Pasifik Mavi Golfüm

Part 9: Orijinal sürüş modu özelliğinin lisanslı şekilde eklenmesi
554 186 23 06 hocam wp den iletşime geçebilir miyiz? Aynı araçtan bende de var ve yaptığınız şeylerin %90 ını yapmak istyorum sizden bilgi almak isterim

Güncelleme;

2Q ile başlayan radarlardaki problemi hallettikten sonra, parametrelendirme yaparak sistemi aktif hale getirdim.

Radarlardaki problemden oturu tamponu tekrardan sökmek durumunda kaldım. Tamponu hazır sökmüşken tpms modulunu tampon icerisinde difuzore sabitledim.

İşlemlerin ardından gerekli kodlamaları yaparak sistemi çalışır hale getirdim. 5 kademeli ışık ayarı menüye geldi.
2Q kodlu kör nokta radarlarına geçiş yaptıktan sonra, radarları epey deneyimledim.
Bahsedecek olursam;

-Hız farklılığına çok duyarlılar. Yani arkadan gelen aracın hızına göre lambaların yanma mesafesi degisebiliyor. Arac benim aracima gore cok hizliysa epey uzaktayken yaniyor. Hiz farki azsa daha yakinda yaniyor.

-Eski radarlara gore daha dogru sonuc veriyor. Eskilerde lambalar yanip sonerken yine de serit degisme imkani oluyordu. Bunlarda o yok. Yanip sonuyorsa serit degisikligi gercekten tehlike olusturabilir.

-2. Şeritteki araçları gostemiyor. Eski radarlar bazen gosterebiliyordu. Ancak biraz serit ortalamis araclari gosteriyor. Bu da zaten beklenen birsey.

-Menuden isik siddeti ayari guzel oldu. Bende golf 8 gibi ayna gövdesinde isik oldugundan bu ayar seçeneği gercekten ihtiyac oluyordu.

Merhaba arkadaşlar, iş yoğunluğundan ötürü epeydir araçla ilgilenemiyordum. Bugün tatili değerlendirerek önceden alip beklettiğim ön fren hava yonlendirme parcalarını (aero duck) yerlerine taktım. Bu parça karşı rüzgarı toplayarak kaliperlere yonlendiriyor. Bu şekilde soğutma saglıyor. Bakalım deneyip göreceğiz. 🙂

Ekli dosyalar

• IMG_6026.jpeg
    IMG_6026.jpeg
    266.5 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_6025.jpeg
    IMG_6025.jpeg
    260.3 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_6023.jpeg
    IMG_6023.jpeg
    150.9 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_6027.jpeg
    IMG_6027.jpeg
    138.5 KB · Görüntüleme: 81
Merhaba arkadaşlar, iş yoğunluğundan ötürü epeydir araçla ilgilenemiyordum. Bugün tatili değerlendirerek önceden alip beklettiğim ön fren hava yonlendirme parcalarını (aero duck) yerlerine taktım. Bu parça karşı rüzgarı toplayarak kaliperlere yonlendiriyor. Bu şekilde soğutma saglıyor. Bakalım deneyip göreceğiz. 🙂
Mükemmel bir uğraşı hocam elinize sağlık. bizim 7.5 tamponlarının sis farlarının dışında da bir havalandırma yönlendirme kanalı var fabrikasyon olarak. Bu ürün farklı olarak diskleride soğutuyor sanırım. Parça numarası var mıdır rica etsem

Mükemmel bir uğraşı hocam elinize sağlık. bizim 7.5 tamponlarının sis farlarının dışında da bir havalandırma yönlendirme kanalı var fabrikasyon olarak. Bu ürün farklı olarak diskleride soğutuyor sanırım. Parça numarası var mıdır rica etsem
8v0407811
8v0407812

Audi parçasıdır.

Hocam rüzgar veya lastik sesine etkisi oldu mu?

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir beklediğim koltuklar elime ulaştı. Airbag içerisinde olmadığından, hemen airbag aktarımı yaparak işe koyuldum. Ön yolcu koltuğu hariç diğerlerini araca taktım. Onu da taktıktan sonra detaylı foto paylaşacağım.

Ayrıca orijinal olarak orta konsol icerisinde usb olan konsolu da araca taktım. Gayet güzel oldu. Sonraki aşama kapı kartonlarını değişmek olacak.

Son olarak bir sonraki projemde belli oldu. Orijinal r bagaj kapağı değişimi olacak. Ankara da iyi bir boyacı bulana kadar simdilik bu islem rafta duracak.Boyacı tavsiyelerine açığım. Keyfe keder bagaj kapağı değiştireceğim boya guzel olmazsa bir anlamı kalmayacak 🙂Kapağın fotoğrafını da ekledim bu arada.

Ekli dosyalar

• IMG_6325.jpeg
    IMG_6325.jpeg
    268.1 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_6265.jpeg
    IMG_6265.jpeg
    140.1 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_6278.jpeg
    IMG_6278.jpeg
    319.1 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_6284.jpeg
    IMG_6284.jpeg
    291.9 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_6286.jpeg
    IMG_6286.jpeg
    149.2 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_6300.jpeg
    IMG_6300.jpeg
    188.3 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG_6330.jpeg
    IMG_6330.jpeg
    322.1 KB · Görüntüleme: 118
Adam anormal ya :) kardeşim golfü sattık niye bu kadar üstüme geliyorsun:)sat kurtul masraflar bir anda bitecek beni dinle golf virüs gibi damarlardan vücudu ele geçiyor.

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir beklediğim koltuklar elime ulaştı. Airbag içerisinde olmadığından, hemen airbag aktarımı yaparak işe koyuldum. Ön yolcu koltuğu hariç diğerlerini araca taktım. Onu da taktıktan sonra detaylı foto paylaşacağım.

Ayrıca orijinal olarak orta konsol icerisinde usb olan konsolu da araca taktım. Gayet güzel oldu. Sonraki aşama kapı kartonlarını değişmek olacak.

Son olarak bir sonraki projemde belli oldu. Orijinal r bagaj kapağı değişimi olacak. Ankara da iyi bir boyacı bulana kadar simdilik bu islem rafta duracak.Boyacı tavsiyelerine açığım. Keyfe keder bagaj kapağı değiştireceğim boya guzel olmazsa bir anlamı kalmayacak 🙂Kapağın fotoğrafını da ekledim bu arada.
arka camda yazdığı gibi "Car of the year" :D

elinize sağlık hocam ötesi yok

Muazzam görünüyor gerçekten. Eski Koltuklar satılıkmı üstad ?

Geri
Üst Alt