Jump to content

biycash

Üye
 • İçerik sayısı

  204
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

122

biycash Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Enes
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

500 profil görüntüleme
 1. biycash

  Aaaaaa Pardon Görmedim :)

  Edebiyat hocamın sözü geldi aklıma, "Boş zamanında kitap okuyanlar okuyucu değildir, kitap okumak için zamanını boşaltabilenler gerçek okuyucudur." Ablam biraz boşa okuyor
 2. biycash

  2018 highline 2019 comfortline'a karşı.

  Konuyu en baştan itibaren okudum, içimden hep "inşallah comforline almamıştır" dedim Güzel olmuş, hayırlı olsun. "İşte Benim Glfüm" başlığına fotograflar bekleriz
 3. biycash

  Obdeleven Pro Pack yada Carly

  Hocam tanışma başlığında kendini tanıtabilir misin, ilgilenen arkadaşlar sana ulaşacaktır.
 4. biycash

  golf 7 çift çıkış egzoz için...........

  Internette takip ettiğim bir egzozcu diğer tarafı deldirmenin sağlıklı olmadığını belirtmişti, sebebini hatırlamıyorum, kazanı değiştirmek daha mantıklı bence, tabi fiyat ve imkanlar konuşur
 5. @Ender Hocam şahsen tanışmıyoruz ama aracınıza nasıl tutkulu olduğunuzu forum üzerinden biliyorum. İçim biraz buruldu bu postu görünce ama hayatın size açtığı başka bir yola doğru yönelmişsiniz anladığım kadarı ile. İnşallah Gönlünüzce olur, İleride daha güzel bir araç sahibi olursunuz umarım. Satış süresi boyunca bol sabırlar diliyorum sizin adınıza.
 6. biycash

  Front assist olan araca acc ekleme

  @necati ustaya ugrayın sizin bütün sorularınızı yanıtlar, son zamanlarda baya bir araca ACC işi yaptılar takp ettiğim kadarı ile.
 7. biycash

  16 dan 17 ye geçiş

  Ben 16 dan 18 e geçtim konuyu ekliyorum. Konuda yazanlar dışında merak ettiğiniz olursa cevaplarım.
 8. biycash

  ANKARA SERVİS ÖNERİSİ

  Bende son bakımımı @necati ustada yaptırdım, filtre ve yağı kendim götürdüm. Gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim. Gitmeden önce arayıp sözleşirseniz daha iyi olur.
 9. biycash

  2017 Araç için hız sabitleyici retrofit

  Erzincan da aktivasyon işi yaptıran olmuştu diye hatırlıyorum ama ne kadar yakındır size bilemiyorum.
 10. biycash

  Farlarim gece gostermiyor

  @cengiz74 Hocam hella nın ampulleri ile alakalı bişey duymadım ben. Ama osram night breaker kullanıp memnun kalan çok kişi var.
 11. Hayırlı satışlar hocam, satma sebebinizi öğrenebilir miyim.
 12. biycash

  Farlarim gece gostermiyor

  @cengiz74 Hocam ben halojen farda csp led kullandım, adınlatma olarak gayet de memnndum. Karşı tarafın gözünü cop lede göre daha az alıyor ama hiç dağılmıyor demek yanlış olur. Karşıdan gelene cop lede göre daha az rahazsızlık veriyor. Ben stark gun night golf 7 için tak çalıştır şeklinde olan setini kullandım. Şimdi J fara geçtim, eğer düşünürseniz kısave uzun set halinde elimde mevcut, yardımcı olurum.
 13. biycash

  Golf 7 Egzozdan Gelen Ses

  Hocam bağlantı noktalarında bir yerlerde vida gevşemesi gibi bir durum var, metal metale çarpıyor gibi. Bir egzozcuya götürüp baktırın, bence kolayca hallolur gibi duruyor.
 14. biycash

  H15 led uygulama hakkında

  @Sinan_16 hocam benim elmimde boşta H15 led var, direk tak çalıştır şeklinde, isterseniz yardımcı olabilrim.
 15. biycash

  Elsa ve Etka nedir?

  Hocam burda içerikle alakalı fikir veren şeyler var, gördüğüm kadarı ile araç ile alakalı dökümantasyonların tamamına burdan erişiliyor. Daha çok servislerde kullanılmak için bir program. Ama çok güzelmiş. bende merak ettim. Yazılım güncellemesi de yapıyor ama muhtemelen online bağlantı gerekecektir. İyi bilen bir arkadaş daha iyi bilgi verebilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...