Pasifik Mavi Golfüm

Muazzam gerçekten hocam. Koltuklar yurtdışı ise gayretinizi gerçekten takdir ediyorum. Geçen a3 için elektrikli koltuk mekanizması buldum, gümrükte kalır korkusundan alamadım bile. Siz koca koltukları gümrükten çektiyseniz vallahi bravo.

Adam anormal ya :) kardeşim golfü sattık niye bu kadar üstüme geliyorsun:)sat kurtul masraflar bir anda bitecek beni dinle golf virüs gibi damarlardan vücudu ele geçiyor.
Hahahaha hocam cok iyi yorum ya virüs gibi cidden :D

Ön tarafta facelift olur mu

Koltuk montajı tamamlandı. Ön iki koltuk elektrikli ve hafızalı. En kisa zamanda da kapı dosemelerini halledeceğim.

Ekli dosyalar

• IMG_4949.jpeg
    IMG_4949.jpeg
    355.6 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_4948.jpeg
    IMG_4948.jpeg
    358.3 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG_4947.jpeg
    IMG_4947.jpeg
    395.8 KB · Görüntüleme: 125
  • IMG_4946.jpeg
    IMG_4946.jpeg
    224.7 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_4944.jpeg
    IMG_4944.jpeg
    279.2 KB · Görüntüleme: 128
@ZaGani Emeğinize sağlık, kesenize bereket. Yurt dışında yaşıyorum, bir kaç haftadır forumlarda falan takılıyorum aracım için, sizinki gibi bir çalışmaya denk gelmedim henüz. Gerçekten bir solukta okudum rehber kıvamındaki retrofit çalışmanızı.

Multimedya sistemini (MIB2.5) nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyim? Memlekete aracımla gelirsem taktırmak istiyorum, buradaki ücretlerden ziyade esnaf/zanaatkar olmayan tiplere aracımı emanet etmek istemiyorum. Harika paylaşımınız için teşekkür ederim.

(2016 1.4 TSI 125bg Carat(Highline) 3 kapı aldım 1 hafta önce).

@ZaGani Emeğinize sağlık, kesenize bereket. Yurt dışında yaşıyorum, bir kaç haftadır forumlarda falan takılıyorum aracım için, sizinki gibi bir çalışmaya denk gelmedim henüz. Gerçekten bir solukta okudum rehber kıvamındaki retrofit çalışmanızı.

Multimedya sistemini (MIB2.5) nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyim? Memlekete aracımla gelirsem taktırmak istiyorum, buradaki ücretlerden ziyade esnaf/zanaatkar olmayan tiplere aracımı emanet etmek istemiyorum. Harika paylaşımınız için teşekkür ederim.

(2016 1.4 TSI 125bg Carat(Highline) 3 kapı aldım 1 hafta önce).
Öncelikle çok teşekkür ederim. Okurken keyif aldıysanız ne mutlu bana. Ürünü alalı çok oldu ama forumda ara ara satan arkadaşlar oluyor. Onlardan gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. @HONEY @Basbelasi nickli kişilerle çok alışverişim oldu. Tavsiye ederim.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Okurken keyif aldıysanız ne mutlu bana. Ürünü alalı çok oldu ama forumda ara ara satan arkadaşlar oluyor. Onlardan gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. @HONEY @Basbelasi nickli kişilerle çok alışverişim oldu. Tavsiye ederim.
Cevabınız için teşekkür ederim.

@HONEY Sizinle de ayni şekilde, kabul ederseniz geleceğim tarih netleştiğinde iletişime geçmek isterim.

Geri
Üst Alt