Golf 7 aracımda önüme kaya düşmesi sonucu kaza

@Unclaimed sonuç arka sol çamurluk jant lastik ve mekanik parçala vs işçilik 20 bin küsür hasar kaydı çıkıyor karşı tarafın sigortası belirli bir kısmını karşılıuor henüz nekadarımı karşılıyor bilemiyorum geri kalan kısmını karşı tarafla anlaşma sağladım ödeyecek.araç boya aşamasında 

Murat Hocam Geçmiş Olsun

Allah beterinde korusun inşallah, Sizlerin sağlık durumunun iyi olması en güzel yanı. Burdan forum olarak ta birçok tecrübe ve dersler çıkardık paylaşımınızike.

Tekrardan geçmiş olsun.

Geçmiş olsun

Bu son olsun isallah

Fotolarda isiktan mi anlayamadim kapilar arka tampon renk tonu ayni ama arka camurlukta cok renk farkı var gibi

Canlı da renk ton farkı var mi?

tekrar geçmiş olsun diyorum... tam olarak ne kadar fatura yazdılar bu işleme...

Geçmiş olsun karşı taraf trafik sigortası karşıladı heralde, kazasız belasız günler dilerim. Buradan kaskonun ve imm nin önemini anlamış bulundum.

Evet hocam gerçekten kaskon varsa kafan kesinlikle rahat oluyor ne sıkıntılar çektim bir ben bilirim.çekici hizmetinden tutunda ikame araca kadar her türlü kolaylığı var.kısacası başına gelmiş ve tüm bu sıkıntıları yaşamış biri olarak diyorum kasko yaptırmadan trafiğe çıkmam.

@MuratBinaoglu

eskisinden daha iyi afilli olmuş .

şimdi şu durumu gözden geçirmek faydalı olur. 

daha öncede yazmıştım. 

1-2 en fazla 3 yaşında yaşındaki toy/genç  aracın tramerli  hallice hasarlarındaki  aracın 2. eline yansıyacak değer kaybı  ultra iken 

araç 5-6 yada 7 yaşında  iken bu hasarlara maruz kalması durumunda aynı yaş emsallerine göre değer kaybı makası daralır .

örnekleme gerekirse

**2020 model bir model golf geçen hafta teslim alındı ve trafiğe çıktı diyelim  ....bir kaza sonucu sol ön+arka (2)kapısı değişti .  Sarı sitedeki kusursuz emsallerine göre 15 bin düşeceksiniz ki müşteri gaza gelsin . 

**2013 model emektar bir golfle yarın kaza yapıdı ... ve yine aynen sol ön+arka (2)kapısı değişti .... bu araç yarın ilanda emsalhatasız   piyasasına göre  7-8 bin aşağısına fiyat girilmesi yeterli olacaktır.

3-4 yıl daha binin 

yeni almayı düşündüğünüz aracın hayalini  kumbarada biriktirin . (bitcoin+dolar+altın+FAİZ) 

Geri
Üst Alt