Alınık Dijon Jant

@Tracy299 güzel fiyata almışsınız, ben de o fiyata buldum hafif sürtmeler var gibi. kararsız kaldım. lastik neden hankook tercih ettiniz?

@Musaaksoy sizinde aracınız Tungsten gri sanırım. Aracın karakterini çok değiştiriyor Dijon. Madrid baktım bi ara ancak soyulmalar falan oluyor Madrid jantta. Çok aşırı sürtme yoksa içinize sindiyse alın. Lakin jantlar görsel olarak aracınıza takıldığında sürtmeler size dert olacaksa bekleyin temiz bulun. 
Lastik konusunda da Continental pc4 880 ₺ dendi. Bütçem o kadar uygun değildi Hankook aldım şuan memnunum. 

@Tracy299 hankook fiyatında nokian powerproff vardı göz attınız mı? evet aracım tungsten gri hocam

@Musaaksoy nokian powerproffda iyi hocam. Önemli olan hangi mevsm koşullarında kullandığınız. Dijon jant alsam mı almasam mı arasında çok kaldım. Aldım sonunda :)  dover jantlarım 2019 lastiklermle beraber satılık 😀

@Musaaksoy çok mantıklı hocam. İnşallah gönlünüze göre dijon jant bulursunuz hocam. Fotolarınızı bekliyoruz :)

Arkadaşlar, isminin soho olduğunu öğrendiğim jantın arkasının fotoğraflarını istemiştim, orijinal olduğundan emin olmak için. Fotoğraf geldi. Jant Ronal üretimi. Orijinal sanırım

71378044-6A83-404E-B268-6161B95FF86F.jpeg

@Kysr038 bir farklılık var gibi. Zaten mümkün olduğunca şahıs bakıyorum bayii ilanlarına bakmıyorum, bu vatandaşlar para için her şeyi yaparlar 

@Kysr038 Ahmet bey hakıkaten üretim tarihinde bir tuhaflık var. Dediğiniz gibi sonradan oraya yapıştırılmış sanki.

@Kysr038 Valla rakamların karakterleri de farklı orjinal tekere bakmak lazım aynı karakter de mi farklı olabiliyor mu ya da .

Gunahlarını almak istemem ama bana da bi sıkıntı var gibi geldi...Ama eğer bunu da yaptılarsaaa .... burdan sonrası büyük harflerle konuşurum siz anladınız....

@Musaaksoy memnunum hocam herhangi bir sıkıntım yok tavsiye ederim. Macaristan üretim bnm lastikler. 

Geri
Üst Alt