.jpg

8a9670dcc603486e9308d29c32788700.jpg

12911c5d8cb0cfa6bb6a0c5298f56efd.jpg

c8b8f397cc062703a7f795af5ae64992.jpg

e97101a69390253d0739a74522755f55.jpg

698ddacd41bcba3672a1969c820924b9.jpg

ca5671e19bb3fa0ed53b4e7b293a6c54.jpg

Değerli Muhammed Hocam,

Gerçekten gönlümüz hoş oldu gözlerimiz bayram etti pasifik mavinin hercai renkleri arasında

Geri
Üst Alt