Golf 7 aracımda önüme kaya düşmesi sonucu kaza

değer kaybında eksper para istiyorsa o rüşvete girer ..net.. B) ..

Evet hocam gerçekten kaskon varsa kafan kesinlikle rahat oluyor ne sıkıntılar çektim bir ben bilirim.çekici hizmetinden tutunda ikame araca kadar her türlü kolaylığı var.kısacası başına gelmiş ve tüm bu sıkıntıları yaşamış biri olarak diyorum kasko yaptırmadan trafiğe çıkmam.
Bir musibet bin nasihatten iyidir derler.. Geçmiş olsun diliyorum.

Herkese hayırlı akşamlar aracım için ekspertiz raporu sonucunda 10.540 ₺ değer kaybı ödeneceğini sigorta eksperi bilgisini verdi yanlız raporu düzenlemek için 500 ₺ kendisine ödemem gerektiğini söyledi 
Eksper aynı zamanda  avukatlık yapıyor galiba. Eksper hesaplamakla yükümlü, başvuru konusununda kendiniz ya da avukat vasıtasıyla da yapabilirsiniz. 

@MuratBinaoglu  eksper, sigorta şirketi tarafından ayarlanıyor. Sigorta şirketi ile görüşüp, durumu izah edip, eksperin değişimini talep edebilirsiniz.

Yeterince uğraştım derseniz verip geçin ama bunun yasal bi ödeme olmadığını ve karşılığında size herhangi bir ödendi makbuzu vermeyeceğini bilin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz evet haklısınız ama avukata danıştım oda belli bir miktar ücret istiyor dolayısıyla gerçekten yoruldum bu teferruatlardan kaskom olsaydı bu kadar ne sıkılacaktım ne vakit harcayacaktım.

@Ender evet çok güzel işçilik ve içime sindi açık söyliyim bukadarını beklemiyordum 

@ogzogz evet haklısınız ama avukata danıştım oda belli bir miktar ücret istiyor dolayısıyla gerçekten yoruldum bu teferruatlardan kaskom olsaydı bu kadar ne sıkılacaktım ne vakit harcayacaktım.
Hocam 500 lirada pazarlık yapın ve değer kaybını alıp geçin daha fazla uğraşmayın o zaman.

@AhmetCakmak pazarlık olmuyor malesef 5 bin ₺ ye kadar 250₺ tutuyormuş

5 bin ₺ üzeri 500₺ rapor düzenleme ücreti

kısacası fazlada irdeleyip canımı sıkmak istemiyorum 

ya üçe beşe bakma ver gitsin alacağın rakam belli zaten diğer türlü daha çok masraf çıkacak...

Tekrar uğrarsanız servise ; Gökmen Usta ; yedek parçada ismail bey ve diğer tüm çalışanlara benden selam iletin hocam. Çok güzel zamanlar geçirdik karadenizde görev yaptığım süre zarfında :)   (y)

@Ender Aleykum selam hocam uğrarım iletirim selamınızı gerçekten özverili çalışıyor arkadaşlar.

Öyle bir dünya yok.siz kendiniz başvurun karşi tarafa zorunlu trafik sigortasi yapan firmaya.size ornek mail gonderebilirim. tam ucretini yatirirlar.kimsede para istemez.ekspertize para kaptirmayin.500 tl kotu para değil.

Geri
Üst Alt