Highline

Bakımı yaptirali 1 ay oldu. Bakımdan önce Bir depo benzin ile 650-700 km yapıyordum şehir içi. Şu an 750-800 ler oldu. Mazot fiyatlarının sürekli bir artış içerisinde olmasından kaynaklı litreye düşen km yukselsede km ye düşen birim fiyat artmakta. Ama dedigim gibi bir depo mazotla yaptığım km arttı. Gerisi boştur benim için :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deniz hocam ve Eren;

Ufak bir düzeltme ve bilgilendirme yapayım. Randevunuzu internetten alırsanız artık %10 indirim yapılıyor. Ancak bu indirim sadece işçilikte geçerli. 250 TL işçilik yazmışlarsa 25 TL indirim yapıyorlar o kadar.
Sayın @MSE paylaşımınız için teşekkürler. Bende bunu yine bu forumda okumuştum ve geçenlerde serviste böyle bir durumdan bahsedip indirimin neleri kapsadığını sordum. Servisteki görevli yıllık servis bakımı için bu kampanyadan yararlanmanın koşulunu aracın 4 yıllık olması gerektiği şeklinde söyledi. Konuya tam vakıf olmadığım için üsteleyemedim. Yıllık servis bakımı için internetten randevu alıp indirimden yararlanabilmek  aracın 4 yaşında olması şartına mı bağlıdır? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

(Aracım yılını doldurmadı)

@neokaos

Değerli Hocam 

Böyle bir koşul bulunmuyor.

İndirimin gerçekleşebilmesi için internetten almanız ve servisinizden telefonla size dönülerek teyid alınmış olması gerekiyor.

Tabii elbette vw'deki üyelik sistemine kayıtlı olmak gerekiyor. 

@neokaosDeğerli Hocam 

Böyle bir koşul bulunmuyor.

İndirimin gerçekleşebilmesi için internetten almanız ve servisinizden telefonla size dönülerek teyid alınmış olması gerekiyor.

Tabii elbette vw'deki üyelik sistemine kayıtlı olmak gerekiyor. 
Yeni bakim yaptirmis biri olarak 10 lira gibi bir indirime tekabul ediyor. Zira sadece işçilik ucretlerinde uyguluyorlar bu indirimi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni bakim yaptirmis biri olarak 10 lira gibi bir indirime tekabul ediyor. Zira sadece işçilik ucretlerinde uyguluyorlar bu indirimi.SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam 15000 bakımı ben 550 tl ye yaptırdım. Siz kaca yaptirdiniz. Servis müdürü 650 den 550 ye çekti. Acaba hakkaten çekti mi yoksa bana hikaye mi yaptı merak ettim de o yüzden soruyorum :)

Hocam 15000 bakımı ben 550 tl ye yaptırdım. Siz kaca yaptirdiniz. Servis müdürü 650 den 550 ye çekti. Acaba hakkaten çekti mi yoksa bana hikaye mi yaptı merak ettim de o yüzden soruyorum [emoji4]SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
582 hocam. Ankara tabiki ve tabiki Doğuş.

Söğüş(Dogusun benim lugatimdaki ismi)haricindeki yetkili servisler ile boyle biraz pazarlikla dusurebiliyorsunuz fiyatı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de ilk yıl bakımı için ptesi günü servise götüreceğim. Randevuyu volkswagenim.com üzerinden aldım ama %10luk indirimin sadece işçilik için geçerli olduğunu bilmiyordum ilk gol bu oldu :) Umarım fiyatta güzel bir indirim yaparlar ama 550 tl altına inen bir yetkili servisin de olmayacağını düşünüyorum. @mandufla hocam baya iyi fiyat diye düşünüyorum şahsen. 10bin kmde götürüyorum,bundan dolayı bir indirim yapsalar bari bana da :)

sabah servise götürdüm aracı, 582 tl diye yazmışlar forma. Öğleden sonra gidip alıcam aracı, bu fiyat üzerine pazarlık yapılabilir mi, fiyat fix sanırım? 

Ankara - İstanbul arası tek kişi Otoban kullanımı 90-120 aralığında kullanım araçta yük yok. İlk kez 1000 km üzeri menzil gördüm. 

IMAG0031.jpg

Maşallah hocam. Bende yazın görmüştüm. Baya duygulanmistim :)

Geri
Üst Alt