Pasifik Mavi Golfüm

@ZaGani hocam aracın tek eksiği 64 renk ayak altı, kapı içleri anbians ışıkları başka bi eksik kalmadı galiba maşallah.bi YouTube kanalı açsanız ne izlenirsiniz yeminle çok iyi yerlere gelebilirsiniz.Araçta bide vakum kapı eksik.

Son düzenleme:

@ZaGani hocam aracın tek eksiği 64 renk ayak altı, kapı içleri anbians ışıkları başka bi eksik kalmadı galiba maşallah.bi YouTube kanalı açsanız ne izlenirsiniz yeminle çok iyi yerlere gelebilirsiniz.Araçta bide vakum kapı eksik.
Sagolun hocam. 64 rengi ben pek yakistiramadigimdan dolayı yapmama karari aldim. Kapi esikleri, tavan ambiyans aydinlatmasi vs hep beyaz oldugundan baska bir renk girmek de istemiyorum.

Güncelleme (Taban Plastik Parçaları)

Merhaba, ön aks kısımlar hariç bütün parçaları yerine taktık. O kısımlar da ulaşınca onları da takacağım.

Orta ön, Arka Sol, Arka Sağ ve Arka Aksların plastikleri resimlerde görüldüğü üzere takıldı.

Ekli dosyalar

• IMG_5694.jpeg
    IMG_5694.jpeg
    337.3 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_5692.jpeg
    IMG_5692.jpeg
    342.7 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG_5690.jpeg
    IMG_5690.jpeg
    217 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_5689.jpeg
    IMG_5689.jpeg
    219.8 KB · Görüntüleme: 120
Sonda ki parçayı ben dahil çoğu kişiye salgın gibi bulaştı taktık. Diğer parçalarda benim kanıma girdi sayenizde :) @ZaGani hocam torsiyon 7.5’lara olur mu acaba diye düşünüyorum sizinkisi bağımsız ya

Sonda ki parçayı ben dahil çoğu kişiye salgın gibi bulaştı taktık. Diğer parçalarda benim kanıma girdi sayenizde :) @ZaGani hocam torsiyon 7.5’lara olur mu acaba diye düşünüyorum sizinkisi bağımsız ya
Hocam torsiyon olanlara uymaz. Bagimsizlara uyar. Arastirmak lazim 🙂

Merhaba, haftasonu birkac saati değerlendirerek ne zamandır tampon arkasına montaj bekleyen garaj kapısı açma sistemi modülü ve 2Q lu yeni tip kör nokta radarlarinin montajını tamamladım.

Garaj açma modülünü büyük kablo kelepçeleri kullanarak 3-4 farklı yerden sabitledim.

Kör nokta radarlarını, golfe ait braketlere uydurdum. Birer adet civata somun kullanarak brakete guzelce montajladım. Ardından yerine taktım.

2Q lu radarların kablalaması farklı. Bu farkla araç başında uğraşmamak adına mevcut soketlere direk tak kullan seklinde önceden oluşturduğum soketli adaptörleri kullandım.

Kör nokta radarlarının çalışması için geriye dogru kodlama ve parametrelendirme kaldı. Onları da tamamladıktan sonra sonuçları paylaşırım. Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_5757.jpeg
    IMG_5757.jpeg
    195.3 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_5758.jpeg
    IMG_5758.jpeg
    167.4 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_5759.jpeg
    IMG_5759.jpeg
    211.7 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_5756.jpeg
    IMG_5756.jpeg
    191.2 KB · Görüntüleme: 65
  • b0595b14-a555-4f8f-9636-130241e9a525.jpeg
    b0595b14-a555-4f8f-9636-130241e9a525.jpeg
    187.5 KB · Görüntüleme: 65
Merhaba, haftasonu birkac saati değerlendirerek ne zamandır tampon arkasına montaj bekleyen garaj kapısı açma sistemi modülü ve 2Q lu yeni tip kör nokta radarlarinin montajını tamamladım.

Garaj açma modülünü büyük kablo kelepçeleri kullanarak 3-4 farklı yerden sabitledim.

Kör nokta radarlarını, golfe ait braketlere uydurdum. Birer adet civata somun kullanarak brakete guzelce montajladım. Ardından yerine taktım.

2Q lu radarların kablalaması farklı. Bu farkla araç başında uğraşmamak adına mevcut soketlere direk tak kullan seklinde önceden oluşturduğum soketli adaptörleri kullandım.

Kör nokta radarlarının çalışması için geriye dogru kodlama ve parametrelendirme kaldı. Onları da tamamladıktan sonra sonuçları paylaşırım. Vakit ayırdığınız için teşekkürler.
Merhaba hocam, hayırlı olsun öncelikle. Diğer bildiğimiz kör nokta radarına göre sizin taktığınız 2Q’lu olanın işlevsellik olarak farkı var mıdır ?

Belki yardımı dokunur, ufak bir tüyo olarak bu radar için parametre seçerken kablolaması dışa doğru olan araçların parametresini kullanmanız , hatasız veri almanızı sağlar…Diğer arkadaşımızın sorusuna cevap olarak ta; Bu radar da eski nesile göre algılama mesafesi 20m den 70m çıkarılmış , araçlar arasındaki hız farkına duyarlılık artırılmıştır…Ek olarak media ekranından uyarı parlaklığı ayarlama özelliği gelmektedir…Eski nesil araçlardaki işlevsellik özellikleri bunlardır…Vagger_Boy…

Belki yardımı dokunur, ufak bir tüyo olarak bu radar için parametre seçerken kablolaması dışa doğru olan araçların parametresini kullanmanız , hatasız veri almanızı sağlar…Diğer arkadaşımızın sorusuna cevap olarak ta; Bu radar da eski nesile göre algılama mesafesi 20m den 70m çıkarılmış , araçlar arasındaki hız farkına duyarlılık artırılmıştır…Ek olarak media ekranından uyarı parlaklığı ayarlama özelliği gelmektedir…Eski nesil araçlardaki işlevsellik özellikleri bunlardır…Vagger_Boy…
Teşekkürler bilgilendirmeniz için. Paylaştığınız bütün yorumlara katılıyorum. Benim aracımdaki kör nokta ışıkları aynada degil, tipki passatlardaki gibi ayna govdesinde. Bu nedenle isik siddeti ayari benim icin iyi bir ayrıntı olacak.

Radar yönü önemli bir ayrıntı. Bu nedenle audi a1 veya skoda parametresi yukleyecegim.

Daha iyi anlasilmasi adina yeni eklenen parcalari isaretledim
Hocam hayirli olsun ve elinize sağlık tum islemleriniz icin, hepsi harika olmus.

Peki bu fotoda isaretlediginiz parca ve işlevini, bilmeyenler ve merak edenler icin ufak bir bilgilendirme yapma sansiniz var mi acaba? :)
(Ozellikle son foto)

Hocam hayirli olsun ve elinize sağlık tum islemleriniz icin, hepsi harika olmus.

Peki bu fotoda isaretlediginiz parca ve işlevini, bilmeyenler ve merak edenler icin ufak bir bilgilendirme yapma sansiniz var mi acaba? :)
(Ozellikle son foto)
Hangisi hocam tabiki. Ama hangisini kastettiniz anlayamadım

Geri
Üst Alt