Golf 7 aracımda önüme kaya düşmesi sonucu kaza

@Savatage hocam tespitinize katılıyorum öyle yapmaya karar verdim.zaten aracımda ağır hasar pert derecesinde bir kaza yok yapılan işlemlerde servis kayıtlarında mevcut zaten o yüzden aracı 3 yıl daha satmayı düşünmüyorum

Herkese hayırlı akşamlar aracım için ekspertiz raporu sonucunda 10.540 ₺ değer kaybı ödeneceğini sigorta eksperi bilgisini verdi yanlız raporu düzenlemek için 500 ₺ kendisine ödemem gerektiğini söyledi 

büyük geçmiş olsun kasko olmasa bile size çarpan aracın zorunlu trafik sigortası onarımı karşılar 

Herkese hayırlı akşamlar aracım için ekspertiz raporu sonucunda 10.540 ₺ değer kaybı ödeneceğini sigorta eksperi bilgisini verdi yanlız raporu düzenlemek için 500 ₺ kendisine ödemem gerektiğini söyledi 
Şurada yazdığına göre;

"Bu itibarla hak sahiplerinin araç değer kaybı başvuruları ile birlikte talep ettikleri ekspertiz ücretlerinin de yasal olarak sigorta şirketleri tarafından ödenmesi gerektiği hususu açıkça ortaya konmuştur."

Yani sanırım bu exper ücretlerini zaten sigorta ödüyor. Sizden talep edilen 500 tl burada haraç oluyor sanırım. 

https://aracdegerkaybitahsili.com/2017/12/04/arac-deger-kaybi-basvurularinda-eksper-ucreti-tahsilati-sorunu/

Tekrardan Geçmiş olsun ve Yeni halide hayırlı olsun Hocam.  Maşallah Yeni haline.

Servisler belki onarımda fazla ücret çıkarabiliyorlar ama sonuç gerçekten harika olabiliyor. Sigorta karşılıyorsa Kesinlikle Servisten Vazgeçilmemeli bence. 

@MuratBinaoglu Hocam o çok akıllı arkadaşa söyleyin; madem size ödeme yapılacak, o 500 lirayı alacağınızdan kessin. Neyin nesiymiş 500 TL?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MuratBinaoglu nasil oldu odeme isi sigorta odedimi hepsini. Arada fark cikicak orjinal parca ile demistini sorun yasadinizmi. 

Geri
Üst Alt