Alınık Dijon Jant

@Sinyal hayırlı olsun...

@Alpyaman  az düşüklük isteyenler benim gibi durbanla gelen orjinal yayları  kullanabilir hem rahat hem şık... ben 1.2 aracımı durbanlı sıfır almıştım sonra mavi mubea ( 5G4071677C )  takmıştım bunlarıda saklamıştım şimdi kullanıyorum başk marka aracın yayı bana siyahla beyaz gibi geliyor zaten yanyana koyunca daha ince demiri hiç gerek yok...

3658C888-D026-4EE1-8E95-C6B256A3AEE0.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Alpyaman  az düşüklük yani 2cm max  isteyenler için benim önerim... eibach 3,5cm o ayrı onu dahil etmedim zaten...
Anladım abi ama bence eibach dijon için iyi olur gibi. Ben bu sene kışlık dijon Eibach kombinasyonu deneyemdim şirket aracı olunca uğraşmadım kışlıkta yoksa daha net fikrim olurdu

@metinkar Bu durban ve jurva opsiyonlu araçlarda 1.5 cm düşürüyor ama 4.650 tl fiyat verdi servis çok alçalsın istemiyorum malum yollar bozuk, o yüzden aklımda mubealar var şu an

@GodThread  ozaman mubea al en iyisi o...

mutlaka sitede vardır orjinal durban ile araç satın alıp sonradan spor yay takan ve yayları saklayan yani belki satmak isteyen olur...

@metinkar Bu durban ve jurva opsiyonlu araçlarda 1.5 cm düşürüyor ama 4.650 tl fiyat verdi servis çok alçalsın istemiyorum malum yollar bozuk, o yüzden aklımda mubealar var şu an

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Musaaksoy hocam sadece jantlar 2500 ₺ ye aldım. Sürtme yok. Sadece bir kaç küçük taş izleri mevcuttu. Birde jantların iç kısmında ziftler vardı onları temizledm. 

@Tracy299 çok iyi hocam ya, yakın zamanda mı aldınız o fiyata? Ben de o fiyata buldum ama bir kaç sürtme mevcut

@Musaaksoy evet Hocam 1 ay önce aldım. 3000 ₺ demişti baya pazarlık yaptım. Lastikleride sıfır aldım. 

Geri
Üst Alt