J LED taktırdım sonunda...Umarım iyi olmuştur...

@Serkanasn Hocam internette de Taiwan mali farlar bu fiyat...Acaba yanlış mı araştırma yaptım...

Milestone lar 650₺ piyasada, 100₺ fazla almislar. Farlarda xenon olmadan aydinlatmaz geceleri, yagmurda karda hic aydinlatmaz. xenon sart. 

Ampul fiyatlari dusuldugunde farlar 3 bine geliyor sanirim. Oda piyasaya gore 200-300₺ pahali olmus. 

hayirli olsun, Ayrica  oem j takmak 3-4 bine cozulecek bi is degil cok daha pahali

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fanajal çıkma olarak bulunabilir diyecektim bu ayrıntıyı belirtmeyi unutmuşum, sayın Tuna ve Can u led retrofiti yapmışlardı daha detaylı bilgiyi onlardan alabilirsiniz.

@dgn Hocam benim şimdi kafam o kadar karıştı ki ben şimdi LED Xenon taktirmakla hata mı ettim Xenon kit mi taktirsaydim.Aradim oda arıza yakabilir dediler.Ama sadece kisalars photon Milestone takıldı uzunlara uzerindeymis...Uff😁

Hayırlı olsun hocam, yaptırmışsınız, bence kafanızı karıştıracak bişey yok, eğer görüntü olarak sizi tatmin ettiyse aydınlatma vs. hususunu bir şekilde çözersiniz, bence kafanızı rahatlatın ve aracınızın keyfini sürün.

Buraya @HONEYhocam mudahele etsin o da J far taktımış ledle birlikte sonra Xenon a geçmişti yanlış hatırlamıyorsam, bizi biraz aydınlatacağını düşünüyorum.

@coskun023 Teşekkürler.Hocam görüntü muazzam oldu o konuda şüphem yok.Ama bakalım aydınlatma falan nasıl olacak.Kutuda LED Xenon yazıyor ne kadar karışık işler anlamadım ...

Hayirli olsun guzel olmuş

Bu konuyla ilgili tum olumlu olumsuz deneyimlerimi burada paylasmistim gozunuzden kacmis sanirim

Cok denemelerim oldu ben pimpirikli kusursuzluk pesinde olduğum için photon milesstone 10.000 lumenlik olan ledi dahi denedim video fotosunu paylastim

Merceksiz fara led takip memnun olanlar dahi olabiliyor belki sizde memnun kalacaksiniz ama fiyat fayda oraninda en kaliteli led de olsa performans memnun etmedi beni

Far icin fiyata birsey diyemecegim ama 750 tl led icin cok olmus bunu bence iade edin aldiginiz yere photon philisp osram ds2 4300 k xenon alin cok kullanmadan sicagi sigacina aldiginiz yere giderseniz belki hallederler

Ilanima koyduğum photon led icin bile bu bilgileri veriyorum ticaretini yapmıyorum dogru yönlendirmek istiyorum

650 tl lik photon ledi 400 satiyorum 1 haftalik ürün 8000 lumenlik olani sattim 10.000 lumenligi bilgi verdikten sonra alicilari vazgecirdim
satmak onemli degil

Xenon hata verir diyen satici sallamis bence ben hata almadim hata vermeyecek modelden taksin

Muayne zamani 30 tl lik halojen standart ampulden takip muayneden gectikten sonra xenonlara geri donebilirsiniz

Xenonlu ve ledli videomu incelemenizi farki gormenizi isterim

Tekrar dan gule gule kullanin

@HONEY Hocam teşekkürler.Benim farlar anladığım kadarıyla mercekli uzerinede photon Milestone takıldı... İşçilik falan da alınmadığı için pek bişi demedim açıkçası@dgn 

[mention=4081]coskun023[/mention] Teşekkürler.Hocam görüntü muazzam oldu o konuda şüphem yok.Ama bakalım aydınlatma falan nasıl olacak.Kutuda LED Xenon yazıyor ne kadar karışık işler anlamadım ...
Hangi kutuda led xenon yaziyor fotosu var mi?

Led ayri xenon ayri bir teknolojidir

Simdi elimdeki photon kutusuna baktim sadece led yaziyor

@HONEY Ben satış açıklamalarında demek istedim pardon.Anladigim kadarıyla mercekli farlarda Xenon kit sıkıntılı yada tam tersi mercekli farlarda led ampul zikirli.Benimki mercekli far LED photon milestone.uzunlara takması üzerinde varmış...

Hocam güle güle kullan çok güzel olmuş. Ben de kullanıyorum biliyorsun. memnunum çok değiştiriyor aracı. D2s xenon daha iyi olabilir ledi bir kullan memnun kalırsan gerek yok ben ledle devam ediyorum.

@omurkadir Dostum herkes kafami karıştırıyor.Mercekli fara xenon kit muayeneden gecmez bir suru sey diyorlar.Bende led xenon aldim bu sefer oo neden led xenon...Ben photon Milestone kisalara sislere photon duo takılar.Pek anlamadim simdi okuyorum sislerde fanli ses olurmu falann...Millet photon duolari kisalara takiyor cok memnun anlamadım gitti.Birde uzunlara takılmadi led uzerinde varmis...Gece kullanmadim aracı...Led lere neden iyi kalite takti anlamadim normali 150 mi ne dedi iyi bisi olsun dedi satıcı.Kazimlandim galiba😊 Çok teşekkürler

Geri
Üst Alt