Alınık Dijon Jant

@Musaaksoy hocam 3,5 a aldım hankook lastikler ile. ama ben alalı 1.5 sene oluyor şu anda piyasayı bilmiyorum.

@farukal orjinal demiş hocam 17"

edit: siz söyleyince baktım da tiguan jantından biraz farklı hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Musaaksoy Hocam güzelmiş bunlarda, az bişi gösterişli ama gayet guzel bence orjinalse :) Tungsten'de daha sade ve güzel durabilir.

@CemK hocam, bana çok güzel geldi. thungsten gri de daha güzel durur gibime geliyor, üzerindede 2020 tarihli nokian powerproff lar varmış çok çekici geldi, satan kişi orjinal diyor ama jantı bulamadım ismi, hangi modelde kullanıldığı falan

@CemK artistler gibi hemende direksiyonu sol yapıp pozda verdirmiş arabasına :)  maşallah oğlunuz pekde güzelmiş..

[mention=13394]CemK[/mention] artistler gibi hemende direksiyonu sol yapıp pozda verdirmiş arabasına [emoji4] maşallah oğlunuz pekde güzelmiş..
Bos zamanlarinda bagdat caddesinde bir kolu disarda tur atıyormuş

@HONEYinanırım delidoludur sever öyle şeyleri kendisi,ahhh kimbilir acaba hangi müzikleri dinleyerek o caddede yanlıyordur kendisi.gören söylesin :)  seviliyorsun cem abi bu alemde.ben ve bülent hocam takipçiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@farukal ben de sessizce takipteyim Faruk hocam çaktırma  :rolleyes:  ama zor bulunan bir jant olduğu kesin. 

Bir çok jant konuşulmuş, görüntülenmiş. BENCE 17" de Dijon'dan daha güzeli yok. 18-19 tartışılır. Zevkler renkler herhalde
Aynen katılıyorum.

Geri
Üst Alt