Highline

@mandufla Hocam bana oldukça yaklaşmışsınız vaktiniz olursa beklerim çay kahve sohbet yemek her daim kapımız açık! Bu arada yakıt tüketimi olarak da dönüşte bence çok daha az yakacaksınızdır. havaların aşırı sıcak oluşu dolayısı ile klima zaten ciddi artışlara sebep oluyor araçlarımız ilk bakıma yaklaşıyor ki bende 10.500 oldum bile [emoji4] bakım sonrası yenilenecek yakıt ve hava elamanları sebebi ile tüketimimiz biraz daha aşağılara gelecektir. 
Hocam yeni gördüm mesajınızı. Teklif için çok teşekkür ederim. Onur duydum. 29 Ağustos da döndüm. Ortalamam beklediğim gibi idi. Bir ara toplam menzil 1130 km falan gördü ki tebessüm ederek yol aldım bir müddet :)
4a5e99430b2477390291b921a5f3f029.jpg

Evin önüne geldiğimde ki tablo bu idi.

Mersin e gelip şehir içi devam ettiğimde eski ortalamama kavuştum maalesef. 6 civarı :(

14000 km oldu. Bayramdan sonra bakıma girecem. Bakalım bakımdan sonra düşecek mi.

Bu arada bakım randevusu işinde bi indirim falan vardı sanırsam. Net üzerinden alıyoruz randevuyu galiba.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen Hocam. Volkswagenim.com üzerinden alırsanız yüzde 5 indirim oluyor. Oradan randevu alınca sizi arayıp teyit ediyorlar.. [emoji4] 
@mandufla Deniz hocam ve Eren;

Ufak bir düzeltme ve bilgilendirme yapayım. Randevunuzu internetten alırsanız artık %10 indirim yapılıyor. Ancak bu indirim sadece işçilikte geçerli. 250 TL işçilik yazmışlarsa 25 TL indirim yapıyorlar o kadar.

1f040adca8305b6735a37a66a354cb96.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@mandufla

Deniz hocam ve Eren;

Ufak bir düzeltme ve bilgilendirme yapayım. Randevunuzu internetten alırsanız artık %10 indirim yapılıyor. Ancak bu indirim sadece işçilikte geçerli. 250 TL işçilik yazmışlarsa 25 TL indirim yapıyorlar o kadar.

1f040adca8305b6735a37a66a354cb96.jpg

Bilgilendirme için teşekkürler Abi. :)  

Bakımda ne kadar işçilik yazıyorlar acaba?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar , aracım Golf 7 tdi dsg. 2800 km. de. 6,5-7,7 lt. arası yakıyor. Hep şehir içi klima açık. Bana çok geliyor. Siz ne önerirsiniz. Sakin kullanıyorum. Birde eco modu diye bişey mi var? 
Değerli Hocam 

Eğer sürüş profili seçme özelliği opsiyonel donanım olarak varsa evet böyle bir özellik var.

arkadaşlar 2016 model bir aylık aracım şuan 2900 km civarında şehiriçi yakıt ortalamasını 8.2 lt olarak gösteriyor gaza az yüklenince 10.2 leri gördüm acaba yakıt ne zaman düşer sizcede fazla mı? Yakıtı düşermek için ne yapabilirim.

Bugün yol bilgisayarımızın gösterebildiği en yüksek ortalamaya ulaştım galiba :)

Ne yaptın öyle Muhammet hocam drift mi yaptın be yau :)  

Ne yaptın öyle Muhammet hocam drift mi yaptın be yau [emoji4] 
Park halindeydim Ender hocam :) Nereye kadar gidecek diye merak ettim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar 2016 model bir aylık aracım şuan 2900 km civarında şehiriçi yakıt ortalamasını 8.2 lt olarak gösteriyor gaza az yüklenince 10.2 leri gördüm acaba yakıt ne zaman düşer sizcede fazla mı? Yakıtı düşermek için ne yapabilirim.
Hocam şehir içi istanbul için çok değil bu değerler. Gidiş geliş güzergâhınız hakkında bilgi verirmisiniz?

Hocam şehir içi istanbul için çok değil bu değerler. Gidiş geliş güzergâhınız hakkında bilgi verirmisiniz?
926a5c1c894b25026414b1fbcd293e52.jpg
hocam merhabalar sakin kullanımdaki degerim bu. 1.2 Tsi dsg... arac 20 günlük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

istanbul kütahya arası trafiksiz ortalama 95kmh olarak göstergede görünen durum. çoğunlukla 120-130kmh cruise control kullandım. 5.1lt/100km değeri geldi. 2016 dizel 20bin km aracım. 

Çorlu-Lüleburgaz arası,aile babası sürüş modunda :'(

IMG_5482.JPG

Çorlu-Lüleburgaz arası,aile babası sürüş modunda :'( /monthly_2016_10/IMG_5482.JPG.f08053a763cfc41b984970416f4a31ce.JPG
50-55 ilemi gittiniz?

Aile dedesi gibi de olmus biraz:)

Hiz sınırı mi vardi hocam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt