Pasifik Mavi Golfüm

Güncelleme (Webasto)

Yurtdışından beklediğim parçalar da elime ulaştı. Geriye 1 adet hortum kaldı onu da kısa sürede temin edip kalan kısmın montajını bitireceğim.

Ekli dosyalar

• IMG_5259.jpeg
    IMG_5259.jpeg
    260.7 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_5260.jpeg
    IMG_5260.jpeg
    185.6 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_5262.jpeg
    IMG_5262.jpeg
    163.3 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_5261.jpeg
    IMG_5261.jpeg
    212 KB · Görüntüleme: 82
kardeşim daha ne yapacaksın acaba diye düşünüp herseferinde şaşırtmaya devam ediyorsun :) Bu nerden çıktı yine :)

Araba satılacağı zaman oluşturulacak ilanı hayal bile edemiyorum. Uzun bi donanım listesi olacak.

Çok yakinda bu listeyi olusturacagim. Umarim değerinde satabilirim. Hayırlısı olsun
Doğrusu bu kadar emeği görünce en az 5-7 yıl kullanacağınızı düşünmüştüm. Büyük emek var tam evladiyelik olmuş arabanız.

Adam abi satalım arabayı diyor bi elinde tornavida bi elinde odis hala birşeyler ekliyor arabaya.Kardeşim retrofit olmayan araba alıp bu bataklıktan kurtarıyorsun kendini :)

Adam abi satalım arabayı diyor bi elinde tornavida bi elinde odis hala birşeyler ekliyor arabaya.Kardeşim retrofit olmayan araba alıp bu bataklıktan kurtarıyorsun kendini :)
Kesinlikle ayni fikirdeyim. 🙂 herhalde vw camiasindan baska markalara gecis yapacağım. Tek kurtuluş budur 😁

Kesinlikle ayni fikirdeyim. 🙂 herhalde vw camiasindan baska markalara gecis yapacağım. Tek kurtuluş budur 😁
Hocam sen başka yere gitme,buraya renk katıyorsun,forumlarda görmek istefiğim profillerdensin,'Bilgi paylaştıkça güzel'sloganına tam uyuyorsun👍

Geri
Üst Alt