Jump to content

coskun023

Üye
 • İçerik sayısı

  268
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

127

2 Takipçiler

coskun023 Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Coşkun
 • Yaşadığım Yer
  Rize

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. coskun023

  DesaySw Cihaz Güncelleme Problemi

  @yavuzbattal sorun kartın biçimlendirme şeklinden kaynaklıymış extfat şeklinde biçimlendirince işlem yapabildim.
 2. 5GG035280B desay sw Cihazı Alp hocamın açtığı konuda ki gibi güncellemek istediğimde resimdeki ekranda takılı kaldı, ne güncelliyor ne de geri dönüyor. Sanırım Safe modda kaldı cihaz, güç kablolarını çıkardım yine aynı ekrana döndü. Yardım edebilirseniz memnun olurum. İşlem yaptığım konu bu linkte, 2. yöntemi denedim setup tuşuna basılı tutup update navi’yi tıkladığımda böyle kaldı.
 3. @alp hocam cihaz desaysw dosyaları karta yükledim 2. yöntem ile işlem yapmak istedim ama başlat menüsü çıkmıyor bu şekilde kaldı ? (kartın biçimlendirmesini exfat olarak yapınca sorun kalmadı)
 4. coskun023

  Golf 7 Katlanır Ayna

  Katlanır ayna montajından sonra, kontrol tuşu ile katlama işini kodladım, ancak araç kumandasından aracı kilitleyince katlanması için gerekli kodlamayı bilen var mı?
 5. coskun023

  Golf 7 ön tampon

  @Franquaz aslında artık ihtiyacım kalmadı, servise gittim aldım sis farımı, tek tek satmıyoruz vs derdi de yok. Ama para tüccara gitti, bizim arkadaşlara bir faydamız olmadı
 6. coskun023

  Golf 7 ön tampon

  @Franquaz Genel sorunlardan biri, cevabın tek tek satmıyorum olması, siz panjuru istiyorsunuz ben ise sis farı ama önceki hiç bir arkadaş ayrı satış yapmadı :))
 7. coskun023

  GOLF 7 MULTİMEDİA ''TAVSİYE''

  @Ozgurozgur hocam bende hiç biri kalmadı. Discover pro cihazımı aldım, Nirvana’ya ulaştım. tavsiyem orijinal ürün almanız yönündedir. Özellikle CarPlay uygulaması açılabilen 3Q0 035 819 ve devamı serisini alabilirsiniz. https://instagram.com/vag_retrofit_tr?igshid=glka889eqac7 bu sayfanın sahibi forumdan bir arkadaş, uygun cihaz bulacağına eminim
 8. AliExpress’te böyle bir ürün buldum işinizi görür sanırım, TRY 360.13 | 5G1819743 ızgara havalandırıcı VOLKSWAGEN GOLF LIM. https://a.aliexpress.com/_BPhaQd
 9. Hocam parça serviste havalandırma kanalları ile bütün olarak satılıyor, 1850 TL istiyorlar, havalandırma kanalını fiyattan düşersek 800-900 TL civarı fiyatı olur, ikinci elde yarı fiyatına vermek gerekir 400-450 TL civarı fiyata vermek gerekir, bu fiyat sizin için pahalı olur. AliExpress üzerinden sipariş verseniz daha uyguna gelir. Yada diğer arkadaşların ürünlerini değerlendirmeniz daha mantıklı.
 10. @efsane77 Yarın servise geçeceğim, fiyat sorayım bakayım, daha sonra almam gerektiğinde çok tuzlu olmasın.
 11. coskun023

  Orijinal 7.5 kayar led stop takımı

  Ön farlar için her zaman orijinal önerdim, ama stoplar için Forum sponsorunun Çinli ürününü öneririm, 3-4 aydır kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı, montajı iyi yaparsanız buğu ve su alma problemi olmuyor. Aradaki fiyat farkı çok fazla Çinli ürün denenebilir.
 12. Bende var ancak satıp satmamakta kararsızım, aracı satarken lazım olacak sanırım.
 13. coskun023

  819 Media Appconnect Aktivasyonu

  Tebrik ederim, güzel çalışma.
 14. coskun023

  Golf 7 Kapı Yalıtım Uygulaması

  @Kingslayer hocam dediklerimize katılıyorum, bende bu sesleri kesmemizin çok detaylı bir uygulama ile olabileceğini ancak aşırı maliyetli olacağını düşünüyorum, o yüzden aracı bu şekilde kabullenip keyfini sürmek lazım, bu fitil uygulaması iyi bir meşguliyet ama verilen paraya değmez.
 15. coskun023

  GOLF 7.5 ÇİFT J FAR HK.

  @PAŞAM Hocam siz faturanızı alın, ülkeye ithalatı yapılan ürünlerin en az iki sene garantisi olmak zorunda problem halinde tüketici hakem heyetine gidersiniz. Önemli olan fatura, Ancak led far istiyorsanız özellikle Osram’ın ürününü öneririm hem garantili hemde çok kaliteli. ucuz mal alacak kadar zengin değilseniz osram alın.
×
×
 • Yeni Oluştur...