J LED taktırdım sonunda...Umarım iyi olmuştur...

aynen öyle led leddir xenon xenondur. led xenon diye bir şey yok.

@fanajal uzunlarda kendinden bir ampül var halihazırda istersen onu da değiştirebilirsin. bi led özelliği var farda kısa far perdesi kalkıyor uzunları açınca ya da selektörde. Yani uzunda hem içindeki uzun ampül yanıyor hem kısanın perdesi kalkıyor.

Led dene memnun kalmazsan xenon takarsın. Bi tık pahalı olmuş ama olsun.Güle güle kazasız belasız 

Hayırlı olsun Hocam Farlarınızı Güzel günlerde kullanmanızı diliyorum.

Arkadaşlar taktirdigim yeri aradım istersen xenon kit takariz dediler memnun kalmazsan...Xenon mu taktirayim hazir tazeyken

bence deneyin beğenmezseniz xenon taktırın hazır gece olmuş

hayırlı olsun bende düşünüyorum gece görüşü benim için en önemli unsur bize video paylaşırsanız çok sevinirim aracımda çift u led var hiç memnun değilim ya j far takıcam ya da highline far bulup takıcam aracım 2016 1.4 tsi dsg highline neden orjinal farı çıkarıp bunu takmışlar anlamadım anlayacağınız gibi 2. el aldım aracımı gece görüşünü hiç beğenmiyorum bu arada elinde highline far olan varsa talibim 

Arkadaşlar taktirdigim yeri aradım istersen xenon kit takariz dediler memnun kalmazsan...Xenon mu taktirayim hazir tazeyken
Oncelik hayırlı olsun. Bence hava karanlikken araci kullanin eğer aydinlatma yetersiz kalirsa xenon taktirirsiniz 

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Detayı hakkında benim de bilgim yok ama harika durduğu kesin.

@fanajal  bende bilmiyorum kendi aracıma yaptırma arifesindeyim ve biraz kararsızım video çok iyi olurdu özelden size mesaj attım

Benim cektigim videolar ile karsilastirma yapabilirsiniz

Photon led 10.000 lumen

Geri
Üst Alt