Jump to content

coskun023

Üye
 • İçerik sayısı

  358
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

2 Takipçiler

coskun023 Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Coşkun
 • Yaşadığım Yer
  Rize

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. coskun023

  Güncel Bakım Masrafları

  @umurs Aracınız garanti kapsamındaysa motor yağını kendinizin götürmesini kabul etmiyorlar, ancak aracınız 3 yaş ve üzerindeyse servisten uzaklaşmamanız için kabul ediyorlar. Garantili aracın mecburiyeti olduğunu biliyorlar,
 2. Konuyu baştan sona tekrar okudum, hakaret içeren bir kelime yok, sadece üzerinize biraz gelinmiş, bu durumun ortaya çıkması da tepkisel. krym'ye seviyesiz diyerek aslında siz hakaret etmiş oluyorsunuz, Bence tüm yorumlarda birazcık kinaye var, alınacak bir durum yok.
 3. @fatihmyigit bey, frknyldrm beyinde dediği gibi, burası aile formu, bu fiyatla buraya ürün koymanızı çoğu arkadaş hakaret olarak algılamıştır, Elinizde ki bu ürünlerden bede de var, artı olarak kapakları da var foruma koymadım bile, koysam da forum fiyatı kapaklı vaziyette taş patlasa 600 TL olur, Sizin fiyat serbest piyasa fiyatı, o fiyata da burada alıcı çıkmaz. Kanımca yanlış yerdesiniz!
 4. Golf 7 aracınızla geri geri giderken hafif frene dokunmanız neticesinde arka balatalardan ses gelmesi, bazen ortalığı ayağa kaldıracak kadar ses olmasının nedeni, arka balataların hareket etmesinden kaynaklı. Bu ürünü alıp balatalara uygularsanız kıpırdamaz ses te yapmaz.
 5. coskun023

  Satılık karcher k2

  @Golftdi Fatura BİM tarafından düzenlenmemiştir sanırım ?
 6. @serdar2xdx Hocam bildiğim kadarıyle Orjinal J ledler Golf 7.5 ile geldiler, bu yüzden Golf 7 aracınıza uyumsuz, Golf 7 lerde gördüğünüz tüm j led farlar çok kıymetli Çinli kardeşlerimizin bize birer hediyesidir.
 7. @muratozcetin27 hocam resmen şov yapıyorsun, aynı ürünlere ait diğer ilanları ezdin geçtin. Forum fiyatı nasıl olurmuş görsün dercesine ilanların var. Kazançlı alışverişler dilerim.
 8. Bence Tuna hocam yine bizim içinde faydalı olabilecek bir proje içindedir, ilk talep edende o.
 9. Bendeki SEM tuning stopları biri alırsa ben bunları alırım.
 10. Hayırlı satışlar diliyorum, Foruma özel işte tamda böyle olur, Bazı ilan sahiplerine de örnek olması dileğiyle.
 11. Öncelikle hayırlı satışlar dilerim. Ürünlerin durumu çok iyi görünüyor, 1 ay oldu olmadı forumda ön tampon 1000 TL civarı satıldı, arka için birşey diyemem. Highline panjur logosu üzerinde 200 TL ye alındı. Fiyat taktiri tabiki size aittir, ancak fiyatlar sarı site fiyatı, forum fiyatı gibi değil. Aslında belirlediğiniz fiyatlar son dönemdeki paranın değer kaybı göz önüne alındığında normal. Umarım gönlünüzce olur alışverişiniz.
 12. coskun023

  android multimedya tavsiye

  Android cihazlarda Zenec taktırmadığınız sürece çok değişen birşey olmayacaktır, Bu yüzden Forum sponsoru da olan EMR Garage Navimex cihazlarını satıyor sanırım, uygun fiyata tüm işinizi halleder bu cihazlar, EMR Garage ile iletişime geçin derim. Yok biraz daha kaliteli eli ayağı düzgün bir ürün olsun derseniz de Zenec firmasının ürünlerini öneririm, Aslına bakarsanız Android önermem. Navimex NAV 9970 HD
 13. coskun023

  DİKKAT DOLANDIRICI !!!

  Kötü bir laf etmedim ama hemşerim beni engellemiş. Sanırım dolandırmaya kıyamadı.
 14. coskun023

  Muayeneden Kaldım

  Muayene evrakının başlık kısmında da acayiplik var araç 2013 model yazılmış, trafiğe çıkış tarihi 18/12/1995 yazılmış ?
 15. coskun023

  Muayeneden Kaldım

  Rize Merkez'de yaptırdım daha 2 ay oluyor problem çıkmadı, Önler: Osram LEDriving ( Yanlız Osram'ın TÜV onayı var) Arkalar: Çinli kayar led stop, Ayna sinyalleri : Çinli kayar led Muayeneden kaldığınıza dair evrakı görebilirsek daha mantıklı yorumlarda bulunabiliriz.
×
×
 • Yeni Oluştur...